1

Temat: Samochód do przewozu motocykla

Chciałbym się Was zapytać jakimi autami wozicie swoje sprzęty lub też jakie polecacie do ich przewozu.
Chodzi mi tu o samochody a nie o przyczepki.
Najlepiej jakbyście też napisali ile motocykli do nich wchodzi itp.
Fotki mile widziane :)

Husaberg FE 450 E / SM
KTM 380 SMR SOLD
DR-Z400SM   3x3 , FCR39MX , JD , MRD/SSW , MAGURA/BREMBO4P/BRAKING320MM, IMS 2.6  SOLD

2

Odp: Samochód do przewozu motocykla

Ja worze Renault trafic,mam wersję osobową więc wywalam wszystkie siedzenia i ładnie mi na środek wchodzi,pasami spinam i po bokach wkładam wszystkie potrzebne rzeczy.Ale teraz przez zimę chcę sobie sprawić taki stojak do przewozu motocykli, żebym nie musial się tak piepszyć z przypinaniem pasami. Wcześniej jak miałem crossa to jeździłem z kumplami vivaro i wchodziły nam 3 crossy ale to był blaszak więc opieraliśmy dwa o boczne ściany a jeden na środku :)

3

Odp: Samochód do przewozu motocykla

LT35 :] 4moto a quad tez się zmieści:D


http://img254.imageshack.us/img254/3591/resizeofp1050651.jpg

SMR 505

4

Odp: Samochód do przewozu motocykla

Polecam Fiata Scudo. Z zewnątrz niepozorny, ale idealnie wchodzą 2 motocykle + mnóstwo gratów.

Łukasz "Dragilla" Sacha #17

5

Odp: Samochód do przewozu motocykla

najtansza opcja na jeden sprzet to ford courier moj ktm wchodzil na styk, a takie auto można kupic za 2 kola w dieslu i jest nie do zajebania  :D

Racing is life sentence

Jakubowski #33

6

Odp: Samochód do przewozu motocykla

peugeot boxer i przyczepa w sumie 6 motocykli  :D

suzuki ts50-->yamaha xt125x-->ktm lc4 SM HF-->ktm exc530sm-->ktm 450 smr :D

KTM the best fuck the rest

7

Odp: Samochód do przewozu motocykla

Wysoka T4 wv  wchodziła mi tam drz teraz kat dwie sztuki na luzie na upchanie nawet 3 maszyny  ;)

Pracuję i żyję w Polsce dzięki bogu i rodzicom  było mnie stać na SX 520  :D  i na pamiętne REJU ...o i rinkon 680 .. to dzięki rodzicom i sąsiadce :D

8

Odp: Samochód do przewozu motocykla

Fiat Doblo maxi (1 moto + graty)

jakubek

9

Odp: Samochód do przewozu motocykla

Ducato MAXI - spinam motocykl pasami do ściany tak że nawet nie drgnie, 2min roboty.

NovoPerformance.pl

carbon.na.allegro.pl
SM450RR!! #88

10

Odp: Samochód do przewozu motocykla

dragilla napisał/a:

Polecam Fiata Scudo. Z zewnątrz niepozorny, ale idealnie wchodzą 2 motocykle + mnóstwo gratów.

Dragilla a możesz napisać jakie wrażenia z użytkowania?
Jakie motocykle na nim wozisz ponieważ według suchych danych np. DRZ jest dłuższa o 25cm niż przestrzeń ładunkowa :/

Husaberg FE 450 E / SM
KTM 380 SMR SOLD
DR-Z400SM   3x3 , FCR39MX , JD , MRD/SSW , MAGURA/BREMBO4P/BRAKING320MM, IMS 2.6  SOLD

11

Odp: Samochód do przewozu motocykla

Moja DRZ weszla do Fiata Scudo Dragilli bez problemu :)

12 Ostatnio edytowany przez dragilla (2010-10-18 10:52:14)

Odp: Samochód do przewozu motocykla

Nie tylko drz PeKaWu tam weszło. Woziłem tym już DRZ (w wersjach E, SM i bez literek), Husqvarnrne tc450, Yamaszki Yz i Wr, a nawet Fazera 600, Gsxra 600 i 750, Husaberga, Ktmy exc i smr... hm, pewnie jeszcze pare inncy wynalazków wliczając w to skuter 50 cc i mój rower. Generalnie 2 motocykle jakie by nie były wchodzą zawsze i zostaje jeszcze z 30 cm wolnego za tylnim kołem. Fakt, że niektórym moto po ściągnięciu przodu pasami do przegordy zawijał się lekko przedni błotnik, ale to tylko w maszynach gdzie wystaje on dalej niż przednie koło :)
ps: 3cie moto też by pewnie weszło, przodem do tyłu, ale byłby lekki problem z przypięciem go i nigdy nie próbowałem :)\
A użytkowanie... prawdę mówiąc to nie moje auto, pożyczam je tylko z firmy od ojca, ale z tego co wiem, a robię nim najwięcej km ze wszsytkich użytkowników :) to jest bezproblemowy. Na trasie załadowany w 3 osoby i dwa moto można spokojnie lecieć grubo ponad 130. 130 to dobra przelotowa, bo pali wtedy koło 8-9. Można lecieć też śmiało 160, prowadzi się równie dobrze, choć robi się trochę głośniej no i spala trochę więcej.
Generalnie ja, jako użytkownik, jestem bardzo zadowolony z tego auta :)

Łukasz "Dragilla" Sacha #17

13

Odp: Samochód do przewozu motocykla

Ja Peugotem partnerem (blaszak krótki) wożę drztę ,niestety trzeba opuścić kiere i tył sie do konca nie zamyka  :(

Fotke mam ,ale nie pokaże bo zaraz brzoza walnie jakiś głupi komentarz!

320mm Supermoto Racing rotor orange motomaster flame bitch  :D

14

Odp: Samochód do przewozu motocykla

chevrolet s10- 3 moto
http://b12.grono.net/237/13/gallery-89175655-500x500.jpg
http://c0.grono.net/134/2/gallery-89175661-500x500.jpg

15

Odp: Samochód do przewozu motocykla

No to ładnie musi to SnowMoto wyglądać z motorkami załadowane