1

Temat: Szukam warsztatu pod wystrojenie 690 SMC

Tak jak w temacie, szukam kogoś kto by wystroił mojego kata, bo już mi ręce opadają. Mapa evo1 gotowiec z neta, pare miechów chodził dobrze, a teraz jak go do sezonu szykuje to napier*ala marchewy ale teraz np strzelił mi tak w dolot, że przepustnica mi się od cylindra odłączyła..

W promieniu 250-300km od Zielonej Góry :)

KTM SMC 690 - niestety sold
MT09 - sercem nadal w supermoto!

2

Odp: Szukam warsztatu pod wystrojenie 690 SMC

Jak Ci strzela w dolot to najpierw poszukalbym innego problemu. Luz zaworowy, nieszczelny dolot, jakies rozszczelnienie w ukladzie paliwowym, przedmuchy w ukladzie wydechowym.

Jak wszystko jest ok, to sprawdzic kalibracje TPSu.

Na koniec wspawac w kolanko otwor pod sonde szerokopasmowa, pozyczyc na chwile zestaw i sprawdzic na jakiej mieszance jezdzisz w calym zakresie obrotow...

MOTOFREAK - BARTOSZ KOWALEWSKI - Serwis motocyklowy inny niż wszystkie
myjka ultradźwiękowa
https://motofreak.waw.pl/
Aprilia SXV 450

3

Odp: Szukam warsztatu pod wystrojenie 690 SMC

Toxic Moto Wrocław, Romek wie co robi.

n ex motocykli -> Yamaha WR250X/R - the Swiss army knife of motorcycles ;)

4

Odp: Szukam warsztatu pod wystrojenie 690 SMC

luz ustawiony, nieszczelnosci w dolocie zadnych nie zauwazylem, w paliwowym tez nigdzie nie ma, a tu trasa krótka zaraz z baku przewód do wtryskiwacza. Jedyne co mam wątpliwości to przy ustawieniu luzu zaworowego to strzałka przy łańcuszku się nie pokrywała ale z tego co wiem po forach to wielu osobom się nie pokrywa, ale w bocznej klapie jest śrubka, którą po odkreceniu mozna zablokować wał jak zejdzie się z otworem w klapie - otwór na wale i wtedy niby jest 100% gorne polozenie tloka. Za mało mam wiedzy praktycznej w moto na wtrysku :)

KTM SMC 690 - niestety sold
MT09 - sercem nadal w supermoto!

5

Odp: Szukam warsztatu pod wystrojenie 690 SMC

Trochę temat nosi złą nazwę żeby nadal tutaj pakować ewentualny postęp ale idąc tym co napisał levis, że to moze byc cos innego. Swieca wygląda tak, jest w chui ubogo. Czy pompa dająca słabe ciśnienie mogłaby powodować taki brak w paliwie czy objawiałoby się czymś innym?
PunBB bbcode test

KTM SMC 690 - niestety sold
MT09 - sercem nadal w supermoto!

6

Odp: Szukam warsztatu pod wystrojenie 690 SMC

Oczywiscie. Raz dwa trojnik, manometr i sprawdz cisnienie

MOTOFREAK - BARTOSZ KOWALEWSKI - Serwis motocyklowy inny niż wszystkie
myjka ultradźwiękowa
https://motofreak.waw.pl/
Aprilia SXV 450