1

Temat: Rezerwa 690SM

Moto zgasło, mało wahy a rezerwa nawet sie nie zapaliła? Czytałem ze to dość "powszechne" Warto się w to bawić, czujnik do wymiany?

Yamaha Wr125X -> KTM 690 SM-> KTM 690 SMC-> GAS GAS 700 SM

2

Odp: Rezerwa 690SM

Lepiej mieć sprawną rezerwę bo - pomijając ewentualne pchanie moto do domu - pompa paliwa nie lubi chodzić na sucho.

"Najbardziej mnie teraz wkurwia u młodzieży to że już więcej do niej nie należę" Kazik Staszewski"

3

Odp: Rezerwa 690SM

Zobacz czy masz pod siedzeniem połączony przewód z czujnikiem

Ktm 690 SMC R (4sztuka :D
Can-Am Renegade 1000
Honda Crf 250

4

Odp: Rezerwa 690SM

Dokladnie spotkalo kiedys to i mnie, cale szczescie do chaty bylo 1,5km to sobie dopchnalem na spokojnie :) Po prostu przestala sie zapalac... Koso o ktorym przewodzie mowisz? gdzie to powinno byc w dziobalu?

5

Odp: Rezerwa 690SM

Chodzi o wtyczke do rezerwy pod bakiem. Musisz odkrecic bak i lekko go uniesc. W sumie sa tam dwie wtyczki, druga jest od pompy paliwa.

kamilos.net

6

Odp: Rezerwa 690SM

No dobra sprawdze ale to chyba nie to... Kontrolka sie pojawia przy odpalaniu, potem gasnie tak jak na nia przystalo. Jednak po tatmym co mi sei skonczylo paliwo to mam wrazenie ze przestala sie zapalac wiec tankuje jak na liczniku pojawia sie 200km :) Ale nie ukrywam ze wolal bym zeby to dzialalo.

7

Odp: Rezerwa 690SM

Ja po zakupie dziobaka następnego dnia nagle zgasł, na szczęście stacja była obok :) pamietam ze wtyczka była gdzieś pod kanapa

Ktm 690 SMC R (4sztuka :D
Can-Am Renegade 1000
Honda Crf 250

8

Odp: Rezerwa 690SM

Już działa, wtyczka wpięta musiało się wypiąć czy coś.

Yamaha Wr125X -> KTM 690 SM-> KTM 690 SMC-> GAS GAS 700 SM