31

Odp: ttr 600 ??

MartinezKtm525 napisał/a:

Mysze cos jeszcze napisac! TT 600 z lat 1993-97 miały dwie wersje zawieszenia. Obie, wersja R - na kopniaka i wersja E elektryczny rozrusznik ,miały ohlinsa z tyłu i UPS-y z przodu, tyle tylko ze wersja R miała wieksze skoki zawieszenia i była lzejsza o jakies 7 kg od wersji E. Ja swoja TT wygrałem jedne zawody Cross Country i Pogon za Lisem, wiec  w terenie mozna Nia poszalec! Gwarantuje! Ja mam 183 cm wzrostu i 82 kg wagi. Jezdziłem TT  tez do pracy i po miescie, i nie zgadzam sie z opiniami ze DRZ lepiej jezdzi! Bzdury!!! to prawda ze to tez twardy sprzet,(DRZ miał  mój kolega), ale TT 600 ma o wiele wiekszy moment obrotowy i DRZ nawet sie nie ma co równac, jesli chodzi o przyspieszenie i V-Max. Moja szła z gazu, z 3 biegu na gume, paliła 5-6 litrów, V-Max jakies 140Km/h. Jesli kupisz TT 600 to Ci powiem gdzie trzeba zajrzec zeby ten motorek chodził jak zegarek :) PS. XR 650R (tez testowany u moich kolegów) , to traktor, bardzo mocny, rece chce urwac, na poczatek nie polecam, choc to wspaniały Motocyl, trwały i stosunkowo lekki!

Hejka,
Kolego, fajnie napisales o ttr600, " Jesli kupisz TT 600 to Ci powiem gdzie trzeba zajrzec zeby ten motorek chodził jak zegarek :) ", sam posiadam ten motorek, moze cos podpowiesz, chetnie sie czegos naucze;)