46

Odp: MP i PP Słomczyn 3-4 sierpnia- Troche inna runda;)

Na następny rok bandy do poprawki.
Też byłoby lepiej aby paddock był odgrodzony od ludzi postronnych aby nie mogli do niego wejść.

Poza tym to było dobrze.

47

Odp: MP i PP Słomczyn 3-4 sierpnia- Troche inna runda;)

Dołączam się do pochwał.
Widać duży powiew świeżości i potężną dawkę energii.

Minusy:
- buraki z BMW które zachlapały wjazd na tor paląc gumę na rozlanym przez nich oleju,
- naklejki były chyba trochę wilgotne, bo trudno je było odkleić,

Plusy:
- to że Wam się chciało i że wyszło świetnie za pierwszym strzałem

48 Ostatnio edytowany przez levis (2019-08-05 14:00:39)

Odp: MP i PP Słomczyn 3-4 sierpnia- Troche inna runda;)

Plusów wymieniać nie będą, bo te wszyscy widzieli,  to z drugiej strony:

- biały papier spoko bomber, tylko mydła brak :)
- opony powinny być jakoś mocniej że sobą powiązane, bo co ktoś zaznaczył w terenie to się wywracaly
- liczyłem na więcej bigfootowcow - możliwe, że zabrakło reklamy w środowisku MX
- teren trzeba nieco utwardzac - na koniec dojazd do pierwszej bandy był tak dziurawy, aż czekałem czy ktoś przez Kiere wyleci...
- myślę, że można było co jakiś czas podlewać woda teren, bo w pewnym momencie ja nic nie widziałem, a co dopiero zawodnicy :-)
- tutaj uwaga nie da samej rundy a ogólnie zawodów- ciągle jest dużo formalności. Ja kumam, że dla chcącego nic trudnego, ale niektórych moze odrzucać ilość czynności do zrobienia przed stratami.

Ogólnie widać postęp, sporo świeżych motocykli, trochę nowych twarzy, ale też i starych wyjadaczy było trochę:)

MOTOFREAK - BARTOSZ KOWALEWSKI - Serwis motocyklowy inny niż wszystkie
myjka ultradźwiękowa
https://motofreak.waw.pl/
Aprilia SXV 450

49

Odp: MP i PP Słomczyn 3-4 sierpnia- Troche inna runda;)

karol128 napisał/a:

Na następny rok bandy do poprawki.
Też byłoby lepiej aby paddock był odgrodzony od ludzi postronnych aby nie mogli do niego wejść.

Poza tym to było dobrze.

Odgrodzenie paddock od ludzi to strzał w stopę. Jako, że mieszkam w Warszawie, to co jakiś czas odwiedzam tam zawody Rallycross, Karting i zawsze paddock jest otwarty. Tak samo na Barbórce. To jest mega FUN dla zwiedzających, móc zobaczyć od zaplecza zawody, zagadać z kierowcą czy posadzić dziecko na motór. Oczywiście rodzi to pewne niebezpieczeństwo kradzieży, awantur itp- coś za coś.

Pozdrawiam,
Piotrek

50

Odp: MP i PP Słomczyn 3-4 sierpnia- Troche inna runda;)

Dziękujemy wszystkim za dobre słowa i za wypunktowanie minusów, które oczywiście poprawimy w przyszłości. Dziękujemy wszystkim za pomoc!!! :) SUPERMOTO RULEZ!

SUZUKI RM-Z 450 2015r.

51

Odp: MP i PP Słomczyn 3-4 sierpnia- Troche inna runda;)

Mally, co kto lubi, kradzieże na torach niestety się zdarzają.

52

Odp: MP i PP Słomczyn 3-4 sierpnia- Troche inna runda;)

Na minus słabe żarcie w bar and grill czy coś takiego ale to pewnie nie macie na to wpływu :)

DRZ 400 SM - SOLD
WR 250 X

53

Odp: MP i PP Słomczyn 3-4 sierpnia- Troche inna runda;)

Odgrodzenie zawodników, od kibiców to bezsens. Ja tam lubię sobie pogadać z ludźmi, sprawić radość jakiemuś dzieciakowi, że może sobie na moto usiąść. Zostawiałem wszystko otwarte i jechałem na trening/wyścig i nic nie zginęło.

KTM SMC-R 690 - był :(
Husqvarna FS450  #510  :)

54

Odp: MP i PP Słomczyn 3-4 sierpnia- Troche inna runda;)

jakby ktoś szukał zdjęć to tutaj jest tego trochę:
[url]https://www.facebook.com/kotowski-fotografiapl-604707309614471/[/url]

Addicted to cornering

55

Odp: MP i PP Słomczyn 3-4 sierpnia- Troche inna runda;)

Jako osoba, która akurat nie startowała uważam, że odgrodzenie tego wszystkiego jest bez sensu. Nie dość, że można pogadać ze znajomymi to jeszcze czasem pomóc :) Jak dla mnie jako widza wszystko było super. To co jest na minus to komentator, a głównie to, że raz go było słychać, a raz zupełnie nie. No i jedzenie w tym barze przy trybunie, ale na to nie ma wpływu ;)
Tak czy inaczej zawody zajebiste, każdemu gratuluję i zazdroszczę, że jechali.
Pozdro :)

Yamaha DT125X
KTM EXC 525

56

Odp: MP i PP Słomczyn 3-4 sierpnia- Troche inna runda;)

Jako że to ja komentowałem to odniosę się do uwag dotyczacych, ze raz bylo slychac a raz nie.
Wynika to z tego, że raz komentowałem a raz robiłem sobie przerwę ;)
Jako że byl to moj pierwszy i ostatni raz jako konferansjer to nic w tym temacie nie poprawię, ale AIMek, Prezes, na pewno tak :)

Crazy pozdrawia
#30
http://www.youtube.com/user/supermoto30

57 Ostatnio edytowany przez Plywak (2019-08-06 09:19:58)

Odp: MP i PP Słomczyn 3-4 sierpnia- Troche inna runda;)

Panowie Organizatorzy,
pierwszy raz, a przebiliście wszystkie dotychczasowe rundy w których startowałem na głowę...
Począwszy od "szumu medialnego" przed imprezą(ogłoszenie było nawet na szwedzkiej stronie supermoto:))
Nagrody - poziom nawet nie europejski, a kosmiczny i to nie tylko w tej dyscyplinie.

Mam nadzieję, że Crazy żartował z tym ostatnim razem, bo konferansjerka petarda!:) - "Voice of Supermoto"

P.S.
Paddock - zdecydowanie powinien pozostać otwarty, tak się rekrutuje te małe i te duże dzieci na przyszłych zawodników:)
Teren - gdyby był polewany pewnie było by lepiej, ale to mała kwestia techniczna...

Życzę Wam, aby Wasze plany wykraczały poza marzenia i przyszły rok, wiecie co...:)

"Obstacles are what you see when you take your eyes off the goal."
Vince Lombardi
US football coach (1913 - 1970)

58

Odp: MP i PP Słomczyn 3-4 sierpnia- Troche inna runda;)

Jeżeli Crazy nie będzie komentować to następnej rundy nie ma po co organizować. Jedyną wymówką może być to, że sam będzie startować to wtedy załatwia dublera.

pozdrawiam, samson
www.farmapomyslow.pl

59 Ostatnio edytowany przez Żonkil (2019-08-06 17:54:19)

Odp: MP i PP Słomczyn 3-4 sierpnia- Troche inna runda;)

Dokładnie, komentatorka była zajebista. Człowiek, aż się wsłuchiwał, żeby usłyszeć co ten pozytywny wariat znów ciekawego powie :)

KTM SMC-R 690 - był :(
Husqvarna FS450  #510  :)

60

Odp: MP i PP Słomczyn 3-4 sierpnia- Troche inna runda;)

była opowieść o słynnym dojeździe do Koszalina w nocy bez świateł, a potem na lawecie ? To chyba Maney o ile mnie pamięć nie myli :D

MOTOFREAK - BARTOSZ KOWALEWSKI - Serwis motocyklowy inny niż wszystkie
myjka ultradźwiękowa
https://motofreak.waw.pl/
Aprilia SXV 450