16

Odp: Dunlop Sportmax Mutant opinie.

xtremix napisał/a:

Spróbuj na slicku wjechać szybciej w głębszy piach gdzieś w lesie czy na wydmach albo przypałować w zakręcie na polnej drodze :D

Sam zmieniłem s20evo na mitasy e9/e10 i różnica w terenie jest niebo-ziemia, na korzyść kostek oczywiście :)


Na takie jazdy jak zakładane wyżej popatrzyłbym na Heidenau K60 Scout lub Pirelli Scorpion Trail2.

Tylko kolega chce aby było super i tu i tu.
A twoje mitasy są super w terenie, na pewno na czarny nie zapierdalasz na nich tak jak na drogowych.

Druga sprawa opony mają być do 690 a nie do 250. Moment i moc troszkę większa więc i opona musi być lepsza.

Jeździłem na takich pseudo kostkach i są super w terenie w stosunku do drogowych jednak na asfalcie dużo się traci.
Jedynie rainy pozwalają na zabawę w terenie i zapierdalanie po asfalcie.

Osobiście na przeloty przez szutry czy polne drogi opon bym nie zmieniał. Dupa i tak będzie tańczyć.

Husaberg FE 450 E / SM
KTM 380 SMR SOLD
DR-Z400SM   3x3 , FCR39MX , JD , MRD/SSW , MAGURA/BREMBO4P/BRAKING320MM, IMS 2.6  SOLD

17

Odp: Dunlop Sportmax Mutant opinie.

Mialem trail2 w Tigerze xc800 abs i spisywaly sie ok na czarnym i w lekkim terenie dlatego o nich wspomnialem. Wra lecialem przez pol Polski na mitasach 100-120km/h, daly rade ale na kolano nie ma opcji na tym zejsc, chyba ze szlifem do rowu hehe
Uniwersalnych opon na kazdy rodzaj nawierzchni nie ma.

n ex motocykli -> Yamaha WR250X/R - the Swiss army knife of motorcycles ;)

18

Odp: Dunlop Sportmax Mutant opinie.

wg mnie półśrodki nie są dobre, bo to takie pół na pół. Ani tu ani tu nie możesz lecieć na 100%.
Rosso 3 z tych wymienionych wytrzyma najdłużej. Miałem komplet w huśce i dobrze się spisały w Białymstoku.

WR250X -> Husaria 701

19

Odp: Dunlop Sportmax Mutant opinie.

jest temat o oponach , który liczy 62 stron i dalej jest kłótnia o praktycznie każdą oponę podaną na tym forum :) każdy chwali co ma , wszystko zależy od stylu jazdy i upodobań. Opona nie kosztuje majątek , więc kup co uważasz za rozsądne i sam oceń czy dobra dla ciebie czy nie

DRZ 400 SM ---> Husqvarna SM 610 ---> KTM EXC 530

20

Odp: Dunlop Sportmax Mutant opinie.

I tym optymistycznym akcentem zamykam temat:)

Husaberg FE 450 E / SM
KTM 380 SMR SOLD
DR-Z400SM   3x3 , FCR39MX , JD , MRD/SSW , MAGURA/BREMBO4P/BRAKING320MM, IMS 2.6  SOLD