1,471

Odp: WROCŁAW, kto lata supermoto ?

Łódź też zawita! :D

IG: e.xtremalny

1,472

Odp: WROCŁAW, kto lata supermoto ?

Te onanizator popraw date na pejsbuku na 21 Kwietnia bo masz 27 ustawiony...

1,473

Odp: WROCŁAW, kto lata supermoto ?

ja pierdole kilka lat cisza, ale jak moto sprzedałem to się coś dzieje...

1,474

Odp: WROCŁAW, kto lata supermoto ?

Wiesz Tabul jak jest-wielkie wzdecie, małe pierdniecie. Wszyscy się wyrywaja ale jak przyjdzie co do czego to frekwencja będzie żadna. Zobaczymy 21. +by pogoda dopisała tylko.

1,475 Ostatnio edytowany przez dariusz087 (2019-02-24 12:19:02)

Odp: WROCŁAW, kto lata supermoto ?

@SFMario no a teraz nie wpadacie na oficjalne rozpoczęcie?

bo tak jak napisałem w wydarzeniu zaczynamy o 9:00 na stadionie, Motokropla zaczyna o 10-ej ale Mszą Świętą więc oni i tak najwcześniej o 10:50 ruszą przez miasto więc mamy prawie dwie godzinki na wyłączność dla sumo familii ;)
jeśli się nie pogubimy na oficjalnym przejeździe przez Wrocław i na parkingu Magnolii również się ponownie spikniemy to sobie spot wydłużymy, ale właśnie po to zrobiłem tego spot'a przed Motokroplą, by łatwiej było nam się zebrać w grupę i pogadać aniżeli wyłapywać jednostki w tłumie pod katedrą.

Data 27 kwietnia jest poprawna !!! :D

MT07 ---> SMC-R Evo1 / WR125X

1,476

Odp: WROCŁAW, kto lata supermoto ?

No to ja już nie wiem która data jest właściwa. Sry za zamieszanie. Jeżeli wpadniemy to tylko poznać chłopaków na sm bo otwarcia sezonu i tym podobne imprezy mam w dupie. Nie kupiłem moto do lansu czy żeby się zaraz zrzeszac czy wozić xD tylko żeby napierdala jak to kapitan bomba mawia.

1,477

Odp: WROCŁAW, kto lata supermoto ?

ja to muszę napisać chyba drukowanymi,
SPOT JEST 27 KWIETNIA 2019 !
pierwszy link jaki kolega wrzucił odnosił się do 21 kwietnia 2018 roku !!!

miejmy też jasność co do samego spotu, jak już pisałem ideą jaka przyświecała mi w jego organizacji było tylko i wyłącznie zaaranżowanie zbiórki typów o podobnych zainteresowaniach, głównie przez wzgląd na to że tu na forum grupa od 3 lat była martwa, po mieście latały pojedyncze orły a część osób nawet nie wie o istnieniu tego forum! Stąd motyw do tego by w końcu się spotkać i powymieniać kontaktami we własnym gronie i tyle!

Natomiast ja jako typ odpowiedzialny za to zamieszanie na fejsiku, w żadnym wypadku nie zamierzam nikogo niańczyć czy zakładać smycz i mówić co ma robić a czego nie po przyjeździe do Wrocławia. Ogólny zarys wygląda właśnie tak że spotykamy się we własnym odosobnionym gronie, po czym jeżeli ktoś chce dołącza do oficjalnego otwarcia tworzonego przez Motokroplę i w emeryckim tempie przewija się przez Wrocław by pod Magnolią nachapać się kiełby, jeśli ktoś chce jechać upalać kapora, popizgać po winklach czy pofiltrować po centrum do odcięcia to też jego wolna wola!

Musiałem wziąć wzgląd na to że, przekrój kierowników jak i maszyn może być szeroki i wiem, że wszystkim nie da się dogodzić bo np. część osób zadeklarowała że dla samego spotu SM nie warto było się fatygować, ale w połączeniu z motokroplą już się zmotywowali co też podnosi nam frekwencję.

Udział w tym spocie tak samo nie obliguje do odpierdalania terroru jak i udziału w pikniku z pozostałymi motocyklistami.

To nie są motomikołajki z zabezpieczonym i zgłoszonym do urzędu przejazdem tak więc każdy odpowiedzialność za swe czyny bierze w swe ręce.

Narysowałem jedynie ogólny zarys przedsięwzięcia by uniknąć chaosu organizacyjnego, więc to co kto będzie tam wyczyniać wyniknie od niego samego bądź ekipy z którą przyjechał bądź do której się przytuli, tyle :)

MT07 ---> SMC-R Evo1 / WR125X

1,478 Ostatnio edytowany przez SFMario (2019-02-24 19:11:08)

Odp: WROCŁAW, kto lata supermoto ?

Dobrze dobrze 27 kwietnia. Sorka za niepotrzebne zaglowanie terminami. Mam tylko nadzieję że nasz przejazd przez miasto nie spowoduje pękania węży chłodniczych w maszych maszynach tylko przekleństwo na ustach cywilów xD

1,479

Odp: WROCŁAW, kto lata supermoto ?

Pewnie bedzie tez trasa gymkhany jak w tamtym roku pod magnolią,tez może pojezdzicie :)

Było MT-09,WR125X,jest MT-07-SP

1,480

Odp: WROCŁAW, kto lata supermoto ?

Ja chętnie przyjadę nie wiem czy pod katedrę mi się uda ale później Magnolia czy jakieś inne miejsce spoko

SMCR

1,481

Odp: WROCŁAW, kto lata supermoto ?

@bauer to łap nas na fejsie bo w ciągu dnia w ferworze walki możemy się pogubić ;)

MT07 ---> SMC-R Evo1 / WR125X

1,482

Odp: WROCŁAW, kto lata supermoto ?

kto z Was ma Wingsa ?

SMCR

1,483

Odp: WROCŁAW, kto lata supermoto ?

Zapowiada się wspaniała pogoda -.-

Ktm125sx<Ktm300gs<YamahaXt600sm<Husqvarna 610sm<Dorsoduro 750

1,484

Odp: WROCŁAW, kto lata supermoto ?

szkoda gadać :( może się jeszcze zmieni

SMCR

1,485

Odp: WROCŁAW, kto lata supermoto ?

ręce opadają, akurat w ten dzień ma siorbać, no na pioruny siarczyste niech to krew nagła zaleje...

MT07 ---> SMC-R Evo1 / WR125X