196

Odp: OFF TOP, Wymiana zdań i inne takie dyskusje.

Bartek masz średnią ok 30 postów dziennie...  nie chcę mi się liczyc ale nowy sezon zaczniesz z liczba ok 4000 na swym koncie... jeśli oczywiście utrzymasz wysoka średnią  :lol:

Nowe wcielenie CRFy - SPRZĘT DO TURYSTYKI :))))) Super Duke 990 "R"
CRF 450 "R" SM na prawdziwych a nie udawanych modach  44.68[kM] 71.14 [Nm] na kole... to są mody a nie dysze i filterek /
Yamaha XS 360 Cafe Racer 78 rok;) CR

197

Odp: OFF TOP, Wymiana zdań i inne takie dyskusje.

Po nowym roku mam studniówke , przygotowania do matury , egzaminów zawodowych i szykowanie dr na 2011 wiec obawiams ie , ze srednia może spaść do 25 postów hhahaha

motoslide.com

198

Odp: OFF TOP, Wymiana zdań i inne takie dyskusje.

Ten to ma szczęście do liczb... zacznij grać w lotto  :D  gada, gada i pach ma 200 posta w off topie  ;)

Nowe wcielenie CRFy - SPRZĘT DO TURYSTYKI :))))) Super Duke 990 "R"
CRF 450 "R" SM na prawdziwych a nie udawanych modach  44.68[kM] 71.14 [Nm] na kole... to są mody a nie dysze i filterek /
Yamaha XS 360 Cafe Racer 78 rok;) CR

199

Odp: OFF TOP, Wymiana zdań i inne takie dyskusje.

Grałem dość długo w duzego bez fajerwerków wiec chyba szczęscia w grze nie mam .
Może mam w miłosci kto wie kto wie  :lol:

motoslide.com

200

Odp: OFF TOP, Wymiana zdań i inne takie dyskusje.

[url]http://www.husqvarna-motocykle.pl/index.php?page=super_moto_smr511[/url] nowa husqvarna na rok 2011, wlew paliwa ma z tyłu  :cool:

201

Odp: OFF TOP, Wymiana zdań i inne takie dyskusje.

Seryjny tłumik jest obrzydliwy,z Akrapem jest bajka :D

Była Husqa WSM 50.
Powrót w 2015...

202

Odp: OFF TOP, Wymiana zdań i inne takie dyskusje.

he he z akrapem to wszystko jest bajka ;)

203 Ostatnio edytowany przez Barteksm (2010-12-29 13:47:20)

Odp: OFF TOP, Wymiana zdań i inne takie dyskusje.

Wczoraj przejrzałem dwie pierwsze strony z najbardziej udzielajacymi sie użytkownikami forum czyli pierwsze 100 osób . Nastepnie poprowadziłem szybką statystke kto z kąd jest i wynik jest przytłaczający głównym zagłębiem (nie mylić z zagłąbiem ) supermotowym jest stolica naliczyłem sie około 35 osób z Warszawy i miast w koło niej (tych najbliższych ) kolejne zagłebia to był śląsk  w granicach 5-7 osób , troche osób z Wrocławia , Poznania , Łódzi,  Lublina , Trójmiasta , reszta osób to pojedyncze czasami podwójne osobniki porozrzucane po całej PL . W statystyce brało tylko 100 pierwszych osób pod względem ilosci postów ( powiedzmy , ze jest to wyznacznik tego kto jak częstoo tu zagląda) .

motoslide.com

204

Odp: OFF TOP, Wymiana zdań i inne takie dyskusje.

zaliczyłeś nas do wawy ? :cool:

205

Odp: OFF TOP, Wymiana zdań i inne takie dyskusje.

Nie zaliczyłem nas do tych samotników rozsianych po całym kraju .
Do stolicy jednak tzreba bedzie wpadać tylko ja nie wiem czy dam sobie z nimi rade bo oni wszyscy mają mody , nm , km 4 do setki , a ja ja mam tylko motocykl.

motoslide.com

206

Odp: OFF TOP, Wymiana zdań i inne takie dyskusje.

Młodzian weź że się czymś zajmij.
Najlepiej jakimiś młodymi twardymi cyckami :D

207

Odp: OFF TOP, Wymiana zdań i inne takie dyskusje.

masz przecież supermoto a nie motocykl  :cool: jak do wawy będziesz dojeżdżał samochodem plus przyczepka czy supermoto?

208 Ostatnio edytowany przez Barteksm (2010-12-29 14:02:47)

Odp: OFF TOP, Wymiana zdań i inne takie dyskusje.

Mariusz(SFMario) Ciebie też już dawno nie widziałem ?
Zajmuje sie cały czas :P chociaż ostanio dziewczyny sie na mnie obrażają nie wiem chyba mam za krótkiego , ale dowartosciuje sie tym że mam w pokoju 60 butelek 0,7 Żubrówki Białej  , 14 szampanów i 5 butelek wina półwytrawnego :D

Socho na przyczepkach jeżdzą zawodnicy albo pizdeczki . Do zawodnika mi sporo brakuje , pizdeczką niechce mi sie być wiec latam tylko na kołach .

motoslide.com

209

Odp: OFF TOP, Wymiana zdań i inne takie dyskusje.

powiedzmy że na kołach jeżdżą tylko zawodowcy i jedźmy na kołach  :cool:

210

Odp: OFF TOP, Wymiana zdań i inne takie dyskusje.

no powiedzmy  :P

motoslide.com