31

Odp: Kupię WR250X

JohnnyQulaweOkO napisał/a:
levis napisał/a:

bo twoje teorie o zjebanych głowicach się kupy nie trzymają - co tu komentować... Z resztą jak te całe Twoje szukanie motocykla...

+ za tą wypowiedź. Wielkie pisanie żali o każdym moto ale nic nawet nie pojedzie oglądać żeby mieć odniesienie.

Człowieku byłem ją oglądać, jeździłem nawet, ale nie kupię niesprawnego motocykla bo nie mam czasu żeby wyjmować silnik i sobie testować czy jednak planowanie głowicy pomoże czy nie.
I dziwię się, że jak było wszystko wyjęte to Lewy nie dał do splanowania głowicy. Poza tym w jednocylindrówce ciężko jest o skrzywienie głowicy. Więc uznajcie moje obawy i podejrzenia jako jednak czymś podparte.

MT-07

32

Odp: Kupię WR250X

Albo kupujesz za 14k sprawna albo za 10k do roboty...

Uszkodzenie glowicy jest rzadkoscia - w 99% przypadkach planowanie i nowa uszczelka oem zalatwia sprawe.

Takze Twoja teoria jest bledna.

MOTOFREAK - BARTOSZ KOWALEWSKI - Serwis motocyklowy inny niż wszystkie
myjka ultradźwiękowa
https://motofreak.waw.pl/
Aprilia SXV 450

33

Odp: Kupię WR250X

Ale czy przy nieszczelności spowodowanej nierówną powierzchnią przylegania głowicy do cylinda to przecież by wywalało płyn z chłodnicy czyż nie?

MT-07

34

Odp: Kupię WR250X

Nie zawsze tak jest, u znajomego płynu w układzie  po prostu ubywało, okazało się, że uszczelka puściła tuż przy cylindrze i płyn się spalał.

EXC 525 in progress

35

Odp: Kupię WR250X

A czy było wtedy widoczne dymienie na biało z wydechu?

MT-07

36

Odp: Kupię WR250X

Nie, zapachu też nie było.

EXC 525 in progress

37

Odp: Kupię WR250X

troche nie rozumie tych emocji , motocykl JEST uszkodzony i jest coś w silniku do robienia , kolega nie chce bawić się w latanie po serwisach itp. więc nie kupuje - jego pieniądze i czas , więc w czym problem? :)

Ma całą zimę na kupno , więc nie musi brać pierwsze lepsze

DRZ 400 SM ---> Husqvarna SM 610 ---> KTM EXC 530

38

Odp: Kupię WR250X

nashman_supermoto napisał/a:

Levisie wiesz ile mi Yamaha Poland powiedziała za NOWĄ wr250x? (sprowadzoną z Japonii bo w UE nie ma): ok 80 tyś PLN !!!!! więc człowieku nie masz pojęcia o czym mówisz. Kredyt to se sam weź i kup dwie. Zainwestujesz dobrze 160 tyś zł.

Chcesz nową,sprowadź z USA za polowe tej ceny.

Było MT-09,WR125X,jest MT-07-SP

39

Odp: Kupię WR250X

nashman_supermoto ale jesteś za Polonią Przemyśl czy za Czuwaj Przemyśl?
To bardzo ważne przy wyborze motocykla.

Pozdrawiam,
Piotrek

40

Odp: Kupię WR250X

Ale nie zarejestruje chyba, bo nie spełnia norm spalin.

EXC 525 in progress

41

Odp: Kupię WR250X

nashman_supermoto napisał/a:
JohnnyQulaweOkO napisał/a:
levis napisał/a:

bo twoje teorie o zjebanych głowicach się kupy nie trzymają - co tu komentować... Z resztą jak te całe Twoje szukanie motocykla...

+ za tą wypowiedź. Wielkie pisanie żali o każdym moto ale nic nawet nie pojedzie oglądać żeby mieć odniesienie.

Człowieku byłem ją oglądać, jeździłem nawet, ale nie kupię niesprawnego motocykla bo nie mam czasu żeby wyjmować silnik i sobie testować czy jednak planowanie głowicy pomoże czy nie.
I dziwię się, że jak było wszystko wyjęte to Lewy nie dał do splanowania głowicy. Poza tym w jednocylindrówce ciężko jest o skrzywienie głowicy. Więc uznajcie moje obawy i podejrzenia jako jednak czymś podparte.

jak masz w kurwę czasu na pisanie pierdół to i na wymianę uszczelki się znajdzie...
Człowieku k***a szukasz Moto i to nie pasuje, za drogie, za tanie, za niebieskie... Jak za pierd*** bierzesz się tak jak za kupno Moto to coś czuję że Pie**li pół osiedla tylko nie ty :)
Ja w tym roku kupiłem dwa różne Moto, nie pasowały mi to sprzedałem i szukam nadal, bogatszy o trochę doświadczeń. Polecam ci to samo, kup, pojeździł a jak nie siądzie to sprzedaj. Tylko skończ marudzić bo jesteś gorszy niż moje 7 letnie dziecko

CRF 450 < exc 125 < sx 125 < sm690 <3

42

Odp: Kupię WR250X

Geras napisał/a:

Niech mu ktoś da bana bo mam wrażenie że człowiek ma 15 lat i zamierza zrobić kwity na skuter

+1

#66

43

Odp: Kupię WR250X

Ja też już mam dość. Nie udzielam się.

44

Odp: Kupię WR250X

Panowie bez niepotrzebnej mi tu napinki proszę. Rozmawiamy kulturalnie a nie jak dzieci. Nie mam ochoty kupować uszkodzonych motocykli żeby się od razu bujać z naprawami. Chcę kupić i jeździć i będę dalej szukał jakiejś zdrowej Wr250X.
Proszę nie zaśmiecać mi tu mojego tematu jakimiś swoimi frustracjami bo nikogo  to nie interesuje. Rozmawiajmy stricte o motocyklach.

MT-07

45

Odp: Kupię WR250X

mallly200sx napisał/a:

nashman_supermoto ale jesteś za Polonią Przemyśl czy za Czuwaj Przemyśl?
To bardzo ważne przy wyborze motocykla.

hehe Mally nie interesuję się piłką nożną więć nie kubicuję żadnej z ww. drużyn.

MT-07