76

Odp: Czesc tu Beata.

Betty napisał/a:
paolo napisał/a:

spoko jak powracają z tych "lepszych ojczyzn" to ja ich  u mnie pozatrudniam na stanowiska kierownicze  a sam pochwycę za łopatę    hahaha

Kto wie czy to nie byłaby zbawienna decyzja dla Twojego biznesu. :)

chyba jako kierowników "zmywaka' ..........

77

Odp: Czesc tu Beata.

paolo napisał/a:
Betty napisał/a:
paolo napisał/a:

spoko jak powracają z tych "lepszych ojczyzn" to ja ich  u mnie pozatrudniam na stanowiska kierownicze  a sam pochwycę za łopatę    hahaha

Kto wie czy to nie byłaby zbawienna decyzja dla Twojego biznesu. :)

chyba jako kierowników "zmywaka' ..........

Nie kazdy pracuje na zmywaku kolego. Ja rozumiem ze obracasz sie mneij wiecej w takim srodowisku w ktorym zmywak to szczyt marzen za granica, ale jak juz Beata napisala nie wszyscy wyjezdzaja za pieniedzmi. Niektorym finansowo w PL nie bylo zle. Wyjechali poniewaz praca w sklepie w warszawie nie jest szczytem ich marzen.

Pochwal sie kolego w jakimz to zacnym miejscu pracujesz skoro tak sobie tu pokpiewasz.
S>

78

Odp: Czesc tu Beata.

Swaveck skoro tak ciśniesz to może sam się najpierw pochwal czym się tam zajmujesz i kto Ci załatwił... ?

79

Odp: Czesc tu Beata.

Swaveck napisał/a:
paolo napisał/a:
Betty napisał/a:

Kto wie czy to nie byłaby zbawienna decyzja dla Twojego biznesu. :)

chyba jako kierowników "zmywaka' ..........

Nie kazdy pracuje na zmywaku kolego. Ja rozumiem ze obracasz sie mneij wiecej w takim srodowisku w ktorym zmywak to szczyt marzen za granica, ale jak juz Beata napisala nie wszyscy wyjezdzaja za pieniedzmi. Niektorym finansowo w PL nie bylo zle. Wyjechali poniewaz praca w sklepie w warszawie nie jest szczytem ich marzen.

Pochwal sie kolego w jakimz to zacnym miejscu pracujesz skoro tak sobie tu pokpiewasz.
S>

u SIEBIE mój drogi w BIEDNEJ  POLSCE
ps też bym uciekł za granice ale mnie wtedy nie było stać na bilet i musiałem rozkręcić własna  firmę ... a i dlaczego mieszkając za granicą nie pytacie lokalnych rdzennych tubylców  o cokolwiek , tylko tych NIEUDOLNYCH i BIEDNYCH zarazem polaczków. (i tyle w temacie)

80 Ostatnio edytowany przez dukeSebo (2010-12-05 22:23:07)

Odp: Czesc tu Beata.

Paolo masz umiar, znasz umiar?
Bo to już trochę drętwe się robi a chwilowo niektóre posty przypominają wypowiedzi 14 latków na forum wiadomości GG :mad:

To forum poświęcone SM i o nich tu się rozmawia lub o filmikach niezwiązanych z SM.!!

Nowe wcielenie CRFy - SPRZĘT DO TURYSTYKI :))))) Super Duke 990 "R"
CRF 450 "R" SM na prawdziwych a nie udawanych modach  44.68[kM] 71.14 [Nm] na kole... to są mody a nie dysze i filterek /
Yamaha XS 360 Cafe Racer 78 rok;) CR

81

Odp: Czesc tu Beata.

dukeSebo napisał/a:

Paolo masz umiar, znasz umiar?

co racja , to racja, aż wyjebałem mój durny post...

82

Odp: Czesc tu Beata.

Witaj  Beatko
pozdrawiam z Nottinghamshire

Husaberg FS650
663 944 902 sms
UK 07907566238

83

Odp: Czesc tu Beata.

No to może czas kończyć to powitanie? Jeśli macie zamiar dyskutować na tematy supermotowe to proszę się przenieść do innych działów.

"Najbardziej mnie teraz wkurwia u młodzieży to że już więcej do niej nie należę" Kazik Staszewski"

84

Odp: Czesc tu Beata.

Tak bo ja już zęby kilka razy zaciskałem... posta wysmażyłem długiego ale się powstrzymałem z wysłaniem, licząc że chłopcy zrobią se dobrze i wezmą na wstrzymanie.

Nowe wcielenie CRFy - SPRZĘT DO TURYSTYKI :))))) Super Duke 990 "R"
CRF 450 "R" SM na prawdziwych a nie udawanych modach  44.68[kM] 71.14 [Nm] na kole... to są mody a nie dysze i filterek /
Yamaha XS 360 Cafe Racer 78 rok;) CR

85

Odp: Czesc tu Beata.

jest zima nie ma supermoto wiec sie gnojówka robi na forum norma :D

panowie i PANIE, po blancie na chill  :cool:

suzuki ts50-->yamaha xt125x-->ktm lc4 SM HF-->ktm exc530sm-->ktm 450 smr :D

KTM the best fuck the rest

86

Odp: Czesc tu Beata.

Koleżanka przywitana - temat zamknięty!

"Najbardziej mnie teraz wkurwia u młodzieży to że już więcej do niej nie należę" Kazik Staszewski"