616

Odp: OFF TOP, Wymiana zdań i inne takie dyskusje.

jakbyś chciał przyczepkę holować :)

Ja na mojej 125 to na plac manewrowy na kursie przyjechałem :) Koleś się tylko za głowę złapał i wspominał coś o "bezczelności dzisiejszej młodzieży" czy jakoś tak :D

Go big or go home!
Największa forma kontroli jest wtedy kiedy myślisz, że jesteś wolny.

617

Odp: OFF TOP, Wymiana zdań i inne takie dyskusje.

Ja robiac A1  dojezdzałem na plan  LC4'ka :D

suzuki ts50-->yamaha xt125x-->ktm lc4 SM HF-->ktm exc530sm-->ktm 450 smr :D

KTM the best fuck the rest

618

Odp: OFF TOP, Wymiana zdań i inne takie dyskusje.

hahaha tez dobrze :D

BYŁY:
Yamaha Xt125/140x--> Ktm EXC 525 sm--> KTM Superduke990--> KTM SMC 690--> Yamaha Raptor700R--> KTM EXC 525 SM--> SZUKAM!!

619 Ostatnio edytowany przez KotiDRZ (2011-01-18 23:58:23)

Odp: OFF TOP, Wymiana zdań i inne takie dyskusje.

ja na swoj kurs codziennie dojezdzalem deerzecina, a na egzamin grzecznie autem pojechalem... Kurde to juz dawno temu bylo :) Ale ten czas zapierdala :)

Black RiDeR

620

Odp: OFF TOP, Wymiana zdań i inne takie dyskusje.

Bartek co robiliście na część artystyczną?

621

Odp: OFF TOP, Wymiana zdań i inne takie dyskusje.

Jeśli chodzi Ci o cześć artystyczną na początku studniówki to było to okrojone na maxa , chłopaki coś poczytali jakies podzikowania itd. nawet nie wiem dokładnie :P ahhh przypomniałeś mi o studniówce  :D piękna sprawa cofnął byms ie do 8 stycznia  :rolleyes:
Natomiast na czołówkę do filmu ze studniowki  zrobilismy takie cos (tylko fragment nagrany telefonem , reszte będe miał jutro razem z całym filmem ze studniówki) [url]http://www.youtube.com/watch?v=3cb7qEO-Nlg[/url]

motoslide.com

622

Odp: OFF TOP, Wymiana zdań i inne takie dyskusje.

Barteksm napisał/a:

Jeśli chodzi Ci o cześć artystyczną na początku studniówki to było to okrojone na maxa , chłopaki coś poczytali jakies podzikowania itd. nawet nie wiem dokładnie :P ahhh przypomniałeś mi o studniówce  :D piękna sprawa cofnął byms ie do 8 stycznia  :rolleyes:
Natomiast na czołówkę do filmu ze studniowki  zrobilismy takie cos (tylko fragment nagrany telefonem , reszte będe miał jutro razem z całym filmem ze studniówki) [url]http://www.youtube.com/watch?v=3cb7qEO-Nlg[/url]

Waszą czołówkę widziałem już wcześniej, ale na czołówkę to już dawno mieliśmy pomysł a na cześć artystyczną brak :(

623

Odp: OFF TOP, Wymiana zdań i inne takie dyskusje.

Zdałem  i spodnie na moto sobie dziś z tej okazji kupiłem :P

HONDA CAMINO DX<-MAM/YAMAHA TDR 50<-MAM/YAMAHA DT 125X <------- SPRZEDAM/SUZUKI DR-Z 400SM CZARNA OWCA

624

Odp: OFF TOP, Wymiana zdań i inne takie dyskusje.

gratulacje :D jakie spodnie zakupiłeś ? :D

BYŁY:
Yamaha Xt125/140x--> Ktm EXC 525 sm--> KTM Superduke990--> KTM SMC 690--> Yamaha Raptor700R--> KTM EXC 525 SM--> SZUKAM!!

625 Ostatnio edytowany przez Ponczo (2011-01-19 16:16:47)

Odp: OFF TOP, Wymiana zdań i inne takie dyskusje.

freestar spodnie są z mocnego grubego dzinsu z kewlarowymi ohraniaczami takie w sam raz na sm ::P\

HONDA CAMINO DX<-MAM/YAMAHA TDR 50<-MAM/YAMAHA DT 125X <------- SPRZEDAM/SUZUKI DR-Z 400SM CZARNA OWCA

626

Odp: OFF TOP, Wymiana zdań i inne takie dyskusje.

dobreee spodnie ;) sam się do nich przymierzałem ;)

Gratulacje :D

627

Odp: OFF TOP, Wymiana zdań i inne takie dyskusje.

Ktoś tu wydechu szukał chyba, tu jest Arrow do DRZ.

[url]http://allegro.pl/show_item.php?item=1419786225[/url]

MZ Baghira Black Panther 660 SM --> Z1000 2010" gen. 3
SM...I'll be back!!!

628

Odp: OFF TOP, Wymiana zdań i inne takie dyskusje.

wydechu już wydechu nie kupuje oddaje do "dehaust" koleś bardzo fajnie przerabia wydechy

HONDA CAMINO DX<-MAM/YAMAHA TDR 50<-MAM/YAMAHA DT 125X <------- SPRZEDAM/SUZUKI DR-Z 400SM CZARNA OWCA

629

Odp: OFF TOP, Wymiana zdań i inne takie dyskusje.

haha nie mogę :P

http://c50.grono.net/117/170/gallery-102726393-500x500.jpg

HONDA CAMINO DX<-MAM/YAMAHA TDR 50<-MAM/YAMAHA DT 125X <------- SPRZEDAM/SUZUKI DR-Z 400SM CZARNA OWCA

630

Odp: OFF TOP, Wymiana zdań i inne takie dyskusje.

Ponczo , a Ty znowu na ręcznym  :/

motoslide.com