31

Odp: MP i PP Słomczyn 3-4 sierpnia- Troche inna runda;)

Fajna sprawa, że do dyspozycji ogromny parking, zero opłat, wstęp free. Bardzo pozytywne zaskoczenie :) co do zawodów, alejek serwisowych, komentarzy na temat 2 tonowego skutera dostawcy pizzy :D świetna inicjatywa i mnie osobiście bardzo się podobało, spędziłem na trybunach calutki dzień i polecam każdemu. Organizacja super! Jedynie z tymi numerami startowym się zgodzę - mało czytelne

32

Odp: MP i PP Słomczyn 3-4 sierpnia- Troche inna runda;)

Genialna runda !! Komentator rozwalał system !:) dookoła mnie na widowni wszyscy się śmiali z jego tekstów , chociaż czasami był trochę stronniczy i faworyzował niektórych zawodników ( Franz'a i Niwego :) ). Mam nadzieję , że w Radomiu też tak będzie.

33

Odp: MP i PP Słomczyn 3-4 sierpnia- Troche inna runda;)

Jeżeli chodzi o komentarze to historia życia jednego z zawodników rozbiła system XD

Pozdrawiam,
Piotrek

34

Odp: MP i PP Słomczyn 3-4 sierpnia- Troche inna runda;)

Podpisuje się pod tym co napisali poprzednicy. Genialna runda wyszła. Genialne ściganie. Szkoda że przyjechało jednak nadal tak mało zawodników (chociaż i tak więcej niż na poprzednich rundach) - osobiście myślałem że będzie więcej ;)

Mimo wszystko było co robić na torze, sporo się działo i myślę że widownia też miała co oglądać :)

DR 650SE/SM - na torowej emeryturze,
RMZ 450 SMR - może będzie  szybsza ; -)

35 Ostatnio edytowany przez Karolo (2019-08-05 09:23:04)

Odp: MP i PP Słomczyn 3-4 sierpnia- Troche inna runda;)

Podobało i mi się też to, że między klasami nie było długich przerw w startach, nie było czasu się odlać siedząc na widowni, bo już jechała następna klasa :) zaskoczyć na minus zaskoczyło mnie jedynie to, że mamy tutaj na forum mnóstwo ludzi z Warszawy i centrum kraju, a z cywilnych supermoto widziałem chyba tylko jednego smcra, nic więcej. Ja mam do Słomczyna 200km, więc dupa by mi odpadła, z tego względu byłem samochodem. Ciężko mi to trochę zrozumieć ale tak to już jest, że do gadki to zawsze wszyscy, a robić nie ma komu, przykre.

36

Odp: MP i PP Słomczyn 3-4 sierpnia- Troche inna runda;)

Brawo SM Poland! Runda super :)

Jedyne co mi trochę doskwierało to problemy z prądem - mało gniazdek - ale to raczej problem toru Słomczyn a nie SM Poland.
Przydałoby się też rozdzielić treningi C2 i Amator bo było dość ciasno.

Addicted to cornering

37

Odp: MP i PP Słomczyn 3-4 sierpnia- Troche inna runda;)

Nikt nie wspomniał o nagrodach ;)
3000zł za pierwsze miejsce w MP + kask Shoei i oryginalny puchar? :) naprawę nikt nie zauważył? O niższej klasie już nie wspomnę że też było grubo. Brawo SupermotoPoland i dzięki Intercars.

Mnie tam wkurwiały tylko te kamyki wszędzie. Nawet w bucie znalazłem. Ale to też nie był problem organizatora. Było kozacko. Supermoto na prezydenta!

SMR 570 '01 ---> YZF 450 '07

38

Odp: MP i PP Słomczyn 3-4 sierpnia- Troche inna runda;)

mallly200sx napisał/a:

Jeżeli chodzi o komentarze to historia życia jednego z zawodników rozbiła system XD

Mnie rozwaliła prośba do jednej Pani od zawodników o założenie kombinezonu , albo odsunięcie się od prostej startowej bo rozprasza :D

39 Ostatnio edytowany przez Żonkil (2019-08-05 10:41:38)

Odp: MP i PP Słomczyn 3-4 sierpnia- Troche inna runda;)

Runda była super. Jak dla mnie wszystko na plus i nie ma się do czego przyczepić. Nagrody, obsługa, tor, podejście organizatora i wszystko byłe naprawdę na wysokim poziomie.

Jak mam się czegoś czepić to wyjazd C4 do pierwszego wyścigu, był trochę niejasny i zabrakło wam przepływu informacji. Najpierw ktoś, nam powiedział, że wyjazd jest opóźniony, jak już wszyscy stali przy wjeździe. Jak wszyscy się rozjechali i pościągali kaski, poszły dwie syreny, że mamy wjeżdżać, ale jedna mała wpadka przy organizacji takich zawodów mogła się zdarzyć.

Pozdrawiam i czekam na kolejną rundę którą zorganizujecie.

KTM SMC-R 690 - był :(
Husqvarna FS450  #510  :)

40

Odp: MP i PP Słomczyn 3-4 sierpnia- Troche inna runda;)

Karolo napisał/a:

Podobało i mi się też to, że między klasami nie było długich przerw w startach, nie było czasu się odlać siedząc na widowni, bo już jechała następna klasa :) zaskoczyć na minus zaskoczyło mnie jedynie to, że mamy tutaj na forum mnóstwo ludzi z Warszawy i centrum kraju, a z cywilnych supermoto widziałem chyba tylko jednego smcra, nic więcej. Ja mam do Słomczyna 200km, więc dupa by mi odpadła, z tego względu byłem samochodem. Ciężko mi to trochę zrozumieć ale tak to już jest, że do gadki to zawsze wszyscy, a robić nie ma komu, przykre.

Była też moja kolorowa wr 250 x :)

DRZ 400 SM - SOLD
WR 250 X

41

Odp: MP i PP Słomczyn 3-4 sierpnia- Troche inna runda;)

mallly200sx napisał/a:

Jeżeli chodzi o komentarze to historia życia jednego z zawodników rozbiła system XD

którego? bo było ich sporo ;-)

HUSKA FC 250 / 2018
HUSKA FS 450 / 2018
HUSKA FS 450 / 2021

42

Odp: MP i PP Słomczyn 3-4 sierpnia- Troche inna runda;)

Franz napisał/a:
mallly200sx napisał/a:

Jeżeli chodzi o komentarze to historia życia jednego z zawodników rozbiła system XD

którego? bo było ich sporo ;-)

Tego znalezionego w lesie XD

Pozdrawiam,
Piotrek

43 Ostatnio edytowany przez dr Gonzo (2019-08-05 12:49:04)

Odp: MP i PP Słomczyn 3-4 sierpnia- Troche inna runda;)

Dzięki wielkie za dobre słowo. Piszcie co było spoko a co poprawić bo może się zdarzyć że za rok też coś zrobimy.
Jurgen

44 Ostatnio edytowany przez bomber (2019-08-05 14:34:02)

Odp: MP i PP Słomczyn 3-4 sierpnia- Troche inna runda;)

Biały, mięciutki papier w toalecie :) szacun :p
Jak będziecie budować gdzieś jeszcze odcinek terenowy to może warto byłoby zaprosić pierwszą 3-5 z MP na konsultacje/testy.

#66

45

Odp: MP i PP Słomczyn 3-4 sierpnia- Troche inna runda;)

Przyłączam się do zachwytów . Było Mega. Dzieki wielkie za włożony wysiłek w organizację tych zawodòw. Czekam na jeszcze <3