61 Ostatnio edytowany przez mallly200sx (2017-11-16 22:51:30)

Odp: Motoshow 11 listopada Motoarena Toruń Wyścigi Dirt Track

1) Jak już pisałem wcześniej. PZM zacznie chociażby ubezpieczać zawodników i wyjdzie licencja 600+zł (żużel to 800zł). Dla sponsorów to raczej Mistrzostwa Polski, a nie jakaś liga- która i tak powinna podlegać pod PZM. Wystarczy przeczytać ten regulamin co był na tą rundę "okazjonalną". Dwie karetki i takie tam. Dodatkowo zawody będą mogły być jedynie na torach żużlowych- nie wiem ile kosztuje wynajęcie takiego stadionu.
2) W przerwach w żużlu jeżdżą ciągniki i  równają tor/ to jest czas na reklamy TV.
3) Nie wiem czy ktoś z żużla pozwoli sobie na hodowanie pasożyta na swojej piersi- jednak to jest dochodowy biznes i po co mają pomagać konkurencji?
4) Motormania z ich podejściem to jest przykry żart- wrzucili info, że będzie trening itp i nic z tego nie było. Nawet nie raczyli napisać, że odwołują.

Ja oczywiście trzymam kciuki i mam nadzieję, że nie mam racji.

Pozdrawiam,
Piotrek

62

Odp: Motoshow 11 listopada Motoarena Toruń Wyścigi Dirt Track

O ile się nie mylę, ten mały owalny tor w Toruniu należy do szkółki żużlowej. Ganiają tam dzieciaki na mniejszych pojemnościach.

63

Odp: Motoshow 11 listopada Motoarena Toruń Wyścigi Dirt Track

Hej !
I jak udało się coś zorganizować w temacie FT ? Czy niestety pomysł umarł :(
M.

64

Odp: Motoshow 11 listopada Motoarena Toruń Wyścigi Dirt Track

1 marca dostałem takie info:
W sobotę w Bydgoszczy będę rozmawiać na wszystkie tematy na pewno zorganizujemy kilka imprez .Tylko chciałbym nadać im jakąś rangę .

Więc na razie czekamy ale niby coś się dzieje :)

65

Odp: Motoshow 11 listopada Motoarena Toruń Wyścigi Dirt Track

Rychu napisał/a:

1 marca dostałem takie info:
W sobotę w Bydgoszczy będę rozmawiać na wszystkie tematy na pewno zorganizujemy kilka imprez .Tylko chciałbym nadać im jakąś rangę .

Więc na razie czekamy ale niby coś się dzieje :)

Rychu napisał/a:

1 marca dostałem takie info:
W sobotę w Bydgoszczy będę rozmawiać na wszystkie tematy na pewno zorganizujemy kilka imprez .Tylko chciałbym nadać im jakąś rangę .

Więc na razie czekamy ale niby coś się dzieje :)

+1 - trzymam kciuki :)

66

Odp: Motoshow 11 listopada Motoarena Toruń Wyścigi Dirt Track

Siema wszystkim po dluzszej przerwie. Panowie jak z flat track'iem w sezonie 2018. Bedzie cos organizowane ?

Pozdrawiam
Jacek Dembiński

#121

67

Odp: Motoshow 11 listopada Motoarena Toruń Wyścigi Dirt Track

Patrząc na upadające MP i PP Supermoto......wątpię by ktokolwiek podjął się Dirt/Flat-Track.
Chyba że jakaś firma zechce wypromować swoją markę :-)