1 Ostatnio edytowany przez jachu76 (2019-03-23 12:46:39)

Temat: KTM Dziobal przebieg...

Temat już nie ważny

2

Odp: KTM Dziobal przebieg...

Oponę z 08r mógł ktoś założyć używaną, to nie problem. Stan idealny? W sumie można nalatać 30k/km i moto będzie w stanie idealnym, jak ktoś dba to na prawdę moto przy przebiegach nawet 40k+ może wyglądać świetnie (a u innego po 10 wygląda na mocno używane -> jak dbasz tak masz)
Co do przelatania 30k w ciągu roku to też nie jest jakiś wielki problem, jak ktoś lata do pracy dzień w dzień i ogólnie używa dziobala jako daily moto to się uzbiera.
No albo faktycznie jakiś błąd :)

CRF 450 < exc 125 < sx 125 < sm690 <3

3

Odp: KTM Dziobal przebieg...

30k to dużo bo sezon na moto trwa pół roku a taki motorek nie sprzyja waleniu tras. No ale jest możliwe.

4

Odp: KTM Dziobal przebieg...

W dziobaku padają liczniki, może ktoś wymieniał.

www.4ride.pl
FE 501 '02 ->FS650 '04 ->Hypermotard 796 '11 ->ZXR 400 '01 ->SXS 540 '03 ->SMC 660 '04

5

Odp: KTM Dziobal przebieg...

Czy dźwigienki zaworowe były stare czy nowe (numer części)? Przy 50 tys. km kwalifikowałyby się już raczej do wymiany chyba, że już były wymienione. Jak ocenił je serwis KTM?

30 tys. km w rok to nie problem, zresztą to mało istotne skoro w 2016 miał już 20 tys. km :) Możesz sprawę przedstawić jako niezgodność umowy ze stanem faktycznym, ale chyba nie zakładałeś, że moto z 2008 roku będzie miało poniżej 10 tys. km?

Prawdopodobnie któryś właściciel wymienił licznik na nowy (typowe, że fabryczne się psuły).

kamilos.net

6

Odp: KTM Dziobal przebieg...

Jakby wymienił na nowy, to dostałby z ustawionym stanem licznika podanym przez serwis KTM. Raczej wymienił na używany.

"Najbardziej mnie teraz wkurwia u młodzieży to że już więcej do niej nie należę" Kazik Staszewski"

7

Odp: KTM Dziobal przebieg...

W serwisie wspominiałem im o tych dźwigiękach i powiedzieli że przy tym przebiegu nie potrzeba robić...

8

Odp: KTM Dziobal przebieg...

jachu76 napisał/a:

W serwisie wspominiałem im o tych dźwigiękach i powiedzieli że przy tym przebiegu nie potrzeba robić...

Trzeba przede wszystkim je sprawdzić :)

kamilos.net

9

Odp: KTM Dziobal przebieg...

30tys. nie problem. Sam bym tyle robił mając taki motocykl. Mając DRZ robiłem ponad 3tys. miesięcznie.
Wystarczy, że ktoś sobie zrobił wycieczkę w Alpy i już kilka tys. nabite.

U mnie w Bergu kiedyś nie wiem dlaczego ale licznik sam się wyzerował.
W twoim przypadku ktoś mógł wymienić licznik.

Opona tylna z 2008 roku to troszkę niebezpieczne. Na chłopski rozum to przednia opona powinna być starsza bo się mniej zużywa a nie tylna. Ta opona to taka jaka była montowana fabrycznie czy inna?
Przy przebiegu 6tys. km powinno być wszystko oryginalne. Opony, napęd, filtr powietrza, manetki, klocki, tarcze. Chłodnica czysta jak łza.
Masz dowód rejestracyjny. Możesz dla ciekawości zobaczyć czy wszystkie przeglądy były robione w tym samym miejscu.

Dziwne jest to, że ten motocykl odmłodniał w chwili sprzedaży. Szkoda, że nie sprawdziłeś przeglądów w chwili kupna (po to jest ta strona, aby sprawdzić czy ktoś nie cofnął licznika). Druga sprawa jaka jest historia tego motocykla w KTM?

Husaberg FE 450 E / SM
KTM 380 SMR SOLD
DR-Z400SM   3x3 , FCR39MX , JD , MRD/SSW , MAGURA/BREMBO4P/BRAKING320MM, IMS 2.6  SOLD

10

Odp: KTM Dziobal przebieg...

Pojadę jeszcze może po Niedzieli do KTM w Poznaniu i może sprawdzą czy tarcze i klocki są ori

Wpisów żadnych w serwisie KTM nie było, pierwszy wpis zrobili mi na początku tego sezonu po przeglądzie

Co do dowodu rejestracyjnego to wydali mi nowy w wydziale komunikacji..

A jeśli by faktycznie był taki przebieg to dziwne że silnik ani nie zakopci ani oleju nie bierze itp...

Chciałem go sprzedać ale teraz sam nie wiem jaki mam ten przebieg wpisać.

11

Odp: KTM Dziobal przebieg...

Dowód nowy ale Vin bez zmian ;)
Przy 30000 km nie ma prawa kopcić (olej łyknąć może, jak to KTM)
Przyjęło się, że 30k dużo bo większość Moto z olx na te 30000 drugi czy trzeci raz

CRF 450 < exc 125 < sx 125 < sm690 <3

12

Odp: KTM Dziobal przebieg...

Jechać do serwisu aby powiedzieli czy masz ori tarcze?
Po prostu zobacz jak wyglądają, porównaj z fotkami z neta. Ori będzie mieć napis KTM i numer części.
Pokaż z ciekawości fotki moto.

Brak wpisów w KTM - bardzo dziwne. To jest moto z PL czy DE?

Husaberg FE 450 E / SM
KTM 380 SMR SOLD
DR-Z400SM   3x3 , FCR39MX , JD , MRD/SSW , MAGURA/BREMBO4P/BRAKING320MM, IMS 2.6  SOLD

13

Odp: KTM Dziobal przebieg...

w polskim ktmie moga sprawdzic wpisy z PL i DE czy nawet USA, lacznie z tym kto kupil i gdzie (w sensie nowy)

SMCR Wings

14

Odp: KTM Dziobal przebieg...

Ale ja byłem w KTM i nie było żadnych wpisów a motor jest Polski salon pierwsza rejestracja 2011r