976

Odp: Różne ciekawe fotki i filmiki SM

przy 120 z gazu na koło wchodzi, to jest naprawde pozytywnie pojebany motor heh ;d na początku ciezko było mi ogarnac tego potwora ale powoli, powoli, teraz wszyscy znajomi mowia ze jestem jebniety :)

BYŁY:
Yamaha Xt125/140x--> Ktm EXC 525 sm--> KTM Superduke990--> KTM SMC 690--> Yamaha Raptor700R--> KTM EXC 525 SM--> SZUKAM!!

977

Odp: Różne ciekawe fotki i filmiki SM

zajebiście :D  tez bym chciał taki motorek :P

Kawasaki Klx 650 c :D

978 Ostatnio edytowany przez Barteksm (2010-10-11 20:58:31)

Odp: Różne ciekawe fotki i filmiki SM

No wyobrażam sobie . HAHA ja u siebie przy 120 moge szarpać strzelać ze sprzegła twuu :P i pojazda bedzie zachowywał stabilość :D , ale to dwa światy!

motoslide.com

979

Odp: Różne ciekawe fotki i filmiki SM

Haha, dokładnie :d

BYŁY:
Yamaha Xt125/140x--> Ktm EXC 525 sm--> KTM Superduke990--> KTM SMC 690--> Yamaha Raptor700R--> KTM EXC 525 SM--> SZUKAM!!

980

Odp: Różne ciekawe fotki i filmiki SM

patryk1533 napisał/a:

teraz wszyscy znajomi mowia ze jestem jebniety :)

Co racja to racja ;) Znowu ja jestem pojebusem który jeździ po ścieżkach w lesie i z parku moherowe staruszki przepędza ;) Ostatnio prawie bym parasolką dostał ;)

Na moim moto gdy mocno szarpnę za kierę to na koło nawet z 3 idzie (bez strzelania se sprzęgła) ;)Ale trzeba naprawde mocno szarpnąć ;) Dt 125 x ;)

Go big or go home!
Największa forma kontroli jest wtedy kiedy myślisz, że jesteś wolny.

981

Odp: Różne ciekawe fotki i filmiki SM

Z takim moto nie startować w żadnych zawodach to grzech , a nie  odwiedzać regularnie toru to grzech cieżki podlegajacy ekskomunice  :P

motoslide.com

982

Odp: Różne ciekawe fotki i filmiki SM

dokładnie, mam zamiar wybrac sie na tor do koszalina ale teraz chyba raczej nic z tego nie wyjdzie bo 1 moto w rozsypce malowanie ramy itp a dwa pogoda :( Tu w Pile mamy mały tor kartingowy ale nie idzie sie wyszalec bo nie jest za wielki niestety

BYŁY:
Yamaha Xt125/140x--> Ktm EXC 525 sm--> KTM Superduke990--> KTM SMC 690--> Yamaha Raptor700R--> KTM EXC 525 SM--> SZUKAM!!

983

Odp: Różne ciekawe fotki i filmiki SM

Dużo przejechałeś już Katem , ajkieś problemy były czy narazie elegancja ?

motoslide.com

984

Odp: Różne ciekawe fotki i filmiki SM

no jak narazie 1000km zrobilem (bez prawka miałem 2 akcje i musze powiedziec ze policyjne kijanki wymiękaja hehe) i postanowiłem go rozebrac  ogolnie to żadnych problemów jak narazie tylko przerażają mnie te wymiany olejów i filtrów ale to bedzie we wszystkich wyczynach, teraz mam silnik na stole to zobacze jak tłok wyglada zaworki wyreguluje to i bedzie chyba wszystko, żadnych stuków, wycieków

BYŁY:
Yamaha Xt125/140x--> Ktm EXC 525 sm--> KTM Superduke990--> KTM SMC 690--> Yamaha Raptor700R--> KTM EXC 525 SM--> SZUKAM!!

985

Odp: Różne ciekawe fotki i filmiki SM

patryk1533 napisał/a:

dokładnie, mam zamiar wybrac sie na tor do koszalina ale teraz chyba raczej nic z tego nie wyjdzie bo 1 moto w rozsypce malowanie ramy itp a dwa pogoda :( Tu w Pile mamy mały tor kartingowy ale nie idzie sie wyszalec bo nie jest za wielki niestety

To w Pile jest tor - nic nie ujmując temu miastu - a w Wawie nie ma.
Masakra

DRZ 450 E SM na modach znowu w jedynej słusznej wersji - czyli SuperMoto
Triumph Speed Triple 2010 SE

986

Odp: Różne ciekawe fotki i filmiki SM

no jak nie ma jak jest. Przeciez mamy Imole, ktora jest nawet lepsza bo zadaszona i mozna w zimie polatac. Trzeba sie tylko dogadac z wlascicielem  :)

987

Odp: Różne ciekawe fotki i filmiki SM

PeKaWu napisał/a:

no jak nie ma jak jest. Przeciez mamy Imole, ktora jest nawet lepsza bo zadaszona i mozna w zimie polatac. Trzeba sie tylko dogadac z wlascicielem  :)

ślisko jak nie wiem, ciasno a właściciel niechętny do wpuszczania motocykli :/

988

Odp: Różne ciekawe fotki i filmiki SM

no to niefajnie, a Pole Position na Powstancow Slaskich?

989 Ostatnio edytowany przez gierwi (2010-10-12 18:25:41)

Odp: Różne ciekawe fotki i filmiki SM

Mettet Superbiker 2010.
Niestety już nie po ulicach, tylko na nowym torze:

[url]http://vimeo.com/15739862[/url]

[url]http://www.youtube.com/watch?v=Of59UHHvWzo&feature=player_embedded[/url]

"Najbardziej mnie teraz wkurwia u młodzieży to że już więcej do niej nie należę" Kazik Staszewski"

990

Odp: Różne ciekawe fotki i filmiki SM

Takie linki Gerwi wklejaj, a nie te zawody zawody zawody... :)
Proszę...

[url]http://www.pimpstarlife.com/i-luv-my-town/[/url]

DRZ 450 E SM na modach znowu w jedynej słusznej wersji - czyli SuperMoto
Triumph Speed Triple 2010 SE