571

Odp: OFF TOP, Wymiana zdań i inne takie dyskusje.

co do twojego podpisu "WOLE MIEĆ SIOSTRĘ KURWĘ NIŻ BRATA NA HARLEYU"
dzisiaj kumpel do znajomego ktory jezdzi venture 1300 jezdząca brytwanka z głosnikami a gosc ma 20 lat i takim czyms jezdzi to jest wg nieporozumienie: "lepiej miec brata co pizze rozwozi niz kumpla co sie ventura powozi" to on troszke blady był haha

BYŁY:
Yamaha Xt125/140x--> Ktm EXC 525 sm--> KTM Superduke990--> KTM SMC 690--> Yamaha Raptor700R--> KTM EXC 525 SM--> SZUKAM!!

572 Ostatnio edytowany przez daniken (2011-01-16 23:25:37)

Odp: OFF TOP, Wymiana zdań i inne takie dyskusje.

Właśnie mam :) i trzeba to było jakoś uczcić ;)

To mu pocisnął :) w sumie to już chyba wolałbym mieć goldwinga :) Chociaż takie auta na 2 kołach bardzo mnie nie jarają  :lol: i zaś o motorach  :)  :)  :)  :D  :D  :D

Go big or go home!
Największa forma kontroli jest wtedy kiedy myślisz, że jesteś wolny.

573

Odp: OFF TOP, Wymiana zdań i inne takie dyskusje.

Wiecie jakie są sekrety prawdziwego mężczyzny ? :)


- Po pierwsze: bardzo ważne jest to, by znaleźć kobietę, która potrafi i lubi gotować, a jej hobby to pranie i sprzątanie.

- Po drugie: bardzo ważne jest to, by znaleźć kobietę, która dobrze zarabia i potrafi cię utrzymać.

- Po trzecie: bardzo ważne jest to, by znaleźć kobietę, która bardzo lubi częsty i wyrafinowany seks, a do tego nigdy nie boli jej głowa.

- Po czwarte: bardzo ważne jest, aby znaleźć kobietę, którą będziesz szanował.

- Po piąte: bardzo ważne jest to, by znaleźć kobietę, z którą możesz rozmawiać.

- Po szóste: bardzo ważne jest, aby znaleźć kobietę, która zostanie twoim przyjacielem.

- Po siódme i najważniejsze: bardzo ważne, a wręcz najważniejsze jest to, by te kobiety nigdy się nie spotkały i nie dowiedziały o sobie.

Go big or go home!
Największa forma kontroli jest wtedy kiedy myślisz, że jesteś wolny.

574

Odp: OFF TOP, Wymiana zdań i inne takie dyskusje.

hahaha no i tak ma byc:P

motoslide.com

575

Odp: OFF TOP, Wymiana zdań i inne takie dyskusje.

albo jak "wygrać w życie" ?





KUP SOBIE, k***a, ORANGUTANA! Tak, kurwnego, owłosionego orangutana, nie mówimy tu o jakiejś pierdolonej kapucynce czy innym jebanym szympansie. Nie pytaj mnie skąd masz go wziąć, bo to nie mój problem. Orangutana nazwij Clyde (to nie podlega żadnej dyskusji, wszystkie orangutany mają na imię Clyde - nie pytaj dlaczego, tak działa życie). Zacznij bujać się z orangutanem po mieście, zabieraj go dosłownie, k***a, wszędzie: do klubów/pubów, parków, na rynek, dworzec, WSZĘDZIE! Z czasem ludzie zaczną zwracać na Ciebie uwagę, zaczepiać i pytać o małpę, nie spierdol tego! - narób sobie masę znajomych, każdy będzie chciał się pokazywać w towarzystwie kolesia z orangutanem. Za każdym razem kiedy powiesz coś śmiesznego, przybijaj z Clydem piątkę. Wśród Twoich nowych znajomych na pewno będą jakieś kobiety, które na pewno będą zwracać na Ciebie uwagę, bo facet, który pokazuje się w towarzystwie orangutana jest co najmniej intrygujący. Tego też nie spierdol, ruchaj Twoje nowe znajome na wszystkie możliwe sposoby (niekoniecznie na dwa baty z orangutanem). Kiedy już zrobi się o Tobie głośno znajdzie się ktoś, kto da Ci pracę, może nawet zaproszą Cię do telewizji. Mając pracę będziesz miał zdolność kredytową, pożycz jak najwięcej pieniędzy, małpę sprzedaj do cyrku i spierdalaj do jakiegoś ciepłego kraju, z którym Polska nie ma umowy o ekstradycję. Następnie idź na piękną plażę, spójrz w błękit oceanu i krzyknij: "Wygrałem w życie!".

Go big or go home!
Największa forma kontroli jest wtedy kiedy myślisz, że jesteś wolny.

576

Odp: OFF TOP, Wymiana zdań i inne takie dyskusje.

Ale jak się zaprzyjaznisz z orangutanem Claydem to:

http://statichg.demotywatory.pl/uploads/201101/1295017836_by_Lans_500.jpg


:lol:  :lol:  :lol:

577

Odp: OFF TOP, Wymiana zdań i inne takie dyskusje.

[url]http://www.scigacz.pl/Piotr,Kaczorowski,skad,wzial,sie,Mistrz,Polski,Supermoto,14569.html[/url]

Prosze bardzo jaki wywiad z Kaczorem , SM powoli powoli idzie w dobrym kierunku :P

motoslide.com

578

Odp: OFF TOP, Wymiana zdań i inne takie dyskusje.

a ty Bartek tylko o motocyklach :)

Go big or go home!
Największa forma kontroli jest wtedy kiedy myślisz, że jesteś wolny.

579

Odp: OFF TOP, Wymiana zdań i inne takie dyskusje.

Patryk widziałem Cię dzisiaj na alei niepodległości koło nafty ok. 14.50 a potem koło dworca kolejowego ok. 15:30  :D

580

Odp: OFF TOP, Wymiana zdań i inne takie dyskusje.

Landryss25 wersje e od s najłatwiej odróżnić po gaźniku, s będzie miała podciśnieniowy mikuni, a wersja e będzie miała kaihina fcr 39.

581

Odp: OFF TOP, Wymiana zdań i inne takie dyskusje.

dokładnie tak :) latałem w tych godzinach ! :D i jak wrażenia haha ?

BYŁY:
Yamaha Xt125/140x--> Ktm EXC 525 sm--> KTM Superduke990--> KTM SMC 690--> Yamaha Raptor700R--> KTM EXC 525 SM--> SZUKAM!!

582

Odp: OFF TOP, Wymiana zdań i inne takie dyskusje.

Głośno i ok! Siedziałem w klasie i usłyszałem, że coś jedzie, a w pociągu jak byłem to w ogóle było słychać, bo szybciej jechałeś  :D

583

Odp: OFF TOP, Wymiana zdań i inne takie dyskusje.

haha :D Gdzie do szkoły chodzisz ?

BYŁY:
Yamaha Xt125/140x--> Ktm EXC 525 sm--> KTM Superduke990--> KTM SMC 690--> Yamaha Raptor700R--> KTM EXC 525 SM--> SZUKAM!!

584

Odp: OFF TOP, Wymiana zdań i inne takie dyskusje.

Do nafty właśnie  :)

585

Odp: OFF TOP, Wymiana zdań i inne takie dyskusje.

Dzisiaj jechałem za blondynką, zaczęła się ostra mgła, klientka wysiadła z auta i czyściła szybę XD

-----------------------------
XT500 -> 625SMC -> WR426 -> EXC200 -> Hornet 600 -> CBR 954RR -> Speed Triple 1200 RS