961

Odp: Jakie gumy?

Żonkil napisał/a:

Slick K2 w chłodniejsze dni na tyle potrafi, bardzo zaskakująco stracić przyczepność.

O, ja nie miałem takich przypadków. Tym bardziej do betoniarki k2 będzie git :)

https://www.bikepics.com/members/81

962

Na przod bierz miekka, na tyl jedna wyzej niz ta najbardziej miekka

Aprilia SXV 450

963

Specyfikacja Metzelerów jest inna dla slicków i inna dla opon drogowych z tego co widzę.

https://d1ykpo4jhzi0cx.cloudfront.net/d … 019_lr.pdf

Tutaj jest katalog z opisami, są tabelki itd. Najlepiej poczytać, przemyśleć i wybrać pod siebie.

KTM SMC-R 690 - był :(
Husqvarna FS450 - jest :)

964

U Mateusza w 525 te racetec-i drogowe elegancko kleiły, właśnie k1 i k2.

https://www.bikepics.com/members/81

965

Jak wyglada żywotność takiego zestawu w przypadku jazdy po drogach publicznych, mam na myśli K1+K2 w sprzęcie takim jak np smcr

KTM SMC-R 2012

966

Ja miałem slicka K2 na dupie w SMCrze, to go jeszcze teraz w Husqvarnie dokańczam. Trzeba przyznać, że w porównaniu z Batlaxami, czy Michałąmi to Metzeler dużo wytrzymuje. Tylko nie jestem w stanie tego na kilometry przeliczyć, ale wydaje mi się, że K2 powinno z 7000km po normalnych drogach wytrzymać, ale to też dużo od kierownika zależy.

967

Ja polecam k1 przod i tyl.

Mialem k1 przod to kleila super, zywotnosc, jak na taka gume tez spoki.

Z tylu mialem k0, to kleila tez swietnie, ale za szybko schodzi, eiec jednak k1 polecam.

Aprilia SXV 450

968

W slickach zalezy od rocznika bo w 2017  zamienili zdaje się mieszanki i teraz lepiej k2 brać na przód a k1 na tył.

K1 przód w rocznikach do 2016 mają super trwałość, K1 przód od 2017r. znika w oczach.

969

Pogadajcie z Harpem, ma informacje co do Metzelerów (slick) z pierwszej ręki.

"Najbardziej mnie teraz wkurwia u młodzieży to że już więcej do niej nie należę" Kazik Staszewski"

Sprzedam
KTM 690 SMC-R

970

No właśnie, tak dziś patrzyłem po tych broszurach Metzelera z ich strony i jakoś info tam zawarte kłóci się z moją intuicją. Bo według tych tabelek K0 czyli miękka mieszanka jest na wysokie temperatury. Ktoś coś wie na ten temat ?

971

A tak z innej strony to gdzie kupujecie opony?  Kto ma fajne ceny?
Ja myśle teraz na chłodniejsze dni założyć batlaxa s21.

Było MT-09,WR125X,jest MT-07-SP

972

W intercars albo u skyseba.

Yamaha WR250X

973

SUPERMOTO napisał/a:

No i kupiłem
S20 EVO ale nie 150-tkę, tylko w oryginalnym rozmiarze - czyli: 140/70 R17 66H. no i za 285zł a nie za 353

Kupiłem z ciekawości w tym rozmiarze, bo kupiłem Moto z oryginalną 140 Dunlopa, ale zrobiłem na niej tylko 50km.
Potem tylko 150-ki montowałem.
Teoretycznie powinno się lepiej zamykać oponę, ale będzie mniejszy kapeć, mam nadzieje że nie będzie śmiesznie wyglądać

Jak polatam zdam relację

Oponka założona i pierwsze wrażenie nie za specjalne.
Zawsze pierwsze jazdy po założeniu opona była bardzo śliska i nieprzewidywalna i nie raz leżałem zaraz po założeniu.
Przy tej oponie od pierwszych kilometrów bardzo dobra przyczepność, ciężko mi było robić uślizgi - test na kostce pod marketem.
Wróciłem do domu zniesmaczony, że za dobrze się klei i albo koniec zabawy albo trzeba uślizgi wykonywać z większych prędkości.
Lecz kolejny dzień jazdy to była bajka, nie dość że opona zaczęła się lepiej ślizgać, to do tego zaczęła jeszcze pięknie piszczeć.
Wróciłem z bananem na ryju :D

Najlepsze MOTO to SUPERMOTO