16

Odp: Polish Laptimer Project - potrzebna dobra duszyczka :)

no no no jestem pod wrażeniem!
chyba jeden z najbardziej zaawansowanych tematów na tym forum ;)
powiem Tobie PeKaWu, że jak to zrobisz i będzie działać to czeka Cię świetlana przyszłość tutaj :D

Husaberg FE 450 E / SM
KTM 380 SMR SOLD
DR-Z400SM   3x3 , FCR39MX , JD , MRD/SSW , MAGURA/BREMBO4P/BRAKING320MM, IMS 2.6  SOLD

17

Odp: Polish Laptimer Project - potrzebna dobra duszyczka :)

Po tym temacie Piotrek chyba będzie miał wielu "kolegów" ;-))

jakubek

18

Odp: Polish Laptimer Project - potrzebna dobra duszyczka :)

I może mu oddadzą kalendarz?

"Najbardziej mnie teraz wkurwia u młodzieży to że już więcej do niej nie należę" Kazik Staszewski"

19

Odp: Polish Laptimer Project - potrzebna dobra duszyczka :)

kalendarz sie znalazl :)

A co do "zrobienia" gotowego laptimera no to droga jeszcze daleka. Ale robie co moge i ile moge (czas).

20

Odp: Polish Laptimer Project - potrzebna dobra duszyczka :)

PeKaWu napisał/a:

kalendarz sie znalazl :)

To dobrze bo już traciłem wiarę w ludzi.

"Najbardziej mnie teraz wkurwia u młodzieży to że już więcej do niej nie należę" Kazik Staszewski"

21

Odp: Polish Laptimer Project - potrzebna dobra duszyczka :)

gierwi: w przyrodzie nic nie ginie ;-)

jakubek

22

Odp: Polish Laptimer Project - potrzebna dobra duszyczka :)

jakub napisał/a:

gierwi: w przyrodzie nic nie ginie ;-)

tylko zmienia właścicieli  :D  :D  :D

Go big or go home!
Największa forma kontroli jest wtedy kiedy myślisz, że jesteś wolny.

23

Odp: Polish Laptimer Project - potrzebna dobra duszyczka :)

UPDATE: udalo mi sie zmusic do wspolpracy laptimer AIM Bondka, tzn. moja baza umie nadac sygnal AIM  :)
Teraz czas na walke z GPT, chyba wiem czemu nie dziala i teraz zastanawiam sie, co z tym zrobic :)

24

Odp: Polish Laptimer Project - potrzebna dobra duszyczka :)

Z AIM jest tak, ze jedna baza dziala z roznymi LAPami. Z GPT natomiast, kazdu lap czyta sygnal tylko ze swojej bazy. W modelach wyzszych, mozna dopisac do LAPa nowa baze i liczyc miedzyczasy. Moze z tego powodu trudniej Ci zidentyfikowac sygnal bazy GPT.

Crazy pozdrawia
#30
http://www.youtube.com/user/supermoto30

25

Odp: Polish Laptimer Project - potrzebna dobra duszyczka :)

To znaczy, ze kazdy zestaw ma wlasny kod i na przyklad jeden laptimer mt2001 nie bedzie czytal sygnalu bazy mt2001 z innego zestawu? Czy moze chodzilo ci o to, ze modele mt2001 maja wlasny kod a na przyklad rti2001 maja inny ale potrafia czytac mt2001?

Mi sie wydaje, ze moj aktualny problem bierze sie stad, ze laptimery GPT maja sygnal podczerwieni modulowany nie 38kHz tylko na jakiejs innej czestotliwosci. Ja ustawialem Twoja baze na przeciwko swojego odbiornika 38kHz i czytalem sygnal, ktory nastepnie kodowalem w swoim nadajniku liczac na to, ze Twoja baza go odczyta. Ale tak nie bylo. Kupilem dzisiaj kilka odbiornikow na inne czestotliwosci i postaram sie sprawdzic, co bede odbieral z Twojej bazy.