1

Temat: pegi do piasty

siemanko,

ma ktos juz doswiadczenie w temacie?
Szukam troche dluzszych pegow do Huski, zeby wrazie "w" miec mniej podrapane moto :)

cos tego typu:

PunBB bbcode test

Huska 701 '17

2

Odp: pegi do piasty

Ale chcesz na tym stuntować, czy tylko jako crash pady? Jeśli jako crashe to lepsze by były z materiału tłumiącego choć trochę wszelkie strzały. Za długie nic nie dadzą, a spowodują większe siły w miejscu mocowania.

"Najbardziej mnie teraz wkurwia u młodzieży to że już więcej do niej nie należę" Kazik Staszewski"

3

Odp: pegi do piasty

gierwi napisał/a:

Ale chcesz na tym stuntować, czy tylko jako crash pady?

chyba juz za stary na stuntowanie... :D
moga byc jakies tlumiace. Co polecasz?

Huska 701 '17

4

Odp: pegi do piasty

Ja kupiłem używane pegi do roweru i na końce dałem wytoczone wkładki z materiału plastikopodobnego

5

Odp: pegi do piasty

przeca takie badziewiaki wystarczą

https://www.ktm-parts.com/mm5/graphics/00000001/27010945000.jpg

https://www.bikepics.com/members/81

6

Odp: pegi do piasty

Jeśli potrzebujecie crashy na wymiar, mogę wydrukować w dowolnym kształcie i rozmiarze. Materiał ABS/pla lub podobne. Nie miałem okazji zobaczyć jak sprawdzają się przy glebie ale wydaje mi się, że zadanie powinny spełnić.

RFS ponad wszystko

7

Odp: pegi do piasty

Drukowane crashpady odpadają - łamią się między warstwami przy glebie, gdzie zahaczy np o nierówną kostę brukową lub wyrwę w asfalcie. A drukowane w pionie to okropnie wygląda i przy dokręcaniu może pęknąć na pół.
Nie polecam.
Jedynie toczone z pełnego wałka, np poliamid.

Simson SR50 90ccm [1986] -> Yamaha WR 450F dualsport [2004] -> KTM 690 SM Prestige [2007]

8

Odp: pegi do piasty

AntonioPL napisał/a:

Drukowane crashpady odpadają - łamią się między warstwami przy glebie, gdzie zahaczy np o nierówną kostę brukową lub wyrwę w asfalcie. A drukowane w pionie to okropnie wygląda i przy dokręcaniu może pęknąć na pół.
Nie polecam.
Jedynie toczone z pełnego wałka, np poliamid.

ja właśnie drukowałem w pionie, wyglądały ok i przy dokręcaniu też nie pękły no ale fakt, nie mam pojęcia jak się sprawdzą :/ chociaż na pewno lepsze to niż nic

RFS ponad wszystko