436

Odp: OFF TOP, Wymiana zdań i inne takie dyskusje.

[url]http://maps.google.pl/maps?f=d&source=s_d&saddr=Sochaczew&daddr=Warszawa+klub+Piekarnia&hl=pl&geocode=Fdn0HAMdF9A0ASmHVwQPwv0bRzFxI-Q5KRBfTg%3BFUBFHQMdxDhAASEmDWQE7vZgmQ&mra=ls&sll=52.025459,19.204102&sspn=5.990207,14.040527&ie=UTF8&t=h&z=10[/url]

Oj Socho Socho ty mi sie w życiu piwami nigdy nie wypłacisz :P

motoslide.com

437

Odp: OFF TOP, Wymiana zdań i inne takie dyskusje.

Barteksm napisał/a:

[url]http://maps.google.pl/maps?f=d&source=s_d&saddr=Sochaczew&daddr=Warszawa+klub+Piekarnia&hl=pl&geocode=Fdn0HAMdF9A0ASmHVwQPwv0bRzFxI-Q5KRBfTg%3BFUBFHQMdxDhAASEmDWQE7vZgmQ&mra=ls&sll=52.025459,19.204102&sspn=5.990207,14.040527&ie=UTF8&t=h&z=10[/url]

Oj Socho Socho ty mi sie w życiu piwami nigdy nie wypłacisz :P

całuje w rączki ;* :cool:

438

Odp: OFF TOP, Wymiana zdań i inne takie dyskusje.

nie zarywaj i tak na studniowke ze mna nie idziesz  :lol:

motoslide.com

439

Odp: OFF TOP, Wymiana zdań i inne takie dyskusje.

Dałeś Bartek ciała a ja jak obiecałem tak sie postarałem...  :) chodzi o tą twoją studniówkę  ;)

Nowe wcielenie CRFy - SPRZĘT DO TURYSTYKI :))))) Super Duke 990 "R"
CRF 450 "R" SM na prawdziwych a nie udawanych modach  44.68[kM] 71.14 [Nm] na kole... to są mody a nie dysze i filterek /
Yamaha XS 360 Cafe Racer 78 rok;) CR

440

Odp: OFF TOP, Wymiana zdań i inne takie dyskusje.

No kurcze Sebek doceniam to nawet nie wiesz jak :P , ale koleżanka od er5 przecież nie idzie na zmarnowanie  :) Ja już zaprosiłem bardzo mądrą i fajną o dwa lata starszą Kasie :D

motoslide.com

441

Odp: OFF TOP, Wymiana zdań i inne takie dyskusje.

No nic Bartek, nie ma tego złego... mam nadzieje że Ci sie poszczęści :) Koleżanka mocno zawiedziona i uważaj bo czyta forum  ;)

Nowe wcielenie CRFy - SPRZĘT DO TURYSTYKI :))))) Super Duke 990 "R"
CRF 450 "R" SM na prawdziwych a nie udawanych modach  44.68[kM] 71.14 [Nm] na kole... to są mody a nie dysze i filterek /
Yamaha XS 360 Cafe Racer 78 rok;) CR

442

Odp: OFF TOP, Wymiana zdań i inne takie dyskusje.

No dobrze , jak czyta , ja jestem pozytywnie nastawiony na nowe znajomości :) Sekek i doga koleżanko zrozumcie , ze nie mogłem czekac musiałem sam działac bo było już późno :P

motoslide.com

443

Odp: OFF TOP, Wymiana zdań i inne takie dyskusje.

cześć hoooopy dawno mnie nie było więc zadam wam nurtujące pytanie jestem leniwy i poszukuje oklein do moto  znaczy chodzi mi o jakąś firme która ma duży wybór lub też taką która robi oto takie rzeczy :D

HONDA CAMINO DX<-MAM/YAMAHA TDR 50<-MAM/YAMAHA DT 125X <------- SPRZEDAM/SUZUKI DR-Z 400SM CZARNA OWCA

444

Odp: OFF TOP, Wymiana zdań i inne takie dyskusje.

wawa kiedy ogolno polskie chlańsko :D?

suzuki ts50-->yamaha xt125x-->ktm lc4 SM HF-->ktm exc530sm-->ktm 450 smr :D

KTM the best fuck the rest

445

Odp: OFF TOP, Wymiana zdań i inne takie dyskusje.

hehe niedługo na "ustawki" będziemy się ustawiać a nie na terror czy chlanie ;)

446

Odp: OFF TOP, Wymiana zdań i inne takie dyskusje.

co o tym sądzicie opłacony homologacje ma [url]http://otomoto.pl/yamaha-yzf-M2381928.html[/url]

447

Odp: OFF TOP, Wymiana zdań i inne takie dyskusje.

mi by się gaźnik z niego przydał z rollgazem ;p

#969
VOR 530 SM-R   &   KAWASAKI KX 250 SM STUNT
CA Technology

448

Odp: OFF TOP, Wymiana zdań i inne takie dyskusje.

robocop napisał/a:

mi by się gaźnik z niego przydał z rollgazem ;p

Kup go, weź sobie gaźnik, a mi oddaj motocykl  :cool:

449 Ostatnio edytowany przez wyrzyk969 (2011-01-08 00:07:00)

Odp: OFF TOP, Wymiana zdań i inne takie dyskusje.

no to w sumie dobre rozwiązanie  :D  bo mam od yz400 gaźnik bo jak od 426 szukałem to nic nie było ;/ ale za 300 zeta od 400 był i to w zajebistym stanie to zakupiłem  :D 


w trasę te moto (426) nie nadaję się za bardzo, myślę że niezbyt by jej to sprzyjało  :/ cena spoko że sam się zaraz będe zastanawiać ;] ciekawe jak stan faktyczny ;]

#969
VOR 530 SM-R   &   KAWASAKI KX 250 SM STUNT
CA Technology

450

Odp: OFF TOP, Wymiana zdań i inne takie dyskusje.

robocop jakbyś miał jakiegoś lepszejszego od serii gaziora pasującego do drz'ty to wciągam ;)