1,396

Odp: Szybkie pytania - szybkie odpowiedzi

Oberon

"Najbardziej mnie teraz wkurwia u młodzieży to że już więcej do niej nie należę" Kazik Staszewski"

1,397

Odp: Szybkie pytania - szybkie odpowiedzi

gierwi napisał/a:

Oberon

Mógłbyś powiedzieć czemu taki wybór w czym jest lepszy ?

1,398 Ostatnio edytowany przez gierwi (2019-04-13 22:10:32)

Odp: Szybkie pytania - szybkie odpowiedzi

Od lat jest problem z wysprzęgnikami OE i z doświadczeń różnych ludzi na świecie wynika że Oberon jest ostatatecznym rozwiązaniem, wymiana o-ringu w OE daje poprawę na krótko i potem znów kiszka. Poza tym można zamówić pomarańczowy:-)

"Najbardziej mnie teraz wkurwia u młodzieży to że już więcej do niej nie należę" Kazik Staszewski"

1,399

Odp: Szybkie pytania - szybkie odpowiedzi

A widzisz nawet nie wiedziałem że jest problem z oringiem.
Ja mam problem z gwintem. Zerwał się gwint gdzie wkreca się wężyk..

1,400

Odp: Szybkie pytania - szybkie odpowiedzi

Sam się zerwał!? Może da się zrobić Helicoil? Jakbym miał zamawiać wysprzęgnik poszedłbym w Oberona.

"Najbardziej mnie teraz wkurwia u młodzieży to że już więcej do niej nie należę" Kazik Staszewski"

1,401 Ostatnio edytowany przez supermocarz690 (2019-04-13 23:44:03)

Odp: Szybkie pytania - szybkie odpowiedzi

Przy wykrecaniu przewód wyszedł z wiórkami. Jaka była jego przeszłość nie wiem. Co do helicoil dla mnie zbyt cienka scianka i dodatkowo dochodzi sprawa ciśnienia.

1,402

Odp: Szybkie pytania - szybkie odpowiedzi

OK rozumiem. Trza coś kupić.

"Najbardziej mnie teraz wkurwia u młodzieży to że już więcej do niej nie należę" Kazik Staszewski"

1,403

Odp: Szybkie pytania - szybkie odpowiedzi

No tak i chyba wybór padnie na ten oberon. Mam nadzieję że nie będzie z takiej plasteliny jak oem ze gwint zrywa się przy wykrecaniu.. No i na przyszłość unikne problemu z tą nieszczelnoscia.

PS.
Jaki płyn do sprzęgła stosujecie ?
Ten ze strony ktm czy jakis inny można stosować bez stresu ?

1,404

Odp: Szybkie pytania - szybkie odpowiedzi

Witam, szybkie pytanie. Zna ktoś kod lakieru do prestige 2008 rok?

Yamaha Wr125X -> KTM 690 SM-> KTM 690 SMC-> GAS GAS 700 SM

1,405

Odp: Szybkie pytania - szybkie odpowiedzi

supermocarz690 napisał/a:

PS.
Jaki płyn do sprzęgła stosujecie ?
Ten ze strony ktm czy jakis inny można stosować bez stresu ?

Magura blood

EXC 300 TPI 2019

1,406

Odp: Szybkie pytania - szybkie odpowiedzi

supermocarz690 napisał/a:

Mam nadzieję że nie będzie z takiej plasteliny jak oem ze gwint zrywa się przy wykrecaniu..

Chyba problem bardziej w tym, że wcześniej był za mocno wkręcany i jak wykręciłeś to wyszedł z gwintem.
Ostatnio takie cudo trafiłem, że chyba ktoś tak się wczuł we wkręcanie, że aż pękł wysprzęglik :)
[url]https://drive.google.com/open?id=1T1c5In0ZEKR9G5tRxyymClB9pzOIXS6P[/url]

Yamaha DT125X
KTM EXC 525

1,407

Odp: Szybkie pytania - szybkie odpowiedzi

LukAs_525 napisał/a:
supermocarz690 napisał/a:

Mam nadzieję że nie będzie z takiej plasteliny jak oem ze gwint zrywa się przy wykrecaniu..

Chyba problem bardziej w tym, że wcześniej był za mocno wkręcany i jak wykręciłeś to wyszedł z gwintem.
Ostatnio takie cudo trafiłem, że chyba ktoś tak się wczuł we wkręcanie, że aż pękł wysprzęglik :)
[url]https://drive.google.com/open?id=1T1c5In0ZEKR9G5tRxyymClB9pzOIXS6P[/url]

Też tak myśle. Jak to zwykle bywa  coś ma być na np. 10Nm ale szwagier stwierdzi że coś za słabo i "daj klucz ja sprawdzę czy dobrze trzyma.." :P

1,408

Odp: Szybkie pytania - szybkie odpowiedzi

nie działa mi światło nożnego hamulca, prawdopodobnie czujnik do podmiany. czy ja dobrze popatrzyłem że jest on schowany wysoko aż przy główce ramy i czeka mnie wiadro odkręconych śrub by się dostać do dziadostwa? Pacjent SMCR

MT07 ---> SMC-R Evo1 / WR125X

1,409

Odp: Szybkie pytania - szybkie odpowiedzi

Pany jak ujmuje gazu to strzela z wydechów, gaźnik to fcr 41, czym najlepiej pokręcić żeby było ok i żeby nie rozbierać gaźnika ?

benzyna

1,410

Odp: Szybkie pytania - szybkie odpowiedzi

katemowski napisał/a:

Pany jak ujmuje gazu to strzela z wydechów, gaźnik to fcr 41, czym najlepiej pokręcić żeby było ok i żeby nie rozbierać gaźnika ?

Za ubogo gdzieś, najlepiej to przedmuchać dysze i sprawdzić ponownie.
Nic lepszego nie przychodzi na myśl, jeżeli nic się nie zmieniało.

Simson SR50 90ccm [1986] -> Yamaha WR 450F dualsport [2004] -> KTM 690 SM Prestige [2007]