76 Ostatnio edytowany przez gierwi (2018-11-09 14:58:50)

Odp: Ktm SMC-R 2019

Koso napisał/a:
gierwi napisał/a:

Ja już dziś byłem w salonie się umówić!

Raczej dopiero na Orange Days o ile będą dostępne do testów nowe 690
Dodam ze dealer KTM w Warszawie nic nie wie, ale czego się spodziewać jeśli zamiast wiedzy do klienta wysyłają nawet atrakcyjna panią od sprzedaży

No i nie podchwyciłeś żartu, tak samo jak poznański dealer.
Wczoraj wchodzę do salonu i pytam właściciela (stoimy przy rządku chyba 10 motocykli), który to ten nowy SMC-R, a on się zaczął jąkać że dopiero przedwczoraj była premiera i oni muszą "naprodukować" tych motocykli. Po jakichś 10 minutach wrócił i mówi że go zaskoczyłem i powinien był odpowiedzieć że zamówił 1 szt., była wczoraj i już się sprzedała. ;-)
A tak na poważnie nie ma żadnej informacji kiedy i za ile będą dostępne. Poza tym jak pokazał się pierwszy model, to zanim karawana Orange Day's dotarła do Poznania, to wszystkie testówki SMC zostały skasowane przez testerów. :-)

"Najbardziej mnie teraz wkurwia u młodzieży to że już więcej do niej nie należę" Kazik Staszewski"

77

Odp: Ktm SMC-R 2019

mallly200sx napisał/a:
gierwi napisał/a:
anderson10 napisał/a:

DRZ 500 to byłoby to ;) Dać trochę więcej mocy niż w 400 E, zostawić plastik bak, ramę zrobić z alu, 6 bieg, lepszy hebel, dobry wtrysk i wsio ;)

Chcesz bana? Co to za rozwalanie tematu o jeszcze nie sprzedawanym, a już kultowym SUPERMOTO? KTM 690 SMC-R jest najlepszy i nic tego nie zmieni!

Dokładnie. Oczywiście do momentu jak Yamaha nie wpadnie na pomysl zrobienia SM ;)

Ej, ej! Jest przecież WR 250 X albo XT 660 X! Co do tej pierwszej to nawet jest temat o kupnie na forum, jeden kolega jest już można powiedzieć specjalistą, na pewno Ci pomoże, doradzi. ;-)

"Najbardziej mnie teraz wkurwia u młodzieży to że już więcej do niej nie należę" Kazik Staszewski"

78

Odp: Ktm SMC-R 2019

gierwi napisał/a:

A tak na poważnie nie ma żadnej informacji kiedy i za ile będą dostępne. Poza tym jak pokazał się pierwszy model, to zanim karawana Orange Day's dotarła do Poznania, to wszystkie testówki SMC zostały skasowane przez testerów. :-)

To pewnie dlatego tak bardzo boją się dawać pomarańcze na testy w Poznaniu :D

PBM

79

Odp: Ktm SMC-R 2019

Zanim dotarła do Poznania. U nas już było tylko wspomnienie. Poza tym w Rapidzie są testówki prawie cały czas. Adventure i 790 były przez cały sezon.

"Najbardziej mnie teraz wkurwia u młodzieży to że już więcej do niej nie należę" Kazik Staszewski"

80

Odp: Ktm SMC-R 2019

Są, ale bardzo boją się je dawać na jazdy. Jak się tam kiedyś wybrałem na testowe, to Pan sprawiał wrażenie takie jakby miał umrzeć po oddaniu moto :D
Chyba Rapida wspominam najgorzej jeśli chodzi o podejście do klienta w całym Poznaniu :D

PBM

81

Odp: Ktm SMC-R 2019

Ja nie narzekam, ale ja ogólnie nie narzekam. Spodziewam się raczej kiepskiej obsługi i czasem jestem mile zaskoczony.

"Najbardziej mnie teraz wkurwia u młodzieży to że już więcej do niej nie należę" Kazik Staszewski"

82

Odp: Ktm SMC-R 2019

Co kto lubi, może po prostu jestem za młody, żeby mi zaufali w KTM'ie. Ale postawą wyróżniali się bardzo na tle konkurencji. A byłem chyba we wszystkich dużych salonach w PO.

PBM

83

Odp: Ktm SMC-R 2019

gierwi dziwne aby bali się dać motocykl najlepszemu instruktorowi jazdy motocyklem:D I dziwne aby Cię nie obsłużyli skoro jesteś tam raz na tydzień hehe

Husaberg FE 450 E / SM
KTM 380 SMR SOLD
DR-Z400SM   3x3 , FCR39MX , JD , MRD/SSW , MAGURA/BREMBO4P/BRAKING320MM, IMS 2.6  SOLD

84

Odp: Ktm SMC-R 2019

Na stronie się już pojawił, jednak ceny nadal brak. Zadzwoniłem dopytać o cenę i dostępność ale niestety nikt nic nie wie. Jeśli będą mieli do testów to wygląda to w ten sposób, że z jakimś pracownikiem masz możliwość wyjazdu na 2 motocykle na czas godzina/półtorej... I nie mają pojęcia jakie modele będą mieć do testów na przyszły rok. Ogólnie jedna wielka niewiadoma

85

Odp: Ktm SMC-R 2019

Przejrzałem zachodnie strony i wystawione są po 10 990 EUR. Jeden salon wystawił po 9 990 ale po kilku dniach zmienił na cenę jaką ma reszta.

86 Ostatnio edytowany przez gierwi (2018-11-19 15:34:50)

Odp: Ktm SMC-R 2019

Dziś pytałem w Poznaniu i nie wiedzą nic o cenie ani o terminie dostępności.
Ale mój jest dostępny od ręki i dużo taniej. Poza tym sporo osób twierdzi że jest też ładniejszy niż ten na 2019. ;-)

"Najbardziej mnie teraz wkurwia u młodzieży to że już więcej do niej nie należę" Kazik Staszewski"

87

Odp: Ktm SMC-R 2019

Dostępny ma być od 1 marca. Przykładowe ogłoszenie [url]https://www.mobile.de/pl/Motocykl/KTM-690-SMC-R-MJ.19-ab-sofort-bestellbar/vhc:motorbike,mke:13900,mld:smc,frn:2018/pg:vipmotorbike/270237574.html[/url]

88

Odp: Ktm SMC-R 2019

zważywszy na obecny kurs euro to cena trochę kosmos..

89

Odp: Ktm SMC-R 2019

cena taka sama jak i 701

SMCR Wings

90

Odp: Ktm SMC-R 2019

Ponoć cena jest taka a nie inna w porównaniu choćby do 790, bo wszystkie części i komponenty do tego modelu są produkowane w Europie a nie w Indiach. Stąd wysoka marża.

"Najbardziej mnie teraz wkurwia u młodzieży to że już więcej do niej nie należę" Kazik Staszewski"