226

Odp: OFF TOP, Wymiana zdań i inne takie dyskusje.

No to chociaż Mazowsze zebrać do kupy , a reszta kraju jak bedzie chciała to da rade i spokojnie do nas dobije , przecież to nie USA u nas od granicy do granicy to tylko kilka godzin .
Widziałem Sebek wasze spotkanie nad Pilica nie wiem keidy to było rok czy dwa lata temu , ja wtedy byłem jeszcze bez moto .

motoslide.com

227

Odp: OFF TOP, Wymiana zdań i inne takie dyskusje.

Sens mają jedynie regionalne spotkania. :D  może nie sens a raczej możliwość powodzenia takiego spotkania.

Nowe wcielenie CRFy - SPRZĘT DO TURYSTYKI :))))) Super Duke 990 "R"
CRF 450 "R" SM na prawdziwych a nie udawanych modach  44.68[kM] 71.14 [Nm] na kole... to są mody a nie dysze i filterek /
Yamaha XS 360 Cafe Racer 78 rok;) CR

228

Odp: OFF TOP, Wymiana zdań i inne takie dyskusje.

Zlocik jak najbardziej tylko nie 400km w jedną...

229

Odp: OFF TOP, Wymiana zdań i inne takie dyskusje.

mi tam to nie przeszkadza byle się spotkać raz w roku można zaryzykować takim wyjazdem :D

HONDA CAMINO DX<-MAM/YAMAHA TDR 50<-MAM/YAMAHA DT 125X <------- SPRZEDAM/SUZUKI DR-Z 400SM CZARNA OWCA

230 Ostatnio edytowany przez Barteksm (2010-12-29 15:09:36)

Odp: OFF TOP, Wymiana zdań i inne takie dyskusje.

Był pomysł , zeby coś takiego zrobić w Bogatyni :P Majki rzucił keidys coś takiego .
Ja strzeliłem 750km , ale rozumiem , ze nie które tuningowane motocykle w trakcie takie trasy mogą wybuchnąć :P
Ja sie dostosuje Góry Mazury Morze Niechorze wszędzie dojade :P

motoslide.com

231

Odp: OFF TOP, Wymiana zdań i inne takie dyskusje.

To był sezon 2009 było Bartek kapitalnie chociaż oczywiście...  nie wielu zdecydowało się na nocleg... jeden nie ma zwyczaju nocowania w obcych miejscach, inny robi kupę tylko w swoim kibelku... itd.itp. ale najwytrwalsi zostali do następnego dnia...
gospodarz Bartek, Brzoza, Jacek no i ja...
ale na początku było nas chyba 12... miejsce fajne, lasy i sady... było gdzie polatać... okolice Grójca.

Nowe wcielenie CRFy - SPRZĘT DO TURYSTYKI :))))) Super Duke 990 "R"
CRF 450 "R" SM na prawdziwych a nie udawanych modach  44.68[kM] 71.14 [Nm] na kole... to są mody a nie dysze i filterek /
Yamaha XS 360 Cafe Racer 78 rok;) CR

232

Odp: OFF TOP, Wymiana zdań i inne takie dyskusje.

Można coś wykombinować na przyszły sezon.
Tylko z jakimś konkretnym miejscem na motory, bo ja np nie mam stacyjki itd...

233

Odp: OFF TOP, Wymiana zdań i inne takie dyskusje.

spox ja to tam mogę sobie namiot wziąć i w namiocie spać przywiązany łańcuchem do motoru :P

HONDA CAMINO DX<-MAM/YAMAHA TDR 50<-MAM/YAMAHA DT 125X <------- SPRZEDAM/SUZUKI DR-Z 400SM CZARNA OWCA

234 Ostatnio edytowany przez Barteksm (2010-12-29 15:17:54)

Odp: OFF TOP, Wymiana zdań i inne takie dyskusje.

Jesli znaleźli by sie chetni to problemów z organizajcą nie ma . Jesl wiele tanich ośrodków nad jeziorkami w lesie gdzie motocyklistów naprawde lubią .
W Sulejowie jest całkiem sympatycznie  gdy ja tam byłem akurat trafiłem na zlot motocyklowy wiec było jeszcze fajniej gdy w srodku nocy kto sie ocknął i miał ochote na odcinke słychac było tylko ututututututuutututututututu , a Bartek przez okno " który dzisaj strzela z korby "
W Olesnicy pod wrockiem identyczny osrodek też co roku robią kilka zlotów motocyklowych , kierownik miły alkohol lubi wypić z gośćmi :D
Wiec miejsca są w całej Polsce za domek 5 osobowy płaci sie smieszne pieniądze tylko chęci tzreba mieć :D


Na upartego moto mozna do domu wprowadzić .

motoslide.com

235

Odp: OFF TOP, Wymiana zdań i inne takie dyskusje.

Byliśmy na zamkniętej działce u Bartka... teren ogrodzony, brama... miejsce na ognisko, rozbicie namiotu :D 
Trzeba by Bartka pomęczyć, może się zgodzi... nie zryliśmy mu trawnika, więc chyba wspomnienie pozostawiliśmy po sobie dobre  ;)

Nowe wcielenie CRFy - SPRZĘT DO TURYSTYKI :))))) Super Duke 990 "R"
CRF 450 "R" SM na prawdziwych a nie udawanych modach  44.68[kM] 71.14 [Nm] na kole... to są mody a nie dysze i filterek /
Yamaha XS 360 Cafe Racer 78 rok;) CR

236 Ostatnio edytowany przez tabul (2010-12-29 15:20:57)

Odp: OFF TOP, Wymiana zdań i inne takie dyskusje.

SFMario napisał/a:

Tylko z jakimś konkretnym miejscem na motory, bo ja np nie mam stacyjki itd...

to jest bardzo istotna uwaga bo jak ogólnie wiadomo zloty i wszelkie imprezy motocyklowe są idealną okazją do pożyczania od innych części itp. nie mowię tu o szanownych forumowiczach tylko o złodziejach którzy też czytają fora...jestem za Sulejowem albo działką u Bartka ;)

237 Ostatnio edytowany przez Barteksm (2010-12-29 15:24:22)

Odp: OFF TOP, Wymiana zdań i inne takie dyskusje.

Można też zrobić tak , że stworzymy tajną mapke :P z chętnymi kto gdzie mieszka i wybierzemy miejsce które mniej wiecej bedzie blisko dla każdego , chociaz musicie sie liczyc z tym , ze dla kazdego nie bedzie idealnie , ale to nie jest problem :P


Mapka tylko z mniej wiecej kto gdzie mieszka jakie miasto bez adresów bez niczego :P

motoslide.com

238

Odp: OFF TOP, Wymiana zdań i inne takie dyskusje.

Nad jeziorem Jeziorsko jest fajna sprawdzona miejscówka Księże Młyny.
Był tam zlot TDM w tym roku.
Nocleg 40zł za osobę za dobę.

Albo gdzieś jakieś domki na ogrodzonym terenie.
Bo namiot + śpiwór na supermoto to nie bardzo.
Na TDM to sie pakowałem w 2 giviaki, reszta na stelaż pod topa, młoda na plecy i wiór.

239

Odp: OFF TOP, Wymiana zdań i inne takie dyskusje.

Jeziorsko koło Sieradza? Też w tym roku o mało bym nie wylądował tam:D

motoslide.com

240 Ostatnio edytowany przez tabul (2010-12-29 15:30:49)

Odp: OFF TOP, Wymiana zdań i inne takie dyskusje.

właściwie idealna miejscówa w środku Polski ;) no prawie środku...