46

Odp: Tor Łódź

levis napisał/a:

U mnie dawali gazu tak ze 3/4, ale na wstępie już kręcili nosem - że Pan tym supermociakiem na Akrapie to raczej nie pojeździ...

Może nie chodziło o wydech, tylko widzieli, że to Aprilia hehe ;)

www.4ride.pl
FE 501 '02 ->FS650 '04 ->Hypermotard 796 '11 ->ZXR 400 '01 ->SXS 540 '03 ->SMC 660 '04

47 Ostatnio edytowany przez 1qazse4 (2018-04-13 06:33:44)

Odp: Tor Łódź

Nawet jak nie przekraczasz db ale motór strzela w wydech to tez poproszą o ewakuacje, szkoda czasu na ten pseudo tor.

48

Odp: Tor Łódź

Nigdy nie byłem jeszcze na torze, ze względu na to, że Łódź mam względnie blisko to chciałem spróbować swoich sił w tym roku ale po tym, co piszecie to chyba szkoda się wybierać... A szkoda

49

Odp: Tor Łódź

Kwestia czasu i powinno to wszystko się skończyć.  Jak powstanie magazyn, który już jest budowany pomiędzy domami w oddali a torem to będzie można śmigać. Oczywiście towarzystwo pokupowało tanie działki niedaleko toru a teraz drą japę, że głośno.  Chociaż w zeszłym roku ja nie odczułem jakiejś wielkiej presji na głośność wydechu.

KTM SMC-R 690 - był :(
Husqvarna FS450  #510  :)

50

Odp: Tor Łódź

Bardzo mnie ciekawią wrażenia z takiej pierwszej jazdy na torze, zobaczymy, co z tego w tym roku wyjdzie :)

51 Ostatnio edytowany przez Żonkil (2018-04-13 09:45:18)

Odp: Tor Łódź

Ogólnie jest spoko, ja pierwszy raz pojechałem na tor na jakieś szkolenie, żeby ktoś mi coś pokazał. Wjechałem jak kozaczek co to nie ja, a wyjechałem umordowany, jak koń po westernie, ze świadomościom, że nic nie umiem... polecam dobra zabawa :)

KTM SMC-R 690 - był :(
Husqvarna FS450  #510  :)

52

Odp: Tor Łódź

Tor uzależnia, z zaświadczeniem od psychiatry powinien być refundowany ;D

https://www.bikepics.com/members/81

53

Odp: Tor Łódź

Dzis nie robili problemu, nawet koledze na moto3 ktory byl glosniejszy niz standardowe supermoto.

54

Odp: Tor Łódź

Oby tak zostało

"Nie ma boga. Jest Mmmmotór!"
KTM SMR450 '13 #23