1

Temat: Piaskowanie ram motocyklowych

Witam jako iż mam dostęp do piaskarni i malarni :)  (mam fajnego brata :P ) mogę wam zaoferować wypiaskowanie oraz wymalowanie ciśnieniowe ( powłokę nakłada się nie rozrzedzoną farbą w ciśnieniu 200bar )
cena dajmy nato 250zł plus koszta przesyłki
w cenie wypiaskowanie oraz wymalowanie podkładem epoksydowym!

więcej info na pw

później dodam foty ramy z rm :)

Pracuję i żyję w Polsce dzięki bogu i rodzicom  było mnie stać na SX 520  :D  i na pamiętne REJU ...o i rinkon 680 .. to dzięki rodzicom i sąsiadce :D

2 Ostatnio edytowany przez tegma (2010-10-01 09:50:10)

Odp: Piaskowanie ram motocyklowych

Nie chce ci psuć postu ale w Gdańsku piaskowanie i malowanie ramy proszkowo - 50 zł - przynajmniej tyle było jakieś 6 mc temu. ;)

"Art. 54. Konstytucji RP:
1.Każdemu zapewnia się wolność wyrażania swoich poglądów oraz pozyskiwania i rozpowszechniania informacji."

3

Odp: Piaskowanie ram motocyklowych

cena mało ważna - ważne żeby zrobili to zajebiście :)

DRZ 450 E SM na modach znowu w jedynej słusznej wersji - czyli SuperMoto
Triumph Speed Triple 2010 SE

4

Odp: Piaskowanie ram motocyklowych

Brzozrider jeszcze 6 postów i przejedziesz na złą strone mocy  :D

motoslide.com

5

Odp: Piaskowanie ram motocyklowych

Ciebie nigdy nie dogonię :)

DRZ 450 E SM na modach znowu w jedynej słusznej wersji - czyli SuperMoto
Triumph Speed Triple 2010 SE

6

Odp: Piaskowanie ram motocyklowych

za 50 zł to robią to chyba chinczycy i malują rame jedynką he

TOR JEST WSZęDZIE

7 Ostatnio edytowany przez Barteksm (2010-10-01 10:32:10)

Odp: Piaskowanie ram motocyklowych

Brzozrider napisał/a:

Ciebie nigdy nie dogonię :)

Własnie nie wiem kiedy mi ten tysiąc strzelił , w tym roku jakoś tak przyspamowałem , bo w zeszłym jeszce miałem 200 coś .
Narazie stoje na pudle z Crazym i Gierwim :P

motoslide.com

8

Odp: Piaskowanie ram motocyklowych

Malują bardzo dobrze - jest jeden myk - rame trzeba przygotować do piaskowania i malowania (wkręcić śrubki :) ) firma zajmuje się odnawianiem szaf rakowych, a jak zanosisz elementy to przy okazji piaskuja i malują na dowolny kolor :)

Nie sztuką jest zrobić coś drogo :P

"Art. 54. Konstytucji RP:
1.Każdemu zapewnia się wolność wyrażania swoich poglądów oraz pozyskiwania i rozpowszechniania informacji."

9 Ostatnio edytowany przez SmX (2010-10-01 12:40:23)

Odp: Piaskowanie ram motocyklowych

tigerman napisał/a:

za 50 zł to robią to chyba chinczycy i malują rame jedynką he

właśnie :P bo tak patrząc to litr gównianego renolaka kosztuje 5 dych  a gdzie tu robocizna itd ..

tegma napisał/a:

Nie chce ci psuć postu ale w Gdańsku piaskowanie i malowanie ramy proszkowo - 50 zł - przynajmniej tyle było jakieś 6 mc temu. ;)

troszeczkę nie chce mi się w to wierzyć chyba że robią to pracownicy na tzw fuchę :P spytaj w biurze tej firmy ile wezmą za wypiaskowanie i odmalowanie takiego elementu ;)

poniżej fot ramy z rm troche gówniana jakość bo robione pralką :P

wiem iż w ogóle nie oddają jakości roboty jak rama wyschnie porobię fot aparatem  ;)

Post's attachments

Attachment icon rama omalowana.jpg 344.7 kb, 115 downloads since 2010-10-01 

Attachment icon rama opiaskowana.jpg 342.6 kb, 99 downloads since 2010-10-01 

Attachment icon rama zbliż.jpg 296.42 kb, 109 downloads since 2010-10-01 

Pracuję i żyję w Polsce dzięki bogu i rodzicom  było mnie stać na SX 520  :D  i na pamiętne REJU ...o i rinkon 680 .. to dzięki rodzicom i sąsiadce :D

10

Odp: Piaskowanie ram motocyklowych

Znowu robimy oftop, ale różnie bywa z tym malowaniem i piaskowaniem przy okazji.
Ja za ramę w czarnym macie i magnezową pokrywę alternatora na szaro zapłaciłem 100zł.
Załatwiane przez kolegę.
Ale trochę kupa bo chłopakom nie chciało się ramy dobrze wydymać wiatrem przed malowaniem proszkowym a pokrywę zamalowali mi z drugiej strony, a nie mieli tego robić i nasypali mi przy okazji piachu do łożyska igiełkowego od wysprzęglnika.
Co się nawk*rwiałem i nadrapałem pokrywy bo stojan nie pasował to moje.
A na ramie widać w kilku miejscach pokryty proszkiem piasek....
Tak więc czasem nie warto dawać do zrobienia "po taniości" ludziom nie mającym pojęcia o malowaniu czegoś więcej niż ramy do wyra czy szafki...


joł

11

Odp: Piaskowanie ram motocyklowych

Tam nie ma biura- nie ważne czy zostawiam do malowania szefowi czy jego pracownikom - cena zawsze taka sama.

ostatnio malowałem na biało 2 koła - cena 80 zł

Przecież nie pójde do nich i nie powiem -

"ej co tak tanio - malujcie mi po 200 bo wszyscy tak kasują"

http://img229.imageshack.us/img229/2308/zdjcie051cc5.jpg
By [url=http://profile.imageshack.us/user/tegma]tegma[/url] at 2008-12-04

http://img231.imageshack.us/img231/6900/img9543ca2.jpg
By [url=http://profile.imageshack.us/user/tegma]tegma[/url] at 2008-12-15

http://img218.imageshack.us/img218/1380/zdjecie110tk0.jpg
By [url=http://profile.imageshack.us/user/tegma]tegma[/url] at 2008-12-16

"Art. 54. Konstytucji RP:
1.Każdemu zapewnia się wolność wyrażania swoich poglądów oraz pozyskiwania i rozpowszechniania informacji."

12

Odp: Piaskowanie ram motocyklowych

No rozumiem wygląda na dobrą robotę ale zastanawia mnie to rama 50 zł a dwa koła 80 ?

Pracuję i żyję w Polsce dzięki bogu i rodzicom  było mnie stać na SX 520  :D  i na pamiętne REJU ...o i rinkon 680 .. to dzięki rodzicom i sąsiadce :D

13 Ostatnio edytowany przez tegma (2010-10-01 13:09:59)

Odp: Piaskowanie ram motocyklowych

SmX napisał/a:

No rozumiem wygląda na dobrą robotę ale zastanawia mnie to rama 50 zł a dwa koła 80 ?

No i co mam Ci odpowiedzieć ?  :P

Czy naprawde mam do nich iść i powiedzieć malujcie mi drożej bo chłopakom  nie podoba sie ze tak tanio :P

Ps - Tak wogole to malują mi teraz elementy do rekonstrukcji huski cr250 - nie mówili nic, że będzie drożej :)

"Art. 54. Konstytucji RP:
1.Każdemu zapewnia się wolność wyrażania swoich poglądów oraz pozyskiwania i rozpowszechniania informacji."

14

Odp: Piaskowanie ram motocyklowych

a zapytaj jakiego epoksydu używają

TOR JEST WSZęDZIE

15 Ostatnio edytowany przez SmX (2010-10-01 13:33:08)

Odp: Piaskowanie ram motocyklowych

Nie wiem nie będę się przekomarzał :) myślę że za taką robotę i wkład materiałowy ( pucha 20litrowa takiego epoksydu kosztuje ponad 1500zeta)  nie jest to wygórowana cena jeżeli mi ktoś to zlecił zrobię to sam bo wiem jak dla nas są ważne podzespoły naszych maszyn wiec jakiemuś gogusiowi bym nie dał tego do roboty do tego dochodzą koszta zabezpieczenia do wysyłki itd ...

a tak na marginesie malowanie proszkowe jest trochę gó... jeden odprysk i element jest żarty od środka pod farbą  potem płatami odpada 
technologia w której my malujemy jest przeznaczona do malowania m innymi burt statków konstrukcji gdzie są warunki żrące itd

Pracuję i żyję w Polsce dzięki bogu i rodzicom  było mnie stać na SX 520  :D  i na pamiętne REJU ...o i rinkon 680 .. to dzięki rodzicom i sąsiadce :D