16

Odp: wydech ktm 690 smcr 2019

Dave napisał/a:

dodatkowo matowe wykończenie tytanu również uważam za lepsze niż polerowana stal

Polerowaną stal to w Dominatorze mam. WINGS produkuje wydechy z tytanu i carbonowe osłonki do kolektora też, więc żadna kosmiczna technologia to nie jest. Obejma rzeczywiście może od Akrapovića piękniejsza.

"Najbardziej mnie teraz wkurwia u młodzieży to że już więcej do niej nie należę" Kazik Staszewski"

17

Odp: wydech ktm 690 smcr 2019

Ten wydech na napier..... C, a nie wygladac

18

Odp: wydech ktm 690 smcr 2019

Dave napisał/a:

Ja mam w moim smcr akrapa i wiem jak dobrze ten wydech jest wykonany, dodatkowo mam cały kolektor i wszystkie osłony carbonowe z akrapa a wszystko wieńczy odpowiedni program. W tym wingsie bardzo nie podoba mi się mocowanie wydechu, metalowa obejma i ta guma, zdecydowanie wole wykonana z włókna węglowego produkcji akrapa dodatkowo matowe wykończenie tytanu również uważam za lepsze niż polerowana stal, cena nie bierze się z nikad, owszem jest wysoka ale materiały użyte do produkcji tez są droższe.

Sam jestem fanem Akrapovica ale nie przesadzaj. Osobiście posłuchałem gierwiego i byłem mega zaskoczony na plus. Znajomy też miał cały układ Akrapovica w 690 i szczerze mówiąc w bezpośrednim porównaniu wcale nie widać tej super kosmicznej technologi o której piszesz. Wings jest wykonany rewelacyjnie i nie ma żadnego wstydu. Kwestia mocowania o którym piszesz no ok tutaj wygląda to gorzej ale bądźmy szczerzy czy taka pierdoła jak carbonowa obejma warta jest takiej kasy?

SXV 550 -> MT 09 -> KTM 690 SMC R -> WR450F -> EXC 300 TPI

19 Ostatnio edytowany przez Koso (2019-03-26 09:32:20)

Odp: wydech ktm 690 smcr 2019

Miałem kiedyś wingsa i osobiście wyglada i lepiej pasuje niż Akrapovic
Obecnie mam Remusa i nie polecam, kosztuje sporo i nie jest wykonany z tytanu

Miałem Leo vinca i sc projectt, ale to już mega głośne wydechy

Ktm 690 SMC R (4sztuka :D
Can-Am Renegade 1000
Honda Crf 250

20

Odp: wydech ktm 690 smcr 2019

Wings też jest titaniun. Pisałem maila o cenę i Wings nie wychodzi tak źle a chyba korzysyniej jest niż Dominator. Niestety jazda bez dbKillera wymaga mapowania i Wings poleca/zaleca CooberECU niby testowali i daje to przyrostu ~7hp. Może w przyszłym miesiącu zamówię.

SMCR

21

Odp: wydech ktm 690 smcr 2019

Każda końcówka bez dB killera wymaga mapowania. Ale jeśli kogoś bawi łomot to trudno. Ja miałem w moich Wingsach większe dB killery, bo na otwartym kury przestawały się nieść a krowy dawały zielone mleko po moim przejeździe. Brzmiały nadal bardzo dobrze, głośniej niż seria, ale można było nawet w trasę jechać.

"Najbardziej mnie teraz wkurwia u młodzieży to że już więcej do niej nie należę" Kazik Staszewski"

22

Odp: wydech ktm 690 smcr 2019

Ja też jeździłem z wsadzonym dB killerem i było super. Dźwięk był bardzo przyjemny i nie przeszkadzał przy całodniowej jeździe ale nie wyobraża sobie jazdy bez dBkillera bo to już jest męczące

SXV 550 -> MT 09 -> KTM 690 SMC R -> WR450F -> EXC 300 TPI

23

Odp: wydech ktm 690 smcr 2019

Ja osobiście po incydencie na WR 450, gdzie kobieta wepchnęła mi wózek z dzieckiem przed koło wychodzę z założenia, że jak mnie słyszą, to mnie widzą. Tam miałem dB killer, chodził jak skuter.
Wiem, że przeszkadza, ale dla mnie w znacznym stopniu pomaga, dlatego mam przelot.
W zakresie obrotów użytkowych da się przejechać w miarę nieszkodliwie, więc nie mam zamiaru wygłuszać, a w trasę nie jeżdżę.
Inna rzecz, że mieszkam na wsi, gdzie mam kilka minut drogi od terenów bezludnych, dlatego nie jest to aż tak zauważalne.

Simson SR50 90ccm [1986] -> Yamaha WR 450F dualsport [2004] -> KTM 690 SM Prestige [2007]

24

Odp: wydech ktm 690 smcr 2019

Koso napisał/a:

Miałem kiedyś wingsa i osobiście wyglada i lepiej pasuje niż Akrapovic
Obecnie mam Remusa i nie polecam, kosztuje sporo i nie jest wykonany z tytanu

Miałem Leo vinca i sc projectt, ale to już mega głośne wydechy

Leon w smcr to już jest przesada :D za takim sprzętem nie da się jechać, próbowałem i nie dało się

WR250X -> Husaria 701

25

Odp: wydech ktm 690 smcr 2019

stopery w uszy i po problemie :)

26 Ostatnio edytowany przez gierwi (2019-03-29 12:22:57)

Odp: wydech ktm 690 smcr 2019

Karolo napisał/a:

stopery w uszy i po problemie :)

Ach ta dzisiejsza młodzież!
A tak poważnie to jeden problem faktycznie z głowy, ale są jeszcze inne, np. wjazd na tory, których stopery nie rozwiązują.

"Najbardziej mnie teraz wkurwia u młodzieży to że już więcej do niej nie należę" Kazik Staszewski"

27

Odp: wydech ktm 690 smcr 2019

Jest i on.....

28

Odp: wydech ktm 690 smcr 2019

wings , tylko nie wiem jak fote wrzucic

29

Odp: wydech ktm 690 smcr 2019

imgur.com

RMX 450Z

30

Odp: wydech ktm 690 smcr 2019

zapodaj.net :D

KTM LC4 640 SM 2004
Honda CB600F Hornet 2010