31

Odp: WR250X jaki olej?

Nie występuje zużycie oleju - już wiele sezonów za mną, olej wymieniany co 5 tys lub częściej i ani razu nie musiałem dolewać.

dabljuer250x

32

Odp: WR250X jaki olej?

superczesiu napisał/a:

Nie występuje zużycie oleju - już wiele sezonów za mną, olej wymieniany co 5 tys lub częściej i ani razu nie musiałem dolewać.

Wymieniasz olej aż co 5 tys. km?
To dosyć dużo. Producent zaleca wymianę co tysiąc km. Nawet w skuterach o podobnej pojemności zaleca się wymianę co tysiąc km.

Wymiany korbowodów, naprawa wałów, wymiarowanie cylindrów, tulejowanie, szlify cylindrów. Remonty i tuning silników, serwis zawieszeń. Prostowanie kolektorów wydechowych. Części i akcesoria. tel. 607198003
WWW.MOTO-KORN.PL

33 Ostatnio edytowany przez EmoKah (2019-11-01 14:08:40)

Odp: WR250X jaki olej?

Majster128 napisał/a:
superczesiu napisał/a:

Nie występuje zużycie oleju - już wiele sezonów za mną, olej wymieniany co 5 tys lub częściej i ani razu nie musiałem dolewać.

Wymieniasz olej aż co 5 tys. km?
To dosyć dużo. Producent zaleca wymianę co tysiąc km. Nawet w skuterach o podobnej pojemności zaleca się wymianę co tysiąc km.

https://i.imgur.com/bKZDtQm.jpg

Manual mówi:
1 zmiana po 1000km
każda kolejna co 5000km

#BRAAP
Suzuki DRZ 440 SM aka Bumblebee

34

Odp: WR250X jaki olej?

Na który rocznik patrzysz ?

Wymiany korbowodów, naprawa wałów, wymiarowanie cylindrów, tulejowanie, szlify cylindrów. Remonty i tuning silników, serwis zawieszeń. Prostowanie kolektorów wydechowych. Części i akcesoria. tel. 607198003
WWW.MOTO-KORN.PL

35

Odp: WR250X jaki olej?

Majster128 napisał/a:

Na który rocznik patrzysz ?

To był manual do rocznika 2009

#BRAAP
Suzuki DRZ 440 SM aka Bumblebee

36

Odp: WR250X jaki olej?

W wr250x czy wr250r olej wymieniasz co 5 tys km zgodnie z instrukcją, ja wymieniam raz na sezon. Co 1000km to sobie możesz wymieniać, w wr250f czy w ktm razem z polowa silnika hehehe... Najwidoczniej mylisz motocykle.

n ex motocykli -> Yamaha WR250X/R - the Swiss army knife of motorcycles ;)

37

Odp: WR250X jaki olej?

No to wyjaśnione. Fakt na myśli miałem F, a w tytule jest mowa o X. Dzięki za czujność :)

Wymiany korbowodów, naprawa wałów, wymiarowanie cylindrów, tulejowanie, szlify cylindrów. Remonty i tuning silników, serwis zawieszeń. Prostowanie kolektorów wydechowych. Części i akcesoria. tel. 607198003
WWW.MOTO-KORN.PL