421

Odp: Kupię WR250X

1.5 kafla w dół za koszt napędu za 300 zł, też bym poszedł ;)
Teraz końcówka najlepszego okresu na zakup moto, potem mróz i lód.

EXC 525 in progress

422

Odp: Kupię WR250X

Ciekawe czy zdążę kupić kolejną WR450F przed kolega z tego tematu XD

Pozdrawiam,
Piotrek

423

Odp: Kupię WR250X

mallly - wszyscy wiedzą, że kupisz SMCRa - gadasz już o nim chyba z 3 lata :D

MOTOFREAK - BARTOSZ KOWALEWSKI - Serwis motocyklowy inny niż wszystkie
myjka ultradźwiękowa
https://motofreak.waw.pl/
Aprilia SXV 450

424

Odp: Kupię WR250X

Dziku napisał/a:

1.5 kafla w dół za koszt napędu za 300 zł, też bym poszedł ;)

Wtedy na miejscu NIC TAKIEGO NIE PADŁO Z MOJEJ STRONY !

Dopiero tak sobie pomyślałem w domu, że kurcze, skoro typ mi sadzi cenami nawet i wyższymi niż w ASO (przypominam: padło z jego strony 5000zł za tylny amor który dokłada do moto bo włożony był jakiś przerabiany) to i ja podałem cenę za napęd z ASO.

MT-07

425

Odp: Kupię WR250X

No to kurła chłopie głupi by nie brał. Skoro typ jeszcze dorzucał ten zawias do moto w cenie tegoż moto to paaanie - BIGDILL - mówi ci to coś?. Kupujesz moto, zawias sprzedajesz za 2,5k za 1,5 kupujesz "superhiperzajebistywchujzestawnapędowy ASO i jeszcze na ASOwską oponę - przód - zostaje piniendzy.

426

Odp: Kupię WR250X

nashman_supermoto napisał/a:

W Huskach serwisówka zaleca wymianę tytanowych zaworów dosyć często, na pewno nie 500mth tylko bliżej 100.

W dodatku tytanowe nie dają oznak zużycia i po prostu się urywają.

Zajrzałeś wogóle w serwisówki?

Husqvarna w wyczynach przy spokojnej jeździe zaleca wymianę zaworów po 10kkm. Albo 70mth przy użytkowaniu ściśle sportowym, przy pełnym ogniu cały czas.
KTM dla odmiany 135mth przy użytku spokojnym i tak samo 70 przy motorsporcie.

Wszyscy użytkownicy wiedzą, że zawory w pomarańczy spokojnie wytrzymają kilkakrotnie większy przebieg.

PBM

427

Odp: Kupię WR250X

Dedede napisał/a:

No to kurła chłopie głupi by nie brał. Skoro typ jeszcze dorzucał ten zawias do moto w cenie tegoż moto to paaanie - BIGDILL - mówi ci to coś?. Kupujesz moto, zawias sprzedajesz za 2,5k za 1,5 kupujesz "superhiperzajebistywchujzestawnapędowy ASO i jeszcze na ASOwską oponę - przód - zostaje piniendzy.

Otóż nie jest tak kolorowo jak się może zgoła wydawać:

tan amor tylny który był zdjęty to musiał bym zamontować do moto aby przywrócić oryginalną geometrię motocykla, a ten który był włożony w moto to raczej nikt by mi nie kupił bo jakiś nawiercany element w nim był pod duże obniżenie. Ja aż takiego obniżenia nie chcę, tył moto mocno siedział.

DumDum naprawdę nie uśmiecha się mi co 10 tyś. km wymieniać poza tłokiem, korbą to jeszcze zaworów za 2600. To by mi wychodziło co 2 sezony remont za 5-6 tyś lub więcej.

Ja do mojego pyrkania potrzebuję motocykla w którym nie muszę robić co chwile remontów tylko zmieniać olej i lac benzynę. Nie mam nawet czasu i ochoty babrać się z częstymi wymianami oleju i kontrolowaniem luzów zawoowych. Wymiana oleju to u mnie minimum żeby było te 3000km czyli max 2 razy w sezonie mogę zmienić nie więcej.

MT-07

428

Odp: Kupię WR250X

Nashman  - po tej ostatniej wypowiedzi to nie ma SM dla Ciebie prócz XT660X. Serio. To jest ciężkie sm ale jedyne, które spełnia kryteria.

Freeride 350

429

Odp: Kupię WR250X

Wr250X też spełnia, nawet lepiej spełnia bo lekkie.

MT-07

430

Odp: Kupię WR250X

nashman_supermoto napisał/a:

DumDum naprawdę nie uśmiecha się mi co 10 tyś. km wymieniać poza tłokiem, korbą to jeszcze zaworów za 2600. To by mi wychodziło co 2 sezony remont za 5-6 tyś lub więcej.

Najpierw trochę polataj na SM i zobacz, czy będziesz w stanie zrobić te 5kkm w sezonie. Potem będziesz mógł się zastanawiać ile przeciągnąć serwisy. Mało kto wymienia w tych Husqvarnach zawory co 10k. Jeśli zrobisz remont na początku wątpię, żebyś trzymał moto na tyle długo by robić kolejny.
Co do olejów, jakbyś zerknął w serwisówkę, wiedziałbyś, że Husqvarna to wymiana co każde 5kkm. Więc jak najbardziej łapie się w twoje wymagania :D No i kontrola zaworów co zmianę oliwy. Na pewno znalazł byś te pół godzinki raz/dwa razy w roku na takie czynności.

Ale ja nie namawiam, jestem team pomarańczowy :D

PBM

431

Odp: Kupię WR250X

nashman_supermoto napisał/a:

Wr250X też spełnia, nawet lepiej spełnia bo lekkie.

Nie, bo xtx występuje w większej ilości niż 2 czy 3 sztuki.

Freeride 350

432

Odp: Kupię WR250X

No fakt, na wyczynowym sm ciężko nakulać 6kkm w sezonie ale na wr250x spokojnie.

MT-07

433

Odp: Kupię WR250X

JacekL napisał/a:

Nie, bo xtx występuje w większej ilości niż 2 czy 3 sztuki.

Ale ja potrzebuję tylko 1 lekkiej sztuki nie więcej. I jutro bądź w piątek pojadę po tą z Jaworzna

MT-07

434 Ostatnio edytowany przez matkrk (2018-12-05 19:25:02)

Odp: Kupię WR250X

by nashmana nie obrażać post leci w edit!
przepraszam, poniosło mnie :)! Po prostu uważam, że temat ciągnie się zbyt długo i zrobiła się z niego szopka! Nic nie wnosi i mógłby zostać zamknięty. Wszyscy chyba już dobrze wiemy, że takie pierdolenie będzie do wiosny! Chyba wszystko co powinno być powiedziane zostało już powiedziane i Nashman ma sprawę jasną, będzie chciał kupić moto to kupi, nie będzie chciał to będzie jeździł komarkiem i żadne tłumaczenia, 20 miesięczne dzieci etc nie pomogą! Swoją drogą nie masz czasu jechać po moto to po co Ci moto? Żona pojedzie w delegację czy na szkolenie to 2 latka na moto nie weźmiesz, kup rower, fotelik i po sprawie!

CRF 450 < exc 125 < sx 125 < sm690 <3

435

Odp: Kupię WR250X

matkrk napisał/a:
Dedede napisał/a:

Nashman czy ty masz stwierdzoną schizofrenię?

Nie... Nashman po prostu jest niedojrzałym idiotą z zaburzeniami emocjonalnymi... A żaba równie dobrze może jeździć motorynką... to ty chcesz kupić moto i marudzisz jak upośledzony :P

Znalazł się rycerz na białym koniu, obrońca płci żeńskiej... Obraża Cię tu ktoś od idioty? Nie. Jeśli nie masz szacunku do ludzi to zamknij się w domu i wyłącz Internet.