16

Odp: Pierwszy motocykl - supermoto

Kup Yamaha XTX będziesz miał namiastkę supermoto i całkiem niezłą zabawę, oraz będziesz mógł podejmować dalsze decyzje. XTX jest praktyczniebezobsługowy jak naked.

"Najbardziej mnie teraz wkurwia u młodzieży to że już więcej do niej nie należę" Kazik Staszewski"

17

Odp: Pierwszy motocykl - supermoto

Nie zniechęcaj sie na wstepie.
Jezeli czujesz ze chcesz supermoto to kup.
Celował bym w WR250X lekkie zwinne i świeże.

Ja stałem przed wyborem Z1000SX  lub supermoto.
Wybrałem to drugie. Co z tego ze moto  nie na trasy, ja ich nie robię. Fun sie liczy i lekkosc, mozliwosc zjazdy z asfaltu i kulanie sie szutrami.

Pojezdzisz, nie bedziesz chciał niczego innego.

18 Ostatnio edytowany przez Oui (2018-07-07 13:43:26)

Odp: Pierwszy motocykl - supermoto

ewentualnie poczekaj troche , dozbieraj kasy i kup smc/smcr 690. Myśle , że bardziej uniwersalnego  supermociaka nie znajdziesz , mocą bije na głowe wszystkie drz'ty , wr'ki i xtx , a wagowo nie ma tragedii. Do tego serwis praktycznie nie istniejący

najlepiej jakbyś się przejechał na którymś ze sprzętów co cie interesuje i od razu będziesz wiedział czy ci to odpowiada czy jednak nie :)

DRZ 400 SM ---> Husqvarna SM 610 ---> KTM EXC 530

19 Ostatnio edytowany przez dawid9400 (2018-07-07 15:49:16)

Odp: Pierwszy motocykl - supermoto

690smc 25k+, odpada całkowicie. Nie chodzi o dozbieranie kasy, po prostu nie chce wydawać za dużo na pierwsze moto, mam inne wydatki.
A KTM 690 SM? Z tego co widzę waga ta sama co lc4 640 ale wygląda na bardzo masywny. Ciężka sprawa byłaby z wymianą tego obrzydliwego dzioba? Ten motocykl z przodu wygląda jak członek ku klux klanu.

20

Odp: Pierwszy motocykl - supermoto

Kup sobie LC4 640 na Keihinie, albo 625 już z. Masz el. starter i kopaje. Myślę, że nie pożałujesz. Mi gdyby się wygląd 690 nie podobał, to dalej bym jeździł na 640.

KTM 690 SMC

21 Ostatnio edytowany przez EmoKah (2018-07-07 19:40:34)

Odp: Pierwszy motocykl - supermoto

Można jeszcze popatrzeć na Husqe SM 610, na OLX'ie pojawiła się całkiem fajna sztuka od pierwszego właściciela: [url]https://www.otomoto.pl/oferta/husqvarna-sm-sm-610-ie-2008r-8-5tkm-supermoto-na-wtrysku-z-pl-salonu-prywatne-ID6AyOIt.html[/url]

#BRAAP
Suzuki DRZ 440 SM aka Bumblebee

22

Odp: Pierwszy motocykl - supermoto

Crf250M

Było MT-09,WR125X,jest MT-07-SP

23 Ostatnio edytowany przez gierwi (2018-07-08 13:10:05)

Odp: Pierwszy motocykl - supermoto

Oui napisał/a:

mocą bije na głowe wszystkie drz'ty , wr'ki i xtx , a wagowo nie ma tragedii

Ktm 690 SMC waży 139 kg, SMC-R - 142 kg. Rzeczywiście nie ma tragedii skoro DR-Z SM waży 136 kg a XTX 165 kg. Mocowo to 20 -27 koni więcej, do tego zawias w porównaniu z XTX i DR-Z profesional. To wpływa na cenę. Ale tak jak pisałem wcześniej, sprawdź sobie bezobsługowe moto - XTX. Oczywiście Dr-Z SM też jest świetnym sprzętem, ale jak już to szukałbym niepodłubanego egzemplarza, który jest równie bezobsługowy. Wszelkie modyfikacje i podnoszenie mocy powodują wzrost wymagań serwisowych. Może będziesz mial okazję poznać ekipę z bardziej wyrywnymi sprzętami, ale będziesz miał już praktykę i wyrobione zdanie, bo może supermoto Ci się podoba, ale niekoniecznie spodoba się Tobie jeżdżenie na nim.
Tu widać że kolega na Yamaszce daje radę i nikt mu nie każe wypierdalać, bo nie pasuje do kompanii:
[url]https://www.youtube.com/watch?v=Uyf_4cNZarE[/url]

"Najbardziej mnie teraz wkurwia u młodzieży to że już więcej do niej nie należę" Kazik Staszewski"