16

Odp: pakowanie wydechu

Nie wiem jak to jest z tymi alu nitami. Wydech grzmotnal niezle, a zadne luzy sie nie porobily. Jest ciasno jak ... dziewicy :P Jak by sie mial zrobic luz na nitach, to od tego uderzenia by sie zrobil przeciez.

[IMG]http://img845.imageshack.us/img845/9062/katradom2.jpg[/IMG]

17

Odp: pakowanie wydechu

a próbował toś zastosować wióry stalowe?? jakie coś jak myjki do naczyń...

- Jeśli dziekan nie odwoła swoich słów do  jutra to wypierdalam z tej uczelni
-- A co takiego powiedział dziekan??
- "Wypierdalaj z tej uczelni!!"

18

Odp: pakowanie wydechu

a nie będzie to się cholernie nagrzewać ?  :/

KTM 690 SMC/Enduro + Akrapovic
Beast mode: ON

19

Odp: pakowanie wydechu

długie skrawki z obróbki nierdzewki stosuje lokalny fabrykant wydechów w Świdniku, na pewno wytrzyma dłuzej od waty szklanej , nie wiem jak z tłumieniem

20

Odp: pakowanie wydechu

Bondek napisał/a:

a próbował toś zastosować wióry stalowe?? jakie coś jak myjki do naczyń...

kiedyś jak gsxfa na stunta robiliśmy z kolegami i za mocno tłumole wybebeszyliśmy więc zastosowaliśmy to i wyciszało ale mieliśmy przelot wolny i z czasem się wypaliło... podejrzewam że gdyby była z jedna przegroda chociaż to by może wytrzymało ;] a co do tkaniny szklanej to nie wypala się (możliwe że gradacja ma znaczenie bo im większa to cieńszy materiał) a też tłumi ;]

#969
VOR 530 SM-R   &   KAWASAKI KX 250 SM STUNT
CA Technology

21

Odp: pakowanie wydechu

A jakby rurkę owinąć wełną stalową a dookoła upchać niepalną matę szklaną? Też mnie czeka przeróbka przelotu (bo Brzoza powiedział, że moje LC4 chodzi jak Focus bez wydechu :( )

LC4 Supermoto - hurtownia frajdy i problemów technicznych

22

Odp: pakowanie wydechu

no chodzi chodzi jak rozbebeszony samochód.
Wg mnie to najlepiej jeżeli juz upchać niepalną watę szklaną taką budowlaną. Ja tak mam teraz w FMFie i nie wypluwało mi jej...

DRZ 450 E SM na modach znowu w jedynej słusznej wersji - czyli SuperMoto
Triumph Speed Triple 2010 SE

23

Odp: pakowanie wydechu

A bo ja Ci tłumaczyłem, że rozłazi mi się to kolanko, jak miałem przelot to się nie rozłaziło.
Skoro Ci ta wata nie wylatała, ani się nie wypalała to tak zrobie. Ma być tanio i solidnie! Jak to w akademiku  :D

LC4 Supermoto - hurtownia frajdy i problemów technicznych

24

Odp: pakowanie wydechu

jasne!!

DRZ 450 E SM na modach znowu w jedynej słusznej wersji - czyli SuperMoto
Triumph Speed Triple 2010 SE