1

Temat: Dziobak KTM prestige

Hej,
Jestem zainteresowany dziobakiem z Krakowa.
[url]https://www.olx.pl/oferta/ktm-smc-690-prestige-super-moto-2007-CID5-IDzY6TZ.html[/url]

Od właściciela wiem, że serwisowany był w ASO rok temu ostatnio. A z mankamentów jest zanikający licznik.
Przez telefon przyznał mi się, że były już dwie osoby oglądać, no ale moto dalej wisi.
Może ktoś zna moto, albo właśnie był oglądać ten konkretny egzemplarz i może się wypowiedzieć co było nie tak ;)

Pozdrawiam

romet pony -> senda -> rm125 -> dr-z e400 -> wr400 -> crf450 -> fzs600 & sm690

2

Odp: Dziobak KTM prestige

"W 2017 przez poprzedniego właściciela zrobiony generalny serwis... , łożysko korbowodu"

A to ciekawe

https://www.bikepics.com/members/81

3 Ostatnio edytowany przez crossman (2019-05-30 11:40:08)

Odp: Dziobak KTM prestige

Dodam, że dzwoniłem właśnie do KTMa i jedyne co mają w systemie w salonie to przegląd w Czerwcu rok temu ;/

I że były dwie akcje serwisowe, ale nie wiadomo, czy preprowadzone na nim...

@ Z właścicielem rozmawiałem, to papierów żadnych do moto nie ma, "wszystko jest w systemie", no ale tam nie ma nic. W KRK i WAWIE nic poza wspomnianym przeglądem nie było robione. A od poprzedniego właściciela się nic nie dowiemy, bo pływa po oceanach jachtem. Coś śliskie to moto;/

romet pony -> senda -> rm125 -> dr-z e400 -> wr400 -> crf450 -> fzs600 & sm690

4

Odp: Dziobak KTM prestige

Oglądałem jakiś tydzień temu.

Oglądałem ale nie jeździłem bo lało, co mi się nie spodobało to problem z odpaleniem, chyba za 4 razem załapał ale po zagrzaniu już startował ok. Tego samego dnia przede mną był oglądający nr1 więc też nie tak że moto stało kilka dni nieodpalane.

Coś tam się tłucze po wciśnięciu sprzęgła, nie umiem ocenić na ile ten typ tak ma, a na ile to coś nienaturalnego.

Wizualnie OK, napęd, opony, klocki też bez uwag, akumulator mimo długiego kręcenie dawał radę, brak przeglądu (choć w opisie było że świeżo po) ale może już zrobiony.
Generalnie nic strasznego nie stwierdziłem ...jakoś nie pykło, nie wiem może historia sprzedającego mnie nie urzekła, albo dziobal to nie sprzęt dla mnie. Odpuściłem sobie choć jakiegoś konkretnego powodu nie mam.


crossman napisał/a:

Hej,
Jestem zainteresowany dziobakiem z Krakowa.
[url]https://www.olx.pl/oferta/ktm-smc-690-prestige-super-moto-2007-CID5-IDzY6TZ.html[/url]

Od właściciela wiem, że serwisowany był w ASO rok temu ostatnio. A z mankamentów jest zanikający licznik.
Przez telefon przyznał mi się, że były już dwie osoby oglądać, no ale moto dalej wisi.
Może ktoś zna moto, albo właśnie był oglądać ten konkretny egzemplarz i może się wypowiedzieć co było nie tak ;)

Pozdrawiam

5 Ostatnio edytowany przez crossman (2019-05-31 18:46:58)

Odp: Dziobak KTM prestige

Dzięki Borowicz za odpowiedź, akurat byłem w trakcie oglądania motocykla jak napisałeś odpowiedź;D
Wyszpiegowałem poprzedniego właściciela i się dowiedziałem co było robione dokładnie w moto i dlaczego. Dlatego się zdecydowałem jechać zobaczyć. Dodatkowo na miejscu był były właściciel sprzed 3lat, więc rozmawiałem z wszystkimi właścicielami w Polsce. Moto w bardzo ładnym stanie, kilka rzeczy do poprawy, ale zdecydowałem się na zakup ;) Idzie w slajdy jak wściekły;D powrót 100km w deszczu po A4 nie ujawnił żadnych dodatkowych usterek ;D
Dzięki i pozdrawiam

romet pony -> senda -> rm125 -> dr-z e400 -> wr400 -> crf450 -> fzs600 & sm690