16 Ostatnio edytowany przez MAĆKO (2018-02-26 21:04:58)

Odp: Kolejny sprzęt propozycje

O części do Huski się nie martw są normalnie dostępne, awaryjność też jest zerowa. Bardzo dobra jednostka. Jest na moim celowniku ten sprzęt tylko jest ich mało i jak akurat mam kase to nic nie ma. W ogóle się nie zdziwie jak wznowią ten sprzęt tylko na silniku KTM'a bo to moim zdaniem ponadczasowa koncepcja była.

17

Odp: Kolejny sprzęt propozycje

Kordzik napisał/a:

1. KTM SMC 690 w miarę świeży- niby silnik cywilny i nie trzeba się w oleju babrać co chwilę. Tylko nie wiem czy sprawdzi się na przelotach 100, 200 km czasem z plecakiem. Na miasto chyba najlepszy.

200 km to pikuś. Chyba, że się cierpi na rowerowy ból dupska ;)

18

Odp: Kolejny sprzęt propozycje

Co powiecie na NUDĘ w takiej wersji ? :D
[url]https://www.youtube.com/watch?v=gu0HT-zhTA4[/url]

19

Odp: Kolejny sprzęt propozycje

juby napisał/a:

Co powiecie na NUDĘ w takiej wersji ? :D
[url]https://www.youtube.com/watch?v=gu0HT-zhTA4[/url]

Ale kosa :O

A jak już jesteśmy przy doradzaniu to może Hypermotard 821/939? A jak nie supermoto to nowy Triumph Street Triple 765? Lekki, mocny silnik, elektronika a do tego niebanalny wygląd. A jak za mało mocy to jest jeszcze Speed Triple w obwodzie.

20 Ostatnio edytowany przez Kordzik (2018-03-01 14:10:50)

Odp: Kolejny sprzęt propozycje

ecetera napisał/a:
juby napisał/a:

Co powiecie na NUDĘ w takiej wersji ? :D
[url]https://www.youtube.com/watch?v=gu0HT-zhTA4[/url]

Ale kosa :O

A jak już jesteśmy przy doradzaniu to może Hypermotard 821/939? A jak nie supermoto to nowy Triumph Street Triple 765? Lekki, mocny silnik, elektronika a do tego niebanalny wygląd. A jak za mało mocy to jest jeszcze Speed Triple w obwodzie.


Całkiem lekki ten Brytol fajny sprzęt. Hypermotard trochę ciężki jak na imitację SM ale ładny jest. Choć korci mnie ten 1 cylindrowy Duke lub SMC. Jakieś opinie o Duke?? Nawet starszych generacjach bo trójka mi się podoba??

KTM 690 Enduro,   KTM EXC 200 :)

21

Odp: Kolejny sprzęt propozycje

Dobry motor:P One wszystkie są identyczne tylko owiewkami się różnią.

22

Odp: Kolejny sprzęt propozycje

Miałem okazję się bujnąć Dukiem i mi przypadł do gustu, ale kupiłem SMC-ra

KTM SMC-R 690 - był :(
Husqvarna FS450  #510  :)

23

Odp: Kolejny sprzęt propozycje

Kordzik napisał/a:
ecetera napisał/a:
juby napisał/a:

Co powiecie na NUDĘ w takiej wersji ? :D
[url]https://www.youtube.com/watch?v=gu0HT-zhTA4[/url]

Ale kosa :O

A jak już jesteśmy przy doradzaniu to może Hypermotard 821/939? A jak nie supermoto to nowy Triumph Street Triple 765? Lekki, mocny silnik, elektronika a do tego niebanalny wygląd. A jak za mało mocy to jest jeszcze Speed Triple w obwodzie.


Całkiem lekki ten Brytol fajny sprzęt. Hypermotard trochę ciężki jak na imitację SM ale ładny jest. Choć korci mnie ten 1 cylindrowy Duke lub SMC. Jakieś opinie o Duke?? Nawet starszych generacjach bo trójka mi się podoba??

No fajny ten Duke III. Zawsze mi się podobał, jedyny w swoim rodzaju. Kiedyś na Kubalonce było dwóch takich którzy upalali te sprzęty, nie było na nich mocnych chociaż trzeba przyznać, że to niezli wariaci byli.

A najlepsze jest to, że chociaż sprzęt praktycznie nie odbiega technicznie od SMC to można dorwać go za znacznie lepsze pieniądze.

24 Ostatnio edytowany przez juby (2018-03-01 21:44:55)

Odp: Kolejny sprzęt propozycje

Kordzik napisał/a:

Całkiem lekki ten Brytol fajny sprzęt. Hypermotard trochę ciężki jak na imitację SM ale ładny jest. Choć korci mnie ten 1 cylindrowy Duke lub SMC. Jakieś opinie o Duke?? Nawet starszych generacjach bo trójka mi się podoba??

Kordzik - z kąd jesteś ? mogę Ci udostępnić swojego Duke III do testów :) i nie są wszystkie identyczne, duke IV w wersji podstawowej nie ma np. regulowanego w pełni zawieszenia przód/tył jak Duke III. Słuszną uwagą jest też to że Duke III na torze asfaltowym w żadnym stopniu nie ustępuje SMC i jest od niego znacznie tańszy.

ALE widzę że raczej szukasz moto na ulicę więc tutaj lepszym wyborem będzie LC8 SM/SuperDuke bądź Husqvarna Nuda :D  690-tki będą od nich lepsze tylko i wyłącznie na małym torze.

25 Ostatnio edytowany przez MAĆKO (2018-03-01 22:18:23)

Odp: Kolejny sprzęt propozycje

no tak, nowy duke to już zupełnie inny temat, ale to już jest zwykła szosówka. W ogóle nie dociera do mnie fakt istnienia tego motocykla:)

26

Odp: Kolejny sprzęt propozycje

juby napisał/a:
Kordzik napisał/a:

Całkiem lekki ten Brytol fajny sprzęt. Hypermotard trochę ciężki jak na imitację SM ale ładny jest. Choć korci mnie ten 1 cylindrowy Duke lub SMC. Jakieś opinie o Duke?? Nawet starszych generacjach bo trójka mi się podoba??

Kordzik - z kąd jesteś ? mogę Ci udostępnić swojego Duke III do testów :) i nie są wszystkie identyczne, duke IV w wersji podstawowej nie ma np. regulowanego w pełni zawieszenia przód/tył jak Duke III. Słuszną uwagą jest też to że Duke III na torze asfaltowym w żadnym stopniu nie ustępuje SMC i jest od niego znacznie tańszy.

ALE widzę że raczej szukasz moto na ulicę więc tutaj lepszym wyborem będzie LC8 SM/SuperDuke bądź Husqvarna Nuda :D  690-tki będą od nich lepsze tylko i wyłącznie na małym torze.

Dzięki bardzo za propozycję niestety w piździec daleko bo ja z nad samego morza. Szukam moto na miasto głównie to fakt ale nie chcę liniowego młynka i nie muszę pałować 250/h. Raczej wolę jazdę w stylu Berga tj. Żyję-Umarłem- znowu żyję... :)  Ale też coś czym w razie czego mogę podrzucić dziecko do szkoły lub podjechać spokojnie do pracy, a po pracy pobawić się na parkingu jakimś. Powyżej 180 kg odpuszczam bo nie chcę znów przerzucać tony koksu po mieście.

Zostaje:
-duke III- ale tylko jak się trafi igła jakaś nienaganna;
-SMC-R tylko w jego przypadku mam dylemat bo na 2019 będzie nowy model więc jak już się zdecyduję to zacisnę zęby i jeden sezon będę łaził z depresją;
-Street Triple- 3 gary w rzędzie jeszcze zniosę a stosunek mocy do masy super tylko za 6 tyś więcej (wersja RS) mam nowe Tuono 1100 RR a to już sprzęt bez kompromisów;
- no i ta nuda kusi, jeśli z częściami nie będzie problemu przez dłuższy czas to moto warte obejrzenia;


pzdr
Kordzik

KTM 690 Enduro,   KTM EXC 200 :)

27

Odp: Kolejny sprzęt propozycje

Jak dysponujesz takim budzetem, to sxv 550 + pelny remont.

olej co 1000-1500km to silnik wytrzyma bez remontu 30 000+

MOTOFREAK - BARTOSZ KOWALEWSKI - Serwis motocyklowy inny niż wszystkie
myjka ultradźwiękowa
https://motofreak.waw.pl/
Aprilia SXV 450

28

Odp: Kolejny sprzęt propozycje

Jest jeszcze Husqvarna 701 sm, od 2017 ma poprawiony silnik i 74km. Nie jeździłem, ale można się domyślać, że idzie to jak traktor w polu. Oczywiście jak na SM.

WR250X -> Husaria 701

29

Odp: Kolejny sprzęt propozycje

To jest silnik od Duke 690 i od 2019 SMC-R ma dostać ten sam.

"Najbardziej mnie teraz wkurwia u młodzieży to że już więcej do niej nie należę" Kazik Staszewski"

30

Odp: Kolejny sprzęt propozycje

Ok, ale Husqvarnę może już iść i kupić

WR250X -> Husaria 701