4,096

Odp: Supermoto Terror - Śląsk

KrisWrp napisał/a:

A znasz jakieś asfaltowe.  Bo ja szukałem coś blisko Kato ale niema nic byłem w motopark KRK i na czyżoringu.  Chętnie z kimś posmigam na SM bo chłopaki głównie sportami lataja

Steel Ring pod Cieszynem jest coraz bardziej dostepny dla motocykli, można kiedyś obadać

Zapraszam na nasz FanPage! https://www.facebook.com/SUMOsupermotoTEAM/

4,097

Odp: Supermoto Terror - Śląsk

Chętnie chętnie. Jak byś coś planował daj znac

4,098

Odp: Supermoto Terror - Śląsk

Polecicie jakiegoś mechanika na śląsku do serwisu zawieszenia przód/tył?

4,099

Odp: Supermoto Terror - Śląsk

ecetera napisał/a:

Polecicie jakiegoś mechanika na śląsku do serwisu zawieszenia przód/tył?

Dawno mnie tu nie było ale może jeszcze pomogę.
Polecam Wilku MX (na FB) , Tomka z motohybrid w Zabrzu. Ewentualnie jak chcesz się bawić w tych wszystkich szpeców od endurowych zawiasów (też widziałem, że robią do Supermoto) to Szukiel Racing (nie ze Śląska) lub Sebastian Banaś (również wysyłkowo).

4,100

Odp: Supermoto Terror - Śląsk

Czy Śląsk jeździ jeszcze na supermoto? Jestem z Tychów i szukam towarzystwa. U mnie w mieście chyba lipa, bo nie widziałem nikogo na sm :/

4,101

Odp: Supermoto Terror - Śląsk

Ja mam smcr’a i jeżdżę po Kato i okolicach

KTM SMC-R 2012

4,102

Odp: Supermoto Terror - Śląsk

Ha! Już widzę oczami wyobraźni dwa smcr'y szalejące po Kato :D
Ja niestety nie znam za bardzo ludzi latających na sm z okolicy, wcześniej jeździłem na ścigu, poznałem co prawda kiedyś Jacę, który się tu udziela na forum, choć on pewnie i tak nie będzie wiedział o kogo chodzi, bo to było parę lat temu.

4,103

Odp: Supermoto Terror - Śląsk

tom690 napisał/a:

Ha! Już widzę oczami wyobraźni dwa smcr'y szalejące po Kato :D

Do tej pory tak było bo latałem razem z kolegą na identycznych smcr’ach, czasami w 3 takie maszyny ale nie wiem co się z kolegami porobiło bo sprzęty sprzedali i zostałem sam. Ja nie mam zamiaru mojego sprzedawać więc możemy razem polatać, mam też dużą grupę znajomych na dukach więc nie jest źle.

KTM SMC-R 2012

4,104

Odp: Supermoto Terror - Śląsk

Brzmi dobrze! napisałem prywatną wiadomość.
może jeszcze inni obudzą się ze snu zimowego i rozruszamy towarzystwo z okolicy :D

4,105

Odp: Supermoto Terror - Śląsk

Mam namiary na chłopaków z husqvarnami 701 sm z Kato ale jeszcze nie udało mi się z nimi nigdy spotkać.

KTM SMC-R 2012

4,106

Odp: Supermoto Terror - Śląsk

Ja też mogę polatać ale na zwykłym SMC :P

4,107

Odp: Supermoto Terror - Śląsk

tom690 napisał/a:

Ha! Już widzę oczami wyobraźni dwa smcr'y szalejące po Kato :D
Ja niestety nie znam za bardzo ludzi latających na sm z okolicy, wcześniej jeździłem na ścigu, poznałem co prawda kiedyś Jacę, który się tu udziela na forum, choć on pewnie i tak nie będzie wiedział o kogo chodzi, bo to było parę lat temu.

Jak macie dzisiaj czas i ochotę pośmigać to z kumplem idziemy odświeżyć motorki. Ja mogę wyjechać tak ok 14:30 - 15:00, okolice Gliwic, Rudy Śląskiej.

Podjedź to sobie przypomnę :D

4,108

Odp: Supermoto Terror - Śląsk

Dopiero jutro odbieram moto, zanim go ogarnę, to parę dni zejdzie. Ale następnym razem wpadam na pewno.

4,109

Odp: Supermoto Terror - Śląsk

JACA napisał/a:

Skoro inni się ustawiają to Śląsk też musi skołować fajną ekipę bo widzę, że coraz więcej SM w okolicy a ciągle sam paraduję po wsiach i nuda jak cholera.

Gdzie, kiedy, kto, jak, po co itp. W tym temacie umawiamy się na wspólne śmiganie!

Jutro jak czas pozwoli to latamy z Peką, kto chce dołączyć to pisać!Godz. ok. 10:00 do ustalenia.

Organizujmy się bo wiosna przyszła!!!!!

Ktm 690 smc-r 2015

4,110

Odp: Supermoto Terror - Śląsk

Pany kiedy latamy jestem z Mikołowa :D

Ktm 690 smc-r 2015