1 Ostatnio edytowany przez ozyozy (2018-02-16 18:19:52)

Temat: Problem z przednim kolem

Witam. Mam exc 525 zrobionego na SM i jak chce go zrobic na enduro i zmieniam lagi i przednie kolo to jest taki problem ze kolo pomiedzy lagami na 8mm luz i o tyle oska jest za krotka poniewaz mam jakies szersze polki ze zmiennym kontem. Mial juz ktos moze taki problem?? bo na moje to powinienem wsadzic w kola dystanse z karzdej strony po 4mm i miec dluzsza oske. doradzi ktos jak to rozwiazac? wiadomo moge zmienic polki i bedzie gitara ale za duzo roboty

2

Odp: Problem z przednim kolem

Jak masz szerszą półkę to musisz mieć szerszą ośkę i nowe dystanse oraz dystans pod tarczę hamulcową.

Husaberg FE 450 E / SM
KTM 380 SMR SOLD
DR-Z400SM   3x3 , FCR39MX , JD , MRD/SSW , MAGURA/BREMBO4P/BRAKING320MM, IMS 2.6  SOLD

3

Odp: Problem z przednim kolem

zmierzylem dokladnie i od strony hamulca musial bym wsadzic dystans 3mm. i teraz pytanie czy przy 3mm musze jeszcze kombinowac z hamulcem? nie bedzie dzialal poprawnie?

4

Odp: Problem z przednim kolem

Tylko podkładka pod tarczę i tyle.

Husaberg FE 450 E / SM
KTM 380 SMR SOLD
DR-Z400SM   3x3 , FCR39MX , JD , MRD/SSW , MAGURA/BREMBO4P/BRAKING320MM, IMS 2.6  SOLD

5

Odp: Problem z przednim kolem

Zwykle podkladki moga byc pod tarcz??

6

Odp: Problem z przednim kolem

niby mogą, mialem tak i jeździło. Jak ma być dobrze to coś twardszego i lepiej zwymiarowanego by się przydało.