1

Temat: TOR LUBLIN 18-19 wrzesnia - PROWOKACJA??

Zapraszamy na jazdę po TORZE LUBLIN 18 wrzesnia ( sobota )

I Tura w godzinach 9:00 - 14:00

II Tura w godzinach 14:00 - 19:00

Jeśli jeździłeś w I TURZE masz 25% rabatu na jazdę w TURZE II
Za wjazd płacimy (kwota zalezy od ilosci motocykli ) od 60-100 zł ( w
cenie porady dotyczące techniki i toru jazdy.....dla chętnych )
Wszystkich z poza Lublina prosimy o potwierdzenie obecności i ilości
motocykli ( koniecznie) na adres: arturlis@onet.pl

UWAGA!!! - BEZ SUPERMOTO


Zapraszamy na jazdę po TORZE LUBLIN 19 WRZESNIA ( niedziela )

W GODZINACH OD 9:00-14:00

Za wjazd płacimy (kwota zalezy od ilosci motocykli ) od 60-100zł( w cenie
porady dotyczące techniki i toru jazdy.....dla chętnych )

- Jeśli dziekan nie odwoła swoich słów do  jutra to wypierdalam z tej uczelni
-- A co takiego powiedział dziekan??
- "Wypierdalaj z tej uczelni!!"

2

Odp: TOR LUBLIN 18-19 wrzesnia - PROWOKACJA??

to ciekawe,
wiec SM wkurwia okolicznych mieszkańców tylko w soboty czy jak?  :)

HUSKA FC 250 / 2018
HUSKA FS 450 / 2018
HUSKA FS 450 / 2021

3

Odp: TOR LUBLIN 18-19 wrzesnia - PROWOKACJA??

w soboty duzo dresow jest i oni sie wstydza kiedy ich 180 koni jest oblatywane przez crosa na malych kołąch z lysymi oponami

suzuki ts50-->yamaha xt125x-->ktm lc4 SM HF-->ktm exc530sm-->ktm 450 smr :D

KTM the best fuck the rest

4 Ostatnio edytowany przez paolo (2013-03-31 09:34:53)

Odp: TOR LUBLIN 18-19 wrzesnia - PROWOKACJA??

.

5 Ostatnio edytowany przez rafax (2010-09-09 09:25:51)

Odp: TOR LUBLIN 18-19 wrzesnia - PROWOKACJA??

Ja juz pytalem organizatorow, chodzi o SM przerobione z cross'a lub z niehomologowanym tlumikiem,
nie dostalem niestety wyjasnienia czym sie rozni SM od np. nakeda czy turystycznego enduro :)

A ktos niezwiazany z organizatorami mowil, ze przeszkadza to lokalnemu bossowi mafii koscielnej.

6

Odp: TOR LUBLIN 18-19 wrzesnia - PROWOKACJA??

rafax napisał/a:

Ja juz pytalem organizatorow, chodzi o SM przerobione z cross'a lub z niehomologowanym tlumikiem,
nie dostalem niestety wyjasnienia czym sie rozni SM od np. nakeda czy turystycznego enduro :)

A ktos niezwiazany z organizatorami mowil, ze przeszkadza to lokalnemu bossowi mafii koscielnej.

                     TOR LUBLIN

      wyjasnienie juz dostales to mozesz napisac...info dla wszyskich - chodzi o glosnosc !!! ,pewnie wiecie ze walczymy caly czas o tor...nie bede sie rozwijal w temacie na forum bo niewiadomo kto czyta???,pelne info w temacie 19.09 na torze (dla chetnych) I ZAPRASZAM WSZYSTKICH !!!

7 Ostatnio edytowany przez rafax (2010-09-09 11:09:48)

Odp: TOR LUBLIN 18-19 wrzesnia - PROWOKACJA??

ZORRO napisał/a:
rafax napisał/a:

Ja juz pytalem organizatorow, chodzi o SM przerobione z cross'a lub z niehomologowanym tlumikiem,
nie dostalem niestety wyjasnienia czym sie rozni SM od np. nakeda czy turystycznego enduro :)

A ktos niezwiazany z organizatorami mowil, ze przeszkadza to lokalnemu bossowi mafii koscielnej.

                     TOR LUBLIN

      wyjasnienie juz dostales to mozesz napisac...info dla wszyskich - chodzi o glosnosc !!! ,pewnie wiecie ze walczymy caly czas o tor...nie bede sie rozwijal w temacie na forum bo niewiadomo kto czyta???,pelne info w temacie 19.09 na torze (dla chetnych) I ZAPRASZAM WSZYSTKICH !!!

Napisalem ze przerobione z crossa lub niehomologowany tlumik - to chyba zrozumiale ze chodzi o halas?

Dziwne tylko ze problem halasu dotyczy tylko motocykli supermoto, a jak masz plastika / nakeda z wyprutym tlumikiem to jest spoko ?

8

Odp: TOR LUBLIN 18-19 wrzesnia - PROWOKACJA??

wczoraj przejżdżała obok mnie 954 z wybebeszonym tłumikiem. Myślałem że zejdę na zawał bembenków. Ale takie moto nie jest super wiec moze jechać do lublina.
:)

DRZ 450 E SM na modach znowu w jedynej słusznej wersji - czyli SuperMoto
Triumph Speed Triple 2010 SE

9 Ostatnio edytowany przez ZORRO (2010-09-09 23:27:20)

Odp: TOR LUBLIN 18-19 wrzesnia - PROWOKACJA??

Brzozrider napisał/a:

wczoraj przejżdżała obok mnie 954 z wybebeszonym tłumikiem. Myślałem że zejdę na zawał bembenków. Ale takie moto nie jest super wiec moze jechać do lublina.
:)

     
         panowie nie piszcie o wyjatkach ktore tez nie beda latac 18.09... ,macie alternatywe 19.09 WIEC ZAPRASZAM ,jesli bedzie was duzo to zrobie specjalna grupe dla s/m

10

Odp: TOR LUBLIN 18-19 wrzesnia - PROWOKACJA??

ZAPRASZAM NA LATANIE PO TORZE LUBLIN sobota 11.09. 2010

        od godz . 16:00-19:30

cena od 60-90 zl (ilosc moto)

                  TYLKO  S/M  !!!  bez terenu

11

Odp: TOR LUBLIN 18-19 wrzesnia - PROWOKACJA??

Aj tam, gadanie z tymi tłumikami. Jak byłem to koleszka po placku R1 albo R6 latał bez końcówki na samych kolektorach i nikomu nie przeszkadzało. A chodzi pewnie o spokój plastikowców żeby mu żadne SM z pod łokcia nie wyjechało.  :)

Osłony silnika do Suzuki DRZ 400, KTM 690, KTM 950/990

12

Odp: TOR LUBLIN 18-19 wrzesnia - PROWOKACJA??

radzio napisał/a:

Aj tam, gadanie z tymi tłumikami. Jak byłem to koleszka po placku R1 albo R6 latał bez końcówki na samych kolektorach i nikomu nie przeszkadzało. A chodzi pewnie o spokój plastikowców żeby mu żadne SM z pod łokcia nie wyjechało.  :)

     mylisz sie bardzo ,chyba widzisz ze jestesmy elastyczni... czytaj wczesniejsze moje wypowiedzi to sie sam domyslisz o co chodzi !!!