1

Temat: Supermotowy comeback

Ojł.
Po rozpadzie dwuletniego nieudanego związku z Versysem 650 12', przestałem się okłamywać, że tam gdzie mieszkam- czyli na onegdaj trasach rajdu Elmot i rajdu Polski, coś innego niż supermoto ma sens...

Teraz rodzi się pytanie co kupić, jako że przez te kilka lat od sprzedania XRki zdążyłem się dorobić 2ki dzieciaków i mój czas na grzebanie w garażu praktycznie nie istnieje.

Korci mnie SMC690, niestety budżet w tym roku nie pozwoli. Na ten rok mógł bym sobie pozwolić na cos pokroju SMC660, bo po tych kilku latach na XR, kopanie mi nie straszne, chociaż Austryjacy zamontowali kopkę po złej stronie.
Pytanie czy jest wgl sens pchać się w stare KTMy,  czy na  dzień dobry piec nie bedzie do remontu itd.

No i sama jazda. Na ostatnim zlocie przejechałem się kawałek 666 @Raka, ale za mao  zeby coś wiecej oprócz wibracji poczuć.

Może ktoś ma pomysła co kupić żeby jeszcze polatało a nie wymagało wiecznego grzebania i  remontów.

2

Odp: Supermotowy comeback

Jest wystawiona 660 swiezo po remoncie rocznik 2003 z malym obiegiem oleju gdzies ze slaska , szczerze powiem gdybym w tym momencie mial kupowac sm to kupilbym exc 450 , 525 albo 500 za duzo grzebania nie ma a fun jest niesamowity .  Sam zrobilem remont drz y mody big bory itp i smigam z kumplem ktory ma smcra i duzej roznicy nie ma na winklach jedynie na przelotach ale w supermoto nie przelotowki sie licza :)

drz y/sm 434

3

Odp: Supermotowy comeback

SMC się pasie w garage więc temat do wyjebania w kosmos.

4

Odp: Supermotowy comeback

O kur*a patrzcie kto wrócił! :o Dobry wieczór Mario! No ja Cię widzę tylko na XR :) Tabul tu ma fajną XR 650 SM na handel. 625, 660, 690 - jak najbardziej! Ewentualnie krowę XT 660 X. W tym to w ogóle nic nie trzeba robić.

5

Odp: Supermotowy comeback

SFMario napisał/a:

SMC się pasie w garage więc temat do wyjebania w kosmos.

Pochwaliłbyś się :)

KTM 690 SMC

6 Ostatnio edytowany przez SFMario (2018-07-02 08:40:02)

Odp: Supermotowy comeback

No ex moto Gierwiego kupiłem, tak że tak...
Na razie jeszcze w busie straszy, może dzisiaj je wypakuję, nie miałem nawet czasu się swoim urodzinowym prezentem nacieszyć...

@JACA - tak wracam do sm, na ten sezon na pewno zobaczymy jak sięmi będzie jeździło, coś ostatnio nie mogę się na żadnym sprzęcie odnaleźć...

[url=http://www.fotosik.pl/zdjecie/d597a003197d1adb]www.fotosik.pl/zdjecie/d597a003197d1adb[/url]

7

Odp: Supermotowy comeback

Fajne moto, tylko te ranty odblaskowe do dupy.

"Najbardziej mnie teraz wkurwia u młodzieży to że już więcej do niej nie należę" Kazik Staszewski"

8

Odp: Supermotowy comeback

I ta osłona dekla jakaś taka na zdjęciu nie za ciekawa

https://www.bikepics.com/members/81

9

Odp: Supermotowy comeback

Tam są osłony dekli Made by Radzio z aluminium. Można je bez problemów usunąć, bo mocowane na silikon.

"Najbardziej mnie teraz wkurwia u młodzieży to że już więcej do niej nie należę" Kazik Staszewski"

10

Odp: Supermotowy comeback

Czyli robimy zlot w sierpniu xd

Czemu ten Pan pojechał? - https://bit.ly/2VlprSp

11

Odp: Supermotowy comeback

Odblask wyglada zajebiscie na żywo, ale odkleić to jest przeje...

https://www.instagram.com/mdesign_projects/
                      SMCR 2016 <3

12

Odp: Supermotowy comeback

Odblaski ani mnie nie zieją ani nie  grzębią xD Słomki na szprychach tylko mnie irytowały więc musiałem je zdjąć, 72 razy :D

Zlot?Heh why not, ale obawiam się że frekwencja może być żadna i że 525 na kołach to raczej nie przylecisz xD

13

Odp: Supermotowy comeback

Ja do mojego chciałem założyć słomki, ale po założeniu 5 miałem dość. Aż tak to źle wygląda?

KTM 690 SMC

14

Odp: Supermotowy comeback

Może młodym użytkownikom się to podoba, tak jak dwukolorowe felgi...
Ja tam wolę podziwiać kunszt inżynierii w postaci cieniowanych szprych :D

15

Odp: Supermotowy comeback

Hej no. Od dwukolorowych felg to wara! Mi się podobają, a młody już nie jestem. Ale słomki na szprychach są wieśniackie.

"Najbardziej mnie teraz wkurwia u młodzieży to że już więcej do niej nie należę" Kazik Staszewski"