16

Odp: Witam wszystkich serdecznie:)

Pamiętam był jakiś łepek a forum, wyjebał kanara i połamał obie ręce w nadgarstkach. potem wrzucał foty w gipsie z napisem ''i love ktm'' hah. handbary rzecz gustu ale w moim lc4 nie raz uratowały klamki i pompe

benzyna

17

Odp: Witam wszystkich serdecznie:)

listki to chyba lepsza opcja , zawsze większa szansa że ręka jakoś ci się wyśliźgnie bokiem :) a klamki kosztują grosze

DRZ 400 SM ---> Husqvarna SM 610 ---> KTM EXC 530

18

Odp: Witam wszystkich serdecznie:)

Z tymi handbarami to jest takie pieprzenie jak niektórzy gadają, że pasy bezpieczeństwa w samochodach są niebezpieczne, bo tata Marcina powiedział że znajomy znajomego kiedyś jechał bez pasów i to mu uratowało dupę... Tak, zdarzają się wypadki z handbarami że poleci ręka i w mx latają bez nich, ale tutaj mówimy o SM, a szansa na taki wypadek raczej znikoma. Z tego co widać na zawodach to 99% ma handbary i jakoś nikt sobie nie łamie przez nie rąk. Prędzej lecą barki, nogi itd itd :)

DRZ400 SM -> WR250X-> CR 250 R -> RMZ450 RR -> nicość

19

Odp: Witam wszystkich serdecznie:)

Jak zahaczysz o drzewo/latarnię/lusterko kierą to też sobie połamiesz coś. Jak zaryjesz w ziemie również.
Pytanie co ma większe prawdopodobieństwo - zrobić front flipa przez kierę czy zajebać w coś.
Gwarantuję, że to drugie.

Zresztą łamią nadgarstki Ci którzy nie wiadomo po co trzymają kierę do samego końca.

I nie wiem dlaczego piszecie o klamkach sprzęgła? Połamcie klamkę magury/beringera/RCS-a to poczujecie ból w kieszeni.
Druga sprawa - jedziesz w piękny weekend na tor lub spotykasz się z chłopakami, łapiesz paciaka i niestety wracasz do domu uziemiony na kilka dni. A koledzy robią mega tripa:)

Husaberg FE 450 E / SM
KTM 380 SMR SOLD
DR-Z400SM   3x3 , FCR39MX , JD , MRD/SSW , MAGURA/BREMBO4P/BRAKING320MM, IMS 2.6  SOLD

20

Odp: Witam wszystkich serdecznie:)

Dokładnie tak jak Barnabab pisze, ja w takim razie powinienem zlikwidować cały zadupek i wahacz, bo jak motocykl leciał to mnie właśnie tymi częściami uderzył w plecy i załamałem nogę, a jak by nie było wahacza i zadupka, to by mi się nic nie stało ;)

KTM SMC-R 690 - był :(
Husqvarna FS450  #510  :)

21

Odp: Witam wszystkich serdecznie:)

Mojemu znajomemu złamały prawy XD od tamtego momentu jeździ z listkami :D
Ale jak pisał Karol to w MX XD

SMCR

22

Odp: Witam wszystkich serdecznie:)

hacker33 napisał/a:

Zresztą łamią nadgarstki Ci którzy nie wiadomo po co trzymają kierę do samego końca.


Bo prawdziwy kapitan powinien być na statku do samego końca. :)

23

Odp: Witam wszystkich serdecznie:)

Myślę, że Karol idealnie odzwierciedlił to co miałem na uwadze. Dziękuję. Ja nie montuję handbarów i to jest MOJA sprawa, a kto chce niech sobie montuje. Ja wolę wymienić nawet 4 razy w sezonie klamkę niż stracić cały sezon na leczenie urazów i rehabilitację.

W typowych wyścigach SM owszem jest to rzadki przypadek, ale jak ktoś już na tym sm chce robić stoppie, to jak dla mnie ryzyko jest realne.

MT-07

24

Odp: Witam wszystkich serdecznie:)

handbar rulz xD
[url]https://www.youtube.com/watch?v=ONqJXR2rbns[/url]

benzyna

25

Odp: Witam wszystkich serdecznie:)

Jeśli te dodatki to faktycznie czerwień to WR-a niczego sobie. Blacha pod ogonem wygląda fajnie, ciekawe tylko co na to niebiescy. Czekam teraz nashman na te wheelie i stoppie ;)

26

Odp: Witam wszystkich serdecznie:)

Dzięki Antonio7. No wszystko co czerwone - jest czerwone a nie malinowe (no może ta anodowana kierownica Zety nie jest taka krwisto czerwona, jak to anoda), tylko na fotce tak wyszło, w wolnej chwili zrobię aparatem to może będzie lepsze odzwierciedlenie kolorków niż z ajfona.

Co do umiejscowienia blachy to chyba spełnia wymagania rozporządzenia w sprawie rejestracji i oznaczania pojazdów oraz wymagań dla tablic (kąt, widoczność, podświetlenie jest) więc chyba nie powinno być problemów:)

MT-07

27

Odp: Witam wszystkich serdecznie:)

Tak wyglądała jak ją kupiłem:

[url]https://sprzedajemy.pl/yamaha-wr-250-x-supermoto-jaworzno-2-6bea9f-nr57616544[/url]

MT-07

28 Ostatnio edytowany przez levis (2019-03-18 23:19:44)

Odp: Witam wszystkich serdecznie:)

Tablica nie spelnia wymogow. Jak sie pies doczepi, to zabierze dowod.

MOTOFREAK - BARTOSZ KOWALEWSKI - Serwis motocyklowy inny niż wszystkie
myjka ultradźwiękowa
https://motofreak.waw.pl/
Aprilia SXV 450

29

Odp: Witam wszystkich serdecznie:)

levis napisał/a:

Tablica nie spelnia wymogow. Jak sie pies doczepi, to zabierze dowod.

Możesz wskazać którego wymogu z rozporządzenia nie spełnia tablica? Bo jest to tablica, którą dostałem w wydziale komunikacji więc jestem w 100% pewny, że spełnia wszystkie wymogi - sam jej sobie nie wydrukowałem.

MT-07

30

Odp: Witam wszystkich serdecznie:)

nashman_supermoto napisał/a:
levis napisał/a:

Tablica nie spelnia wymogow. Jak sie pies doczepi, to zabierze dowod.

Możesz wskazać którego wymogu z rozporządzenia nie spełnia tablica? Bo jest to tablica, którą dostałem w wydziale komunikacji więc jestem w 100% pewny, że spełnia wszystkie wymogi - sam jej sobie nie wydrukowałem.

Nie spełnia - za to jest zabranie dowodu. Wie to chyba każdy motocyklista.
Tylko co będziemy zmieniać Twoje przeświadczenia - dowiesz się na pierwszej kontroli;)

Husaberg FE 450 E / SM
KTM 380 SMR SOLD
DR-Z400SM   3x3 , FCR39MX , JD , MRD/SSW , MAGURA/BREMBO4P/BRAKING320MM, IMS 2.6  SOLD