1

Temat: Siema

Cześć wszystkim. Supermoto zaraziłem się już dawno ale dopiero od 2 miesięcy mam swoje pierwsze ;) (Yamaha dt 25 x) Wcześniej jeździłem różnej maści 50-tkami głównie crossami. Od dziecka chciałem mieć crossa ale supermoto to coś na co czekałem tylko nie wiedziałem co to jest. Po zakupie mociaka w pierwszym tygodniu już zaczęły się pierwsze próby wheelie i stoppie Po zdaniu prawka A1 od razu wsiadłem na moto i mogę wam powiedzieć, że przez całe moje, życie nie złamałem tylu przepisów co podczas tej jednej jazdy  :lol: Wtedy zrozumiałem, że się uzależniłem. Aktualnie nie wyobrażam sobie życia bez SM. Mam nadzieje, że przyjmiecie mnie na swój odwyk albo podzielicie się strzykawką ; :P

Niżej fotka yamahy.

[url]http://a.imageshack.us/img530/1815/100731175124.jpg[/url]

Go big or go home!
Największa forma kontroli jest wtedy kiedy myślisz, że jesteś wolny.

2

Odp: Siema

siemasz wariat

KTM lc4 640 SM SPRZEDANY :( /// obecnie 100% Retro WSK 125 made in Świdnik na dojazdy do sklepu po bułki:)

3

Odp: Siema

Siema ;)  jeżeli nie będziesz zadawał zbyt wielu "dziwnych pytań" i zakładał zbyt wielu nowych tematów... zapewniam że polubimy Cię wszyscy... a co masz robić w wolnych chwilach? oczywiście ... terroryzować :D  :D  jeżeli tak odpowiadasz to... będą z Ciebie ludzie.  ;)

Nowe wcielenie CRFy - SPRZĘT DO TURYSTYKI :))))) Super Duke 990 "R"
CRF 450 "R" SM na prawdziwych a nie udawanych modach  44.68[kM] 71.14 [Nm] na kole... to są mody a nie dysze i filterek /
Yamaha XS 360 Cafe Racer 78 rok;) CR

4

Odp: Siema

witaj

5

Odp: Siema

Takich ludzi supermotowa Polska potrzebuje , dobrze !
Nie to co u mnie przyszłosc narodu kupuje jakies spie*dolone tzrki rs i skuutery.

motoslide.com

6

Odp: Siema

Powitać, nie wiem czy zauważyliście...na forum przybył nam 1000-ny user :D

MZ Baghira Black Panther 660 SM --> Z1000 2010" gen. 3
SM...I'll be back!!!

7

Odp: Siema

Barteksm napisał/a:

Takich ludzi supermotowa Polska potrzebuje , dobrze !
Nie to co u mnie przyszłosc narodu kupuje jakies spie*dolone tzrki rs i skuutery.


U mnie tak samo niestety :/ Same plastiki albo co gorsza skutery  :(  Trzeba Polsce pokazać jakie moto są super ;) Jakby ktoś był z okolic Tarnowskich Gór to chętnie bym się wybrał z nim na mały terror   :D

Qbek napisał/a:

Powitać, nie wiem czy zauważyliście...na forum przybył nam 1000-ny user :D

hehe super, taka okrągła liczba  :p

Go big or go home!
Największa forma kontroli jest wtedy kiedy myślisz, że jesteś wolny.

8

Odp: Siema

siema.
mam kolezanke w tarnowskich gorach ;p

100% Supermoto

9

Odp: Siema

Spe3dy napisał/a:

siema.
mam kolezanke w tarnowskich gorach ;p


a jakas fajna chociaz :D

suzuki ts50-->yamaha xt125x-->ktm lc4 SM HF-->ktm exc530sm-->ktm 450 smr :D

KTM the best fuck the rest

10

Odp: Siema

cross napisał/a:

a jakas fajna chociaz :D

Dołączam się do pytania ;) Jeździ na moto ?

Go big or go home!
Największa forma kontroli jest wtedy kiedy myślisz, że jesteś wolny.

11 Ostatnio edytowany przez SmX (2010-08-19 07:50:27)

Odp: Siema

daniken napisał/a:
cross napisał/a:

a jakas fajna chociaz :D

Dołączam się do pytania ;) Jeździ na moto ?

kręci korbą... :D? na 2 czy 4 takty  :lol: ?

Pracuję i żyję w Polsce dzięki bogu i rodzicom  było mnie stać na SX 520  :D  i na pamiętne REJU ...o i rinkon 680 .. to dzięki rodzicom i sąsiadce :D