1

Temat: Witam wszystkich serdecznie:)

Witam! Mam na imię Paweł.
Urodził mi się syn i nie mam czasu robić tras jakie robiłem na posiadanym obecnie Triumphie Street Triple R. Poza tym Street za szybki i za mocny, a ja się obecnie już boję szybko latać i bardziej chęć ciasnych zakrętów zdominowała.
Street raczej pójdzie na sprzedaż (z żalem bo jest cukierek z 2013 r.)
i chcę kupić jakieś pancerne supermoto do śmigania wokół miasta.
Brałem jeszcze pod uwagę Yamahę WR250X ale DRZ 400 SM chyba będzie mi bardziej pasowało z racji lepszego momentu obrotowego. DRZ najchętniej z wydechem akcesoryjnym i jakąś udokumentowaną i potwierdzona na forum przeszłością i w stanie do jazdy.

MT-07

2

Odp: Witam wszystkich serdecznie:)

Siema
Pokaż tego Streeta

3 Ostatnio edytowany przez nashman_supermoto (2018-06-25 13:04:30)

Odp: Witam wszystkich serdecznie:)

pol_lol napisał/a:

Siema
Pokaż tego Streeta

[url]https://drive.google.com/file/d/1RoBCuRsh2ADO4uAfhJbWCMv2GAVhOmKW/view?usp=sharing[/url]

MT-07

4

Odp: Witam wszystkich serdecznie:)

Tu WR250X gotowa na sezon 2019:)

[url]https://scontent.flcj1-1.fna.fbcdn.net/v/t1.0-9/55512103_1175849382588769_6513316169217212416_o.jpg?_nc_cat=104&_nc_ht=scontent.flcj1-1.fna&oh=81eed51bf0fab1dac3abf6ee55bedf5a&oe=5D0823C3[/url]

MT-07

5

Odp: Witam wszystkich serdecznie:)

Po mojemu to te malinowe wizualne dodatki i obgryziony przedni błotnik psują cały efekt.. Czerwonych handbarów Zeta nie chcesz? Mam nówki w zapasie.

n ex motocykli -> Yamaha WR250X/R - the Swiss army knife of motorcycles ;)

6

Odp: Witam wszystkich serdecznie:)

Wizualnie to dodatki nie są malinowe tylko krwisto czerwone, zmień okulary albo wyświetlacz (ew. kartę graficzną) albo poustawiaj sobie dobrze barwy w urządzeniu na jakim wyświetlasz grafikę.
Przedni błotnik jest w stylu sm a nie enduro i mi się podoba, innym nie musi.
Żadnych handbarów nie będę zakładał bo mi się nie podobają:)

MT-07

7

Odp: Witam wszystkich serdecznie:)

Wyjebiesz sie 20 km od chaty, polamiesz klamke sprzegla, to szybko zalozysz handbary... Nie bez powodu prawie wszystkie sm maja zalozone lub dolozone handbary

MOTOFREAK - BARTOSZ KOWALEWSKI - Serwis motocyklowy inny niż wszystkie
myjka ultradźwiękowa
https://motofreak.waw.pl/
Aprilia SXV 450

8

Odp: Witam wszystkich serdecznie:)

levis brak klamki sprzęgła to nie jest problem żeby wrócić na moto do chałupy, może dla laika tak, ale mi to różnicy nie robi. dla mnie handbary to syf i łamacz nadgarstków

MT-07

9

Odp: Witam wszystkich serdecznie:)

blacha nie znalazła miejsca na ogonie, schowała się pod nim:)

[url]https://scontent.flcj1-1.fna.fbcdn.net/v/t1.0-9/54524247_1175849459255428_7831988287207112704_n.jpg?_nc_cat=100&_nc_ht=scontent.flcj1-1.fna&oh=ac80c4eca7356120f445d3f794f9e0f6&oe=5D1DB5C4[/url]

MT-07

10

Odp: Witam wszystkich serdecznie:)

nashman_supermoto napisał/a:

Wizualnie to dodatki nie są malinowe tylko krwisto czerwone, zmień okulary albo wyświetlacz (ew. kartę graficzną) albo poustawiaj sobie dobrze barwy w urządzeniu na jakim wyświetlasz grafikę

A to musisz napisac do Samsunga, tak mi Twoje kolory pokazuje S9+. Handbary zasugerowalem bo ciekawy jestem jak moto po glebie rusza bez klamki sprzegla co wcale nie jest rzadkoscia po nieudanej gumie że o paciaku w terenie nie wspomnę. U mnie to był jeden z pierwszych 'must have' ;>

Działaj dalej, sezon za rogiem.

n ex motocykli -> Yamaha WR250X/R - the Swiss army knife of motorcycles ;)

11

Odp: Witam wszystkich serdecznie:)

S9+ ma niestety matryce która owszem prezentuje poprawnie ale tylko kolor czarny.
W sumie ważne, że mi się podoba, bo chyba o to w tym chodzi co nie?

Handbary owszem, chronią klamki ale potrafią też złamać nadgarstek przy stoppie.

Dla mnie to żaden problem dojechać do garażu bez sprzęgła nawet i 200km a co tam jakieś 20.

MT-07

12

Odp: Witam wszystkich serdecznie:)

Jprd. Dobra ja odpadam...

MOTOFREAK - BARTOSZ KOWALEWSKI - Serwis motocyklowy inny niż wszystkie
myjka ultradźwiękowa
https://motofreak.waw.pl/
Aprilia SXV 450

13

Odp: Witam wszystkich serdecznie:)

Obiecałem sobie, że już nigdy nie napisze żadnej odpowiedzi na post  Nashmana, ale tak się po prostu nie da. Nashman proszę wyjaśni dlaczego handbary to taki syf i w jaki sposób łamią nadgarstki ? Chodzi mi tylko o to, że wejdzie ktoś na forum przeczyta, taką porąbaną teorie i forum za miast pomóc to zaszkodzi.

KTM SMC-R 690 - był :(
Husqvarna FS450  #510  :)

14

Odp: Witam wszystkich serdecznie:)

Hahaha czytam i oczom nie wierze, handbary łamią nadgarstki, człowiek nie potrzebuje klamki sprzęgła do jazdy, z tego co czytałem już nie raz wnioskuję, że kierownica też nie jest potrzebna bo nie powinno się jej trzymać tylko obejmować motocykl udami.

KTM SMC-R 2012

15

Odp: Witam wszystkich serdecznie:)

Akurat tu ma rację, łamią, dlatego prawie nikt ich nie używa w mx. W sytuacji gdy wylatujesz przez kierownicę ręka blokuje się między handbarem a kierownicą. W SM to raczej rzadki przypadek.

Gdzieś na YT jest filmik z polski jak właśnie tak ktoś po skoku sobie załatwił rękę.