886

Odp: Różne ciekawe fotki i filmiki SM

hahahahahaha. Racja

DRZ 450 E SM na modach znowu w jedynej słusznej wersji - czyli SuperMoto
Triumph Speed Triple 2010 SE

887

Odp: Różne ciekawe fotki i filmiki SM

No z tym rondem juz przegioł , ale nie mam wplywu na adhd crossow

motoslide.com

888

Odp: Różne ciekawe fotki i filmiki SM

Fajny filmik :P ale crossy dają czadu :] :D

Kawasaki Klx 650 c :D

889 Ostatnio edytowany przez Barteksm (2010-09-21 15:45:10)

Odp: Różne ciekawe fotki i filmiki SM

Może i faceta na rondzie poniosło , ale was chyba też .
Ja rozumie  , że takie przeoranie kwaiatów na rondzie to zmarnowana godzina pracy kogoś , dlatego sam sie na to nie załapałem . Ale pisanie o "wyrobionej opini społeczeństwa na nasz temat" to juz nie porozumienie  :/  z takim podejsciem , to każda jazda na jednym kole (przykładowo) robi taką samą złą  robote , wiec może pomylił ktoś dziedziny. Może jakies turystyki , albo chopery były by grzeczniejsze , chociaż nie nie chopery odpadają bo jak zaczeli strzelać z wydechów to dziewczyna dość młoda przed 30 dostała epilepsji , ale szybko udzielono jej pomocy i to nikt inny tylko Ci "pajacy" pierwsi rzucili sie do pomocy .
Wiec zło straszne najlepiej nabijcie ich na pal podpalcie i nasypcie cukru do baku .
Pozdrawiam wszystkich w 100% w porządku .

motoslide.com

890

Odp: Różne ciekawe fotki i filmiki SM

[url]http://www.youtube.com/watch?v=XbGJog172Kc[/url]

prawie sm :)

DRZ 450 E SM na modach znowu w jedynej słusznej wersji - czyli SuperMoto
Triumph Speed Triple 2010 SE

891

Odp: Różne ciekawe fotki i filmiki SM

haha dobry motyw ^^

KTM 690 SMC-R

Check this Braaping ... www.youtube.com/oskar113

892

Odp: Różne ciekawe fotki i filmiki SM

zamykasz koło? zamykasz felgę?
a zamkniesz pedał? (1:18)

[url]http://www.youtube.com/watch?v=k3LOKfQ3y2Q&feature=player_embedded#![/url]

to pisałem ja: Reklamacje Reklamacji.
płomień tańczący na kurhanach wrogów.

893

Odp: Różne ciekawe fotki i filmiki SM

Barteksm napisał/a:

Może i faceta na rondzie poniosło , ale was chyba też .
Ja rozumie  , że takie przeoranie kwaiatów na rondzie to zmarnowana godzina pracy kogoś , dlatego sam sie na to nie załapałem . Ale pisanie o "wyrobionej opini społeczeństwa na nasz temat" to juz nie porozumienie  :/  z takim podejsciem , to każda jazda na jednym kole (przykładowo) robi taką samą złą  robote , wiec może pomylił ktoś dziedziny. Może jakies turystyki , albo chopery były by grzeczniejsze , chociaż nie nie chopery odpadają bo jak zaczeli strzelać z wydechów to dziewczyna dość młoda przed 30 dostała epilepsji , ale szybko udzielono jej pomocy i to nikt inny tylko Ci "pajacy" pierwsi rzucili sie do pomocy .
Wiec zło straszne najlepiej nabijcie ich na pal podpalcie i nasypcie cukru do baku .
Pozdrawiam wszystkich w 100% w porządku .

Widzisz pomiędzy wyrażeniem swojej opini a fizycznym wydymaniem Twojego kolegi po uprzedniej kastracji, grillowaniu i usypki z cukru jest zasadnicza różnica.Choc mam na to ochotę to tego nie zrobię bo wyniosłem z domu( o Mamo chwała Ci za to) jako takie zasady funkcjonowania w społeczeństwie.Twój kolega miał ochotę zgnoic nasze pieniądze i czyjąś pracę i to zrobił.I to wyróżnia nas od zwierzyny.Nie działamy instynktownie tylko ważymy nasze zamiary na czyny. Barteksem do Ciebie nic nie mam , masz prawo do własnej opini, na tym polega demokracja i wolnośc słowa.Pozdrawiam serdecznie

Nieważne co masz pod dupą, liczy się co masz nad nią...
RM-Z 450 jeszcze na brudasach...

894

Odp: Różne ciekawe fotki i filmiki SM

Filmik ekstra ;) crossy wymiatają ;D podobają mi się miny tych ludzi jak na chodnik wjeżdżacie ;D

Go big or go home!
Największa forma kontroli jest wtedy kiedy myślisz, że jesteś wolny.

895

Odp: Różne ciekawe fotki i filmiki SM

No tak tak troche szalejesz z tym grilowaniem , azmusiałem sie dobrze wczytać  :D hahah dobre dobre
Podejrzewam , że kolega od KTM też wyniósł jakieś tam zasady z domu, każdego jednak może ponieść fantazja szczegolnie jak sie jeździ crossem i jazda na przełaj jest rzeczą codzienną . Osobiscie aż tak bardzo mnie nie razi taki przelot przez rondo , wole taki akt wandalizmu niż stanie podklatką i plucie sobie miedzy nogi .
No ale jak już napisałeś kazdy ma prawo do swojego zdania Ty je masz , ja również i pan od KTMa pewnie też .
Był to taki 101 % terror. Jeden go akceptuje drugi nie .Plastiki robią gume na miescie przy 150 , crossy lataja przez ronda hahaha amy jestesmy gdzieś pomiedzy  :P i niech tak zostanie  :D

motoslide.com

896 Ostatnio edytowany przez SmX (2010-09-22 05:43:19)

Odp: Różne ciekawe fotki i filmiki SM

Nie NO wszędzie zieloni :) terror de best :D !!

Pracuję i żyję w Polsce dzięki bogu i rodzicom  było mnie stać na SX 520  :D  i na pamiętne REJU ...o i rinkon 680 .. to dzięki rodzicom i sąsiadce :D

897

Odp: Różne ciekawe fotki i filmiki SM

SmX napisał/a:

Nie do wszędzie zieloni :) terror de best :D !!

nie dokońca rozumie  :D

motoslide.com

898

Odp: Różne ciekawe fotki i filmiki SM

[url]http://www.youtube.com/watch?v=yyuZGczD2Fk&feature=player_embedded[/url]

"Najbardziej mnie teraz wkurwia u młodzieży to że już więcej do niej nie należę" Kazik Staszewski"

899

Odp: Różne ciekawe fotki i filmiki SM

No są  zajebiści , ale czy oni dostali dożywocie na tym jednym torze  :D

motoslide.com

900

Odp: Różne ciekawe fotki i filmiki SM

[url]http://www.youtube.com/watch?v=4tTlXQT3r14&feature=related[/url]