1

Temat: Idealne zawody.

Witam wszystkich.
Proszę o kilka uwag jak wyglądała by idealna runda MP Supermoto wg Was, zawodników. Czego zwykle brakuje, co mogłoby być lepsze.  Może Wasze wskazówki pozwolą organizować lepsze zawody ku obopólnej satysfakcji.
Pozdrawiam

2

Odp: Idealne zawody.

a z kim mamy przyjemność?

HUSKA FC 250 / 2018
HUSKA FS 450 / 2018
HUSKA FS 450 / 2021

3

Odp: Idealne zawody.

A o jakiej rundzie mówimy, bo domyślam się że piszę to ktoś związany z organizacją ?  ;)

NovoPerformance.pl

carbon.na.allegro.pl
SM450RR!! #88

4

Odp: Idealne zawody.

tajemniczy ten TOM

5

Odp: Idealne zawody.

Żeby wszyscy wygrali!
Acha, i żeby każdy nowo przybyły na forum, zaczynał od przywitalni!

"Najbardziej mnie teraz wkurwia u młodzieży to że już więcej do niej nie należę" Kazik Staszewski"

6

Odp: Idealne zawody.

zeby kazdy dostal jakas pamiatke, dyplom, proporczyk... Dla satysfakcji :) jak za komuny...

"Art. 54. Konstytucji RP:
1.Każdemu zapewnia się wolność wyrażania swoich poglądów oraz pozyskiwania i rozpowszechniania informacji."

7

Odp: Idealne zawody.

kazdy bioracy udzial minimum 3 promile :D

suzuki ts50-->yamaha xt125x-->ktm lc4 SM HF-->ktm exc530sm-->ktm 450 smr :D

KTM the best fuck the rest

8

Odp: Idealne zawody.

I na starcie roznegirzowane panie z parasolkami dla każdego startującego :)

HONDA CAMINO DX<-MAM/YAMAHA TDR 50<-MAM/YAMAHA DT 125X <------- SPRZEDAM/SUZUKI DR-Z 400SM CZARNA OWCA

9 Ostatnio edytowany przez mg84 (2011-01-24 18:50:02)

Odp: Idealne zawody.

brakuje dodatkowych atrakcji dla publiczności np. pokaz stuntu itd. Chodzi o to żeby takie zawody były urozmaicone,  gro osób nie ma pojecia co to supermoto!!!To jest proste oni tylko przyjda jak cos ich zainteresuje!!!
Wystarczy dolozyc jakies jazdy testowe na moto danej marki , zorganizowac ogolnie jakis ciekawy moto day , event w ktorym kazdy odnajdzie cos ciekawego, wtedy bedzie latwiej i o sponsorow imprezy i o publicznosc.
Ten sport orgaznizowany jest czesto na ulicach miast , bo jest to  atrakcyjniejsze niz WMMP , gdzie w Polsce trzeba gnac do Poznania, a SM mozna zrobic wszedzie - patrz koledzy zza zachodniej granicy :)

Pytanie jedno... sie nasuwa... chodzą słuchy że Bemowo było jedną z najlepszych imprez w sezonie 2010 :) odpowiedź jest chyba prosta :)

KTM SMR 450 - samoobsługowa hurtownia frajdy!!!

10

Odp: Idealne zawody.

Na polskich ulicach po zimie to raczej zawody w motocrossie :D

Husqy SMR-R 450

11

Odp: Idealne zawody.

kusloncu napisał/a:

Na polskich ulicach po zimie to raczej zawody w motocrossie :D

i monster truck jak ktoś lubi ;D

Go big or go home!
Największa forma kontroli jest wtedy kiedy myślisz, że jesteś wolny.

12

Odp: Idealne zawody.

I żeby nie było Kałuż ;)

13 Ostatnio edytowany przez mg84 (2011-01-24 20:22:43)

Odp: Idealne zawody.

Materka napisał/a:

I żeby nie było Kałuż ;)


...bo potem musimy jeździć po strasznym błocie  :D

KTM SMR 450 - samoobsługowa hurtownia frajdy!!!

14

Odp: Idealne zawody.

Pytanie mogło mieć głębszy sens, ale po co ktoś z organizatorów pojawiałby się pod przykrywką? ;> Byłoby bardziej oficjalnie ja myślę?

-----------------------------
XT500 -> 625SMC -> WR426 -> EXC200 -> Hornet 600 -> CBR 954RR -> Speed Triple 1200 RS

15 Ostatnio edytowany przez Bart03 (2011-01-24 20:51:10)

Odp: Idealne zawody.

Popatrzcie jaki to krok naprzód gdy organizatorzy interesują się jak tu zrobić żeby nam było lepiej, milej i przyjemniej :P  (Jeżeli ''Tom'' jest tym za kogo go uważamy  ;) )

A co do tej ''wymarzonej'' rundy.. jestem za rozbudową albo lepiej to nazwać budową porządnej sekcji terenowej.

NovoPerformance.pl

carbon.na.allegro.pl
SM450RR!! #88