1

Temat: Fmx650

Witam . Pytanie jest takie : Gdzie spuszcza się olej w FMX 650 bo za chu. nie wiem :D

2

Odp: Fmx650

najprawdopodobniej jest śruba pod silnikiem ;)

Go big or go home!
Największa forma kontroli jest wtedy kiedy myślisz, że jesteś wolny.

3

Odp: Fmx650

Obydwa spusty sa po lewej stronie motocykla. Spust oleju z silnika masz w prawym dolnym rogu pokrywy alternatora o ile dobrze pamiętam, a ze skrzyni tam gdzie wchodzi dźwignia zmiany biegów w silnik. Masz kolo tego numery silnika i po lewej stronie jest śruba spustu skrzyni. Obydwie śruby można rozpoznać po tym, ze mają pod sobą biała, gumową podkładkę. Pzdr.

HONDA CAMINO DX<-MAM/YAMAHA TDR 50<-MAM/YAMAHA DT 125X <------- SPRZEDAM/SUZUKI DR-Z 400SM CZARNA OWCA

4

Odp: Fmx650

Dzięki panowie ;)

5

Odp: Fmx650

nie za maco

HONDA CAMINO DX<-MAM/YAMAHA TDR 50<-MAM/YAMAHA DT 125X <------- SPRZEDAM/SUZUKI DR-Z 400SM CZARNA OWCA

6

Odp: Fmx650

;)  :D xD

7

Odp: Fmx650

Ponczo napisał/a:

Obydwa spusty sa po lewej stronie motocykla. Spust oleju z silnika masz w prawym dolnym rogu pokrywy alternatora o ile dobrze pamiętam, a ze skrzyni tam gdzie wchodzi dźwignia zmiany biegów w silnik. Masz kolo tego numery silnika i po lewej stronie jest śruba spustu skrzyni. Obydwie śruby można rozpoznać po tym, ze mają pod sobą biała, gumową podkładkę. Pzdr.

Hmm... przecież tam jest jeden obieg oleju? Miałem FX650 (bardzo podobne moto) i tam nie było żadnej śruby spustowej oleju przy alternatorze.
Jedną śrubę spustową (z silnika) masz koło dźwigni zmiany biegów, drugą powinieneś mieć na dole przedniej belki ramy (do spuszczenia oleju ze zbiornika w ramie). Wchodzą 2l, co 3kkm, filtr co drugą zmianę.

pzdr, Adam

lc4.pl - nowa strona pomarańczy
Najczęstszą przyczyną problemów z LC4 jest właściciel...

8

Odp: Fmx650

Ponczo napisał/a:

Obydwa spusty sa po lewej stronie motocykla. Spust oleju z silnika masz w prawym dolnym rogu pokrywy alternatora o ile dobrze pamiętam,. Pzdr.

HONDA CAMINO DX<-MAM/YAMAHA TDR 50<-MAM/YAMAHA DT 125X <------- SPRZEDAM/SUZUKI DR-Z 400SM CZARNA OWCA

9 Ostatnio edytowany przez uszol (2010-09-04 10:40:29)

Odp: Fmx650

dzięki panowie ;) już mam ;) a jeszcze pytanie zalać motulem 5000 10 w 40 ? czy może czymś innym ?

10

Odp: Fmx650

Motul 5100 będzie dobry

11

Odp: Fmx650

ok dzięki ;)