1,291

Odp: Różne ciekawe fotki i filmiki SM

No galanty filmik.
Kumple od crossów też zrobili ostanio zlepke z całego sezonu ,coprawda teren jest głównym bohaterem , ale ja tez sie załapałem:P z moim aparatem na kasku kilka fotek cośtam wyszło .
[url]http://www.youtube.com/watch?v=0BpEw_BJB1I&feature=mfu_in_order&list=UL[/url]

motoslide.com

1,292

Odp: Różne ciekawe fotki i filmiki SM

Pozytywny filmik :)

Jurek ?

Go big or go home!
Największa forma kontroli jest wtedy kiedy myślisz, że jesteś wolny.

1,293

Odp: Różne ciekawe fotki i filmiki SM

tak moje drugie ja :D (od nazwiska :P)

motoslide.com

1,294

Odp: Różne ciekawe fotki i filmiki SM

Barteksm napisał/a:

No galanty filmik.
Kumple od crossów też zrobili ostanio zlepke z całego sezonu ,coprawda teren jest głównym bohaterem , ale ja tez sie załapałem:P z moim aparatem na kasku kilka fotek cośtam wyszło .
[url]http://www.youtube.com/watch?v=0BpEw_BJB1I&feature=mfu_in_order&list=UL[/url]

4.00 <3

CRF 450 - SPRZEDAM

1,295 Ostatnio edytowany przez paolo (2013-03-31 08:08:13)

Odp: Różne ciekawe fotki i filmiki SM

.

1,296

Odp: Różne ciekawe fotki i filmiki SM

daniken napisał/a:

Fakt z tą rejestracją, ale dotyczy to tylko łamania prawa. Policja lubi szukać po necie ludzi łamiących prawo, bo na drodze mają małe szanse by złapać moto. Ale i tak zawsze można się wytłumaczyć tym, że to nie ty prowadziłeś motocykl tylko znajomy którego nie znasz (możesz udostępnić moto komu tylko chcesz) i w razie wystawienia mandatu w takim przypadku dostaniesz tylko grzywnę bez punktów karnych. Ale nie popadajmy w paranoję :)

Spoko filmik :) Ten koleś na dt ciekawie tą rejestracje wyrzeźbił :)

Kuźwa podoba mi się ten twój kat :) nie będziesz go chciał sprzedać tak za rok ? hehe :)


Blachę zrobiłem tak tymczasowo bo podczas śmigania mocowanie mi się rozjebało  :P

Yamaha Dt125x => KTM SXF 505

1,297

Odp: Różne ciekawe fotki i filmiki SM

Hehe, nie wiem czy bede go chciał sprzedać, pytaj sie za rok ake po sezonie jak juz :) ale mozee sie dogadamy xd

BYŁY:
Yamaha Xt125/140x--> Ktm EXC 525 sm--> KTM Superduke990--> KTM SMC 690--> Yamaha Raptor700R--> KTM EXC 525 SM--> SZUKAM!!

1,298

Odp: Różne ciekawe fotki i filmiki SM

Używacie chociaż hamulca?  :P

1,299 Ostatnio edytowany przez patryk1533 (2011-01-05 18:46:16)

Odp: Różne ciekawe fotki i filmiki SM

tak, przedniego hah :D

BYŁY:
Yamaha Xt125/140x--> Ktm EXC 525 sm--> KTM Superduke990--> KTM SMC 690--> Yamaha Raptor700R--> KTM EXC 525 SM--> SZUKAM!!

1,300

Odp: Różne ciekawe fotki i filmiki SM

Się zobaczy jak z kasą będzie :)

Go big or go home!
Największa forma kontroli jest wtedy kiedy myślisz, że jesteś wolny.

1,301

Odp: Różne ciekawe fotki i filmiki SM

hha, dobry motyw z tym rondem, jak ogarne kamerke na kask też sie pojawi takie cos w wersji na 2011 :D ale to za rok sie ukaże :D
Noo dobra to zobaczymy bo za 10 czy 12 KATA nie oddam :D

BYŁY:
Yamaha Xt125/140x--> Ktm EXC 525 sm--> KTM Superduke990--> KTM SMC 690--> Yamaha Raptor700R--> KTM EXC 525 SM--> SZUKAM!!

1,302

Odp: Różne ciekawe fotki i filmiki SM

patryk1533 napisał/a:

hha, dobry motyw z tym rondem, jak ogarne kamerke na kask też sie pojawi takie cos w wersji na 2011 :D ale to za rok sie ukaże :D
Noo dobra to zobaczymy bo za 10 czy 12 KATA nie oddam :D

To ja za 8 mogę brać jak tak dużo nie chcesz  :cool:

1,303

Odp: Różne ciekawe fotki i filmiki SM

Haha :D dobre, dobre nie powiem :D hah...

BYŁY:
Yamaha Xt125/140x--> Ktm EXC 525 sm--> KTM Superduke990--> KTM SMC 690--> Yamaha Raptor700R--> KTM EXC 525 SM--> SZUKAM!!

1,304

Odp: Różne ciekawe fotki i filmiki SM

dam ci tysiąc i mogę zaraz po niego przyjechać haha ;)

Spoko :) tak jak mówie, się zobaczy jak z kasą będzie :)

Go big or go home!
Największa forma kontroli jest wtedy kiedy myślisz, że jesteś wolny.

1,305 Ostatnio edytowany przez paolo (2013-03-31 07:58:51)

Odp: Różne ciekawe fotki i filmiki SM

.