16

Odp: Kupię WR250X

Nie no - 10 tysiaków za 10 letnie moto, które na starcie jest zjebane. A to, że informuje.. no rzeczywiście - na piedestały go :D

Freeride 350

17

Odp: Kupię WR250X

Nie sztuka kupić motocykl z nierozwiązanym problemem. Problemem, z którym właściciel od dłuższego czasu bezskutecznie walczył i nie zwalczył. Ja lubię mieć wszystko na tip-top w moto jak i w aucie. Chyba faktycznie za nie wpełni sprawną 10 letnią "ćwiarę" 10 tyś. to jednak nie jest jakaś fajna kwota.

MT-07

18

Odp: Kupię WR250X

I czy ta rurka idąca do chłodnicy nie jest czasem zagnieciona?

[url]https://otomotopl-imagestmp.akamaized.net/images_otomotopl/908154077_9_1080x720_250x-sm-supermoto-_rev002.jpg[/url]

MT-07

19 Ostatnio edytowany przez shonek (2018-11-02 15:44:16)

Odp: Kupię WR250X

10 tysi za 10 letnie moto to dużo? Takie są ceny. Jak wystawi za 8k to nikt nie kupi bo się lampka zaświeci. WRki nowe kosztowały w salonach po 32k

WR250X -> Husaria 701

20

Odp: Kupię WR250X

Gdyby jeszcze usterka była pewna, czyli żeby mieć pewność że planowanie głowicy wyeliminuje na 100% przegrzewanie się, to by było ok. A tak to trzeba silnik wyjmować, głowicę zrzucać, kupe roboty z tym jest.
Sam bym ogarnął ale nie mam czasu, mój mechanik też nie ma czasu więc lipa.

MT-07

21

Odp: Kupię WR250X

Tak mi się też na myśl nasunęło, że w takim jednocylindrowcu to ciężko o pogięcie głowicy ot tak, więc nie wiem czy nie była pałowana na zimnym silniku i to mogło teoretycznie spowodować mikropęknięcie głowicy, co jest teraz przyczyną powyższych nierozwiązanych problemów z tą wuerką, a nowa głowica to koszt 2650,98zł.

MT-07

22

Odp: Kupię WR250X

ja pierdole, jak to czytam, to mi się rzygać chce.

To za droga, to za tania, to zjebana, a mechanik nie ma czasu...

weź kredyt i kup nowe... problem z głowy...

MOTOFREAK - BARTOSZ KOWALEWSKI - Serwis motocyklowy inny niż wszystkie
myjka ultradźwiękowa
https://motofreak.waw.pl/
Aprilia SXV 450

23

Odp: Kupię WR250X

Levisie wiesz ile mi Yamaha Poland powiedziała za NOWĄ wr250x? (sprowadzoną z Japonii bo w UE nie ma): ok 80 tyś PLN !!!!! więc człowieku nie masz pojęcia o czym mówisz. Kredyt to se sam weź i kup dwie. Zainwestujesz dobrze 160 tyś zł.

MT-07

24

Odp: Kupię WR250X

No i mam żal, że Ty Wielki Levisie od Aprilii nie odniosłeś się co do moich jakże to istotnych uwag/zagadnień odnośnie hipotetycznych usterek w głowicy...
Szkoda wielka szkoda że napisałeś tak marnego posta, tak niewiele wnoszącego do tego mojego tematu. ŻAL.PL

MT-07

25

Odp: Kupię WR250X

bo twoje teorie o zjebanych głowicach się kupy nie trzymają - co tu komentować... Z resztą jak te całe Twoje szukanie motocykla...

MOTOFREAK - BARTOSZ KOWALEWSKI - Serwis motocyklowy inny niż wszystkie
myjka ultradźwiękowa
https://motofreak.waw.pl/
Aprilia SXV 450

26

Odp: Kupię WR250X

levis napisał/a:

bo twoje teorie o zjebanych głowicach się kupy nie trzymają - co tu komentować... Z resztą jak te całe Twoje szukanie motocykla...

+ za tą wypowiedź. Wielkie pisanie żali o każdym moto ale nic nawet nie pojedzie oglądać żeby mieć odniesienie.

Xt 125--> RMZ-->SMCR --> EXC, YZF 2k3 --> SMR--> YZF 2k14 -->YZF 2k12

27 Ostatnio edytowany przez jachu1111 (2018-11-03 09:45:09)

Odp: Kupię WR250X

Brawo levis . Brawo . Miałem właśnie tak samo napisać .  Bo tutaj to połów kupcy wirtualni którym się nudzi w domu i piszą A to że zjebane Moto A to że głowica .

28

Odp: Kupię WR250X

Jakbym miał te 10 koła to bym brau :) Jak ktoś chce mieć na tip top, to trzeba samemu zrobić albo kupić nówexa.

EXC 525 in progress

29

Odp: Kupię WR250X

Niech mu ktoś da bana bo mam wrażenie że człowiek ma 15 lat i zamierza zrobić kwity na skuter

30

Odp: Kupię WR250X

Ja tez jak bym miał 10 tyś to zaraz bym był po tego wrx . A z resztą wszyscy wiemy że zabawa w Sm lub Mx kosztuje no ale cóż kochamy to i wydamy ostatni grosz na  naprawę moto .