16

Odp: Yamaha YZ 125

Ponczo napisał/a:

przód 90/90-21  metzeler  opona szosowa przód
[url]http://moto.allegro.pl/opona-szosowa-100-90-19-maxxis-100-90-19-promaxx-i1199289834.html[/url]   a tu masz tył i nie zawracaj głowy :D   nie chce mi się linków szukać


Spokojnie Ponczo od czego są młodzi na forum? od szukania linków  :D  :D

Nowe wcielenie CRFy - SPRZĘT DO TURYSTYKI :))))) Super Duke 990 "R"
CRF 450 "R" SM na prawdziwych a nie udawanych modach  44.68[kM] 71.14 [Nm] na kole... to są mody a nie dysze i filterek /
Yamaha XS 360 Cafe Racer 78 rok;) CR

17 Ostatnio edytowany przez Ponczo (2010-09-06 16:44:28)

Odp: Yamaha YZ 125

:P " już mi wali na baniak :D "

HONDA CAMINO DX<-MAM/YAMAHA TDR 50<-MAM/YAMAHA DT 125X <------- SPRZEDAM/SUZUKI DR-Z 400SM CZARNA OWCA

18

Odp: Yamaha YZ 125

wg mnie wymiana samych opon na niewiele sie zda  :)

yz 250 sm stunt bitch

19

Odp: Yamaha YZ 125

Kamikaze jakoś ty masz YZ 250 i masz gumy SM wiec dlaczego do 125 nie bedzie sie dało zamątować

20

Odp: Yamaha YZ 125

kolego zmien dilera oO

suzuki ts50-->yamaha xt125x-->ktm lc4 SM HF-->ktm exc530sm-->ktm 450 smr :D

KTM the best fuck the rest

21 Ostatnio edytowany przez Ponczo (2010-09-07 15:45:50)

Odp: Yamaha YZ 125

to nie opony  tylko całe koła musisz zmienić oooomgggg zmień dilera :)  jak ty byś chciał gumy 17 naciągnąć na felge 21   :D i żeby jeszcze pasowały
http://img832.imageshack.us/img832/7415/465397.gif

HONDA CAMINO DX<-MAM/YAMAHA TDR 50<-MAM/YAMAHA DT 125X <------- SPRZEDAM/SUZUKI DR-Z 400SM CZARNA OWCA

22

Odp: Yamaha YZ 125

no zmień dilera forum powinno być dozwolone od 18 a przynajmniej odpowiedzieć sobie na parę pytań podczas rejestracji bo ładne wałki tu się kręci...

SUZUKI RMX450Z

23

Odp: Yamaha YZ 125

Dobra już mam wszysko.Kupiłem opone szosową 100/90 i przednią 90/90 i jest wszystko git  :P  wiec nie mówcie ze sie nie da.Przednią mam od DT a tył tą z allegro tylko kupiłem taniej  :D

24

Odp: Yamaha YZ 125

petel napisał/a:

Dobra już mam wszysko.Kupiłem opone szosową 100/90 i przednią 90/90 i jest wszystko git  :P  wiec nie mówcie ze sie nie da.Przednią mam od DT a tył tą z allegro tylko kupiłem taniej  :D

tylko tyle http://www.scooter-stunt.com/forums/images/smilies/idzpan8yozz1.gif

HONDA CAMINO DX<-MAM/YAMAHA TDR 50<-MAM/YAMAHA DT 125X <------- SPRZEDAM/SUZUKI DR-Z 400SM CZARNA OWCA

25

Odp: Yamaha YZ 125

no dukeSebo mi dał mi link do tylnej gumy a przud kupiłem urzywke i jakoś smigam  :P

26

Odp: Yamaha YZ 125

petel napisał/a:

no dukeSebo mi dał mi link do tylnej gumy a przud kupiłem urzywke i jakoś smigam  :P

HAHA  ty bierz połowę  tego towaru :D

HONDA CAMINO DX<-MAM/YAMAHA TDR 50<-MAM/YAMAHA DT 125X <------- SPRZEDAM/SUZUKI DR-Z 400SM CZARNA OWCA

27 Ostatnio edytowany przez kamikaze (2010-09-07 22:47:21)

Odp: Yamaha YZ 125

nie śmiejcie się  z niego, to początkujący brat terrorysta:D
chłopczyku :) bo mój motorek ma takie trochę inne kółka wiesz? :) kiedyś jak była zima i był mikołaj, to pan motor mail kola takie cross, no wiesz co stare babcie mówią, ze one im drogę ryja pod domem, i takie co powodują podniesienie rak u rolników jak się im przejedzie przez uprawy. i na takie kółeczka jak nałożysz oponki z bieżniczkiem innym niż kosteczka krosóweczka to i tak będzie fuu. bo felgi są wąskie i co za tym idzie oponki tez nie są szerokie i nie można się na nich dobrze składać na zakrętach. no wiesz tak pochylasz motor nie, że jedzie prosto tylko tak jak byś trzymał go za kierownicę i zrobił krok w bok w stronę przeciwna niż motor. i on wtedy się kładzie. i na takich kolach możesz motor przechylać o 2 kroki w przeciwną stronę niż motor. ale ja bylem grzeczny i byl u mnie mikołaj i przywiózł mi kola 17 cali od takiego ścigacza. ścigacze to takie motory co tacy panowie straszą na mieście stare babcie i jeżdżą z jednym kołem w powietrzu. podobno to dla tego ze na studzienkach podbija im przednie kolo. no i mikołaj dal mi te kola od f2. i pojechałem później z motorem do pana tokarza. pan tokarz wziął taką linijkę i popatrzył i przyłożył i później włożył kola do takiej maszyny. podobno to się nazywa tokarka. i zrobił ze te kola pasowały już do mego krosa. i zrobiliśmy wspólnie lepsze hamulce bo zajączek mi przyniósł na święta i teraz mogę wychylać tak motor ze zrobił bym 5 kroków w przeciwna stronę niż on.

na tym polega róznica miedzy kolami sm a kołami cross z gumami na szosę :) rzecz jasna z mego punktu widzenia :D
eksperyment miał miejsce na mojej dt 125. jego wyniki sa opisane w niniejszym poście :D

yz 250 sm stunt bitch

28

Odp: Yamaha YZ 125

teraz to nawet ja zrozumiałem o co chodzi :D dzięki za wyjaśnienie

HONDA CAMINO DX<-MAM/YAMAHA TDR 50<-MAM/YAMAHA DT 125X <------- SPRZEDAM/SUZUKI DR-Z 400SM CZARNA OWCA