1 Ostatnio edytowany przez dibo (2018-12-19 19:04:48)

Temat: Dunlop Sportmax Mutant opinie.

Witam. Latał ktoś na tych oponach? Jakieś opinie, bo planuje do smcka zainstalowac, dość często zjeżdżam na szybkie szutry delikatne polniaki ale chciałbym żeby też trzymały w winklach, niby mutant spełni te wymagania. POZDRO!

Drz650->klx650->SXV 550->DRZ400sm->husq wr250 zadymiacz

2

Odp: Dunlop Sportmax Mutant opinie.

Słabe opony nie warte tej ceny - lepiej zdecydowanie kupić Michalin POWER RS spełni doskonale twoje oczekiwania

100% koncentracji = 100% satysfakcji - moje małe enduroooo - #997 rejsing
O nas http://www.youtube.com/watch?v=z5LUptOcE_o&feature=youtu.be
Part 1  http://www.youtube.com/watch?v=l-6jEjyYJpg
Part 2  http://www.youtube.com/watch?v=PWdubyCHfnQ

3

Odp: Dunlop Sportmax Mutant opinie.

O mutantach już było, temat do scalenia.

4

Odp: Dunlop Sportmax Mutant opinie.

hermes napisał/a:

Słabe opony nie warte tej ceny - lepiej zdecydowanie kupić Michalin POWER RS spełni doskonale twoje oczekiwania

taa, zwłaszcza na szutrach i w chłodniejsze dni na asfalcie

MT-07

5

Odp: Dunlop Sportmax Mutant opinie.

nashman_supermoto napisał/a:
hermes napisał/a:

Słabe opony nie warte tej ceny - lepiej zdecydowanie kupić Michalin POWER RS spełni doskonale twoje oczekiwania

taa, zwłaszcza na szutrach i w chłodniejsze dni na asfalcie

Jeździłeś na nich że masz taką opinię czy jest to opinia oparta na tym co wyczytałeś?
Ja jeżdzę na tych oponach tak jak hermes i jakoś tego nie zaobserwowałem. Co więcej na motomikołajach też na nich byłem (-8 stopni C) i też dały radę.

Jest:
Fz8 Fazer 2011, Yz450f SM 2013, Kx250f 2011
Było:
Wr250f 2004, DRZ 400 SM 2007.

6

Odp: Dunlop Sportmax Mutant opinie.

deszcze twarde zapodać :D

MOTOFREAK - BARTOSZ KOWALEWSKI - Serwis motocyklowy inny niż wszystkie
myjka ultradźwiękowa
https://motofreak.waw.pl/
Aprilia SXV 450

7

Odp: Dunlop Sportmax Mutant opinie.

Arszen napisał/a:
nashman_supermoto napisał/a:
hermes napisał/a:

Słabe opony nie warte tej ceny - lepiej zdecydowanie kupić Michalin POWER RS spełni doskonale twoje oczekiwania

taa, zwłaszcza na szutrach i w chłodniejsze dni na asfalcie

Jeździłeś na nich że masz taką opinię czy jest to opinia oparta na tym co wyczytałeś?
Ja jeżdzę na tych oponach tak jak hermes i jakoś tego nie zaobserwowałem. Co więcej na motomikołajach też na nich byłem (-8 stopni C) i też dały radę.

Nie trzeba na nich jeździć żeby stwierdzić że to nie jest opona na szutry.

A co do jazdy w chłodne dni to Power RS ma temperaturę operacyjną od 45 stopni.

MT-07

8 Ostatnio edytowany przez mallly200sx (2018-12-21 12:16:03)

Odp: Dunlop Sportmax Mutant opinie.

nashman_supermoto napisał/a:
Arszen napisał/a:
nashman_supermoto napisał/a:

taa, zwłaszcza na szutrach i w chłodniejsze dni na asfalcie

Jeździłeś na nich że masz taką opinię czy jest to opinia oparta na tym co wyczytałeś?
Ja jeżdzę na tych oponach tak jak hermes i jakoś tego nie zaobserwowałem. Co więcej na motomikołajach też na nich byłem (-8 stopni C) i też dały radę.

Nie trzeba na nich jeździć żeby stwierdzić że to nie jest opona na szutry.

A co do jazdy w chłodne dni to Power RS ma temperaturę operacyjną od 45 stopni.

Trzeba zacząć jeździć po szutrach, żeby wiedzieć o czym się pisze :)
Trzeba zacząć jeździć po mokrym, zimnym żeby wiedzieć o czym się pisze :)
Dogrzać oponę do 45stC to MOMENT. Poza tym ona nawet przed temperaturą operacyjna działa wystarczająco dobrze dla moto-lamusów.

Bieżnik czy jego brak w zasadzie nie pomaga/ przeszkadza...
Power RS to optymalny wybór jak Cię stać.

Nashman... Hermesa na tych oponach po szutrze, nie idzie dojść na kostkach ;)

Skorzystaj z tego co niesie Twoje miasto... Przemyśl... zanim napiszesz znów jakieś bzdury ;)

Pozdrawiam,
Piotrek

9

Odp: Dunlop Sportmax Mutant opinie.

Jeżeli mają to być opony na teraz czy też zimniejsze i bardziej mokre warunki pogodowe to polecam kupić rainy z Goldspeeda - mają homologację i trzymają o wiele lepiej niż te pseudo terenowe opony. Zarówno na czarnym jak i na luźnym.

Husaberg FE 450 E / SM
KTM 380 SMR SOLD
DR-Z400SM   3x3 , FCR39MX , JD , MRD/SSW , MAGURA/BREMBO4P/BRAKING320MM, IMS 2.6  SOLD

10

Odp: Dunlop Sportmax Mutant opinie.

Może Power RS w mniejszych rozmiarach (110 i 140) posiadają inną budowę i mieszankę niż te dla supersportów (120 i 180/190).

Są jeszcze M7 RR które miałem w ST675 i na drodze czy to w lecie czy w jesieni trzymały bardzo dobrze. Na Radomiu trzymały mega dobrze.

MT-07

11

Odp: Dunlop Sportmax Mutant opinie.

Podłączę się pod off topa,
Ciagle waham się miedzy Diablo Rosso III , Racetec RR K3 i wspomnianymi Power RS. W testach porównawczych z RR K3, RSy troche szybciej zjada asfalt. Prawda to?
Nie będę latał po torze, tylko górskie winkle.

12 Ostatnio edytowany przez Karolo (2018-12-21 17:06:00)

Odp: Dunlop Sportmax Mutant opinie.

Trzeba być delikatnie mówiąc NIENORMALNYM, żeby polecać rsy na szutry... Hermes nie jest bogiem i wyznacznikiem niczego, żeby podkreslac znakomitosc rsow i porównywać je do kostki. Jeśli Hermes ma większe pojęcie i umiejętności od gościa jezdzacego na kostkach to go objedzie, proste. To tak jakby napisać, że kostki są lepsze na asfalt, bo ktoś na szosowych przegrał z kostka na Radomiu... Ludzie... Zastanówcie się zanim napiszecie takie bzdury... Osobiście mutanty polecam, moje oczekiwania zbliżone do autora tematu spełniły idealnie.

13

Odp: Dunlop Sportmax Mutant opinie.

Idąc Twoim tokiem rozumowania to tak- Hermes w mitologii greckiej był bogiem.

Chyba za dosłownie przeczytałeś mój post.

Rsy do sm są spoko jak się jeździ asfalt i teren.
Bieżnik to stan umysłu. W sporcie opony do sm nie mają zupełnie bieżnika i jakoś ludzie "teren" jadą.

Pozdrawiam,
Piotrek

14 Ostatnio edytowany przez Karolo (2018-12-21 18:12:52)

Odp: Dunlop Sportmax Mutant opinie.

Z tym, że bieżnik nie ma w tym przypadku zbyt wielkiego znaczenia(nie mylić z brakiem znaczenia) się jak najbardziej zgadzam, po zlapaniu jednej wilgotnej kałuży bieżnik i tak praktycznie nie istnieje

15

Odp: Dunlop Sportmax Mutant opinie.

Spróbuj na slicku wjechać szybciej w głębszy piach gdzieś w lesie czy na wydmach albo przypałować w zakręcie na polnej drodze :D

Sam zmieniłem s20evo na mitasy e9/e10 i różnica w terenie jest niebo-ziemia, na korzyść kostek oczywiście :)


Na takie jazdy jak zakładane wyżej popatrzyłbym na Heidenau K60 Scout lub Pirelli Scorpion Trail2.

n ex motocykli -> Yamaha WR250X/R - the Swiss army knife of motorcycles ;)