31

Odp: Motoshow 11 listopada Motoarena Toruń Wyścigi Dirt Track

Panowie nie bylem ale jesli bedzie kolejna okazja to bede

Jesli jakies bledy byly w organizacji.to.z.czasem.znikna

Wazne ze.jest inicjatywa ktora idzie w dobrym kierunku

sprzedam części
EXC 520 /  LC4 620 - całe na części - koła enduro - koła KTM DUKE SM
DRZ 400 - części zawieszanie, elektryka, air box, sprzęgła, elementy silnika
gg 6777220            tel 698 - 672 - sto jeden

32

Odp: Motoshow 11 listopada Motoarena Toruń Wyścigi Dirt Track

Aa...jeszcze jedno, nigdzie nie bylo info czy mozna kjpic bilety na miejscu, stronka na ktorej kupowalo sie bilety nie obslugiwala mojego banku (bgz) i zostalem z ręką w dupie bo nikt nie potrafil mi powoedzoec czy dostane biler na miejscu, organizator wydarzenia na FB (MotoResults) tez nic nie wiedzial, kazali mi dzwonic do organizatora.... biuto organizatora nie odbiera, dopiero na FB odpisal mi po 2 godzinach. A wystarczylo dac na plakacie info ze bilety takze na miejscu

Aktualnie : FZ01

Były :  XT125, CRM85, MX125, TE250, YZ450F, XTX660, DRZ400SM, SHIVER750 MT07

33

Odp: Motoshow 11 listopada Motoarena Toruń Wyścigi Dirt Track

Rychu napisał/a:

Informację podałem na forum :) była dostępna dla każdego - cytuję:

"Informacja :) jeśli ktoś się nie zapisał to nie ma problemu, wbijajcie śmiało :) zapisać się można w dniu zawodów :) koszt 150zł :) nie trzeba się wcześniej zgłaszać. Jest możliwość odbycia treningu w piątek od 14 do 16 :)"

No widzisz, a to była tylko informacja na forum... ani ja, ani Karaluch (i z tego co rozmawiałem z innymi, to tez nie wiedzieli) nie mieliśmy pojęcia o istnieniu treningów w piątek.

Obserwowałem głównie event na FB oraz info na stronie i nic nie było :(

#21, śnieg

34

Odp: Motoshow 11 listopada Motoarena Toruń Wyścigi Dirt Track

Forum było jedynym miejscem gdzie podawałem wszystkie informacje od organizatora, wstawiałem je od razu jak tylko czegoś nowego się dowiedziałem.

Dziwne że nie zauważyłeś posta z treningami :P Skoro zapytałeś na forum  o transport tuż pod informacją że będzie piątkowy trening od 14 do 16:P ktoś nie czyta dokładnie forum :P. Niestety nie mam do każdego z Was nr telefonu i nie jestem w stanie każdemu z osobna przekazywać newsów :) Ci co się interesowali to do mnie dzwonili albo pisali :)

35 Ostatnio edytowany przez snieg (2017-11-13 20:06:05)

Odp: Motoshow 11 listopada Motoarena Toruń Wyścigi Dirt Track

Rychu napisał/a:

Dziwne że nie zauważyłeś posta z treningami :P Skoro zapytałeś na forum  o transport tuż pod informacją że będzie piątkowy trening od 14 do 16:P

Czasami można coś przeoczyć - i tutaj akurat mój błąd, bo faktycznie informacje wrzuciłeś, więc zwracam honor. :p

To tylko tak na przyszłość - taka dobrą praktyką jest aktualizowanie głównego posta, bo czasami w gąszczu odpowiedzi można nie zauważyć istotnych informacji. ;)

#21, śnieg

36

Odp: Motoshow 11 listopada Motoarena Toruń Wyścigi Dirt Track

Aaaaaa, padła też propozycja że takie wyścigi możemy mieć podczas meczów żużlowych. Czyli np przed zawodami żużlowymi albo w przerwie możemy latać przy full pełnym stadionie kibiców. Miałoby to na celu zainteresować kibiców nowym sportem, którzy możliwe że chętniej by przyszli na takie zawody.

37 Ostatnio edytowany przez CHAW (2017-11-14 10:41:34)

Odp: Motoshow 11 listopada Motoarena Toruń Wyścigi Dirt Track

Rychu napisał/a:

Aaaaaa, padła też propozycja że takie wyścigi możemy mieć podczas meczów żużlowych. Czyli np przed zawodami żużlowymi albo w przerwie możemy latać przy full pełnym stadionie kibiców. Miałoby to na celu zainteresować kibiców nowym sportem, którzy możliwe że chętniej by przyszli na takie zawody.


JESTEM ZA !!!

P.S. Co do uwag to osobiście myślę że można by znieść ograniczenia pojemnościowe i zrobić tak jak w SM że lecą jednocylindrówki + V2 Aprili. Znam conajmniej jedną osobę która ma ponad 450 pojemności w 4t a też by się w to pobawiła. Chociaż CR 500 chyba latała jeśli się nie mylę (czy to była 250?)

DR 650SE/SM - na torowej emeryturze,
RMZ 450 SMR - może będzie  szybsza ; -)

38

Odp: Motoshow 11 listopada Motoarena Toruń Wyścigi Dirt Track

Fajnie dzialajcie, teraz nie bylo mnie w Polsce ale na nastepna tego typu zabawe sie pisze i zmotywuje jeszcze kogos :).

Zapraszam na nasz FanPage! https://www.facebook.com/SUMOsupermotoTEAM/

39

Odp: Motoshow 11 listopada Motoarena Toruń Wyścigi Dirt Track

może też się skuszę :D

https://whcarleton.files.wordpress.com/2010/06/550.jpg

MOTOFREAK - BARTOSZ KOWALEWSKI - Serwis motocyklowy inny niż wszystkie
myjka ultradźwiękowa
https://motofreak.waw.pl/
Aprilia SXV 450

40

Odp: Motoshow 11 listopada Motoarena Toruń Wyścigi Dirt Track

Super inicjatywa :) A tak z innej beczki - nie wiecie gdzie/ za ile można polatać treningowo flat track ? Czy któryś z torów żużlowych oferuje takie możliwości ?

41

Odp: Motoshow 11 listopada Motoarena Toruń Wyścigi Dirt Track

Ciągle dostaję telefony od organizatora co mnie bardzo cieszy. :) dzieję się dużo i jest ogromna szansa na pchnięcie tego sportu wysoko. Trzeba to teraz pięknie wypromować, jest kilka pomysłów jak to zrobić. Na przyszły rok możliwych jest kilka rund ;) takich jak w Toruniu na wielu stadionach w Polsce. Chcemy stworzyć taką pro ligę :) Zobaczcie, Pit Bike działają ostro i widać tego efekty. Liczę że i tutaj tak się uda. Niewielu pewnie wie, ale mamy też mistrza Katalonii w Dirt Tracku :) Łukasza :) Więc będzie miał kto nas uczyć żebyśmy szybciej robili postępy! Flat byłby dobrym uzupełnieniem startów w Supermoto :) Myślę że sporo motocrossowców też by chciało wystartować :) Powstał by sport stadionowy :) a takie przy dobrej reklamie przyciągają kibiców a kibic to pieniądze chociażby na dobre nagrody dla zawodników :)

42 Ostatnio edytowany przez mallly200sx (2017-11-14 15:41:29)

Odp: Motoshow 11 listopada Motoarena Toruń Wyścigi Dirt Track

Łukasz ma jakieś nazwisko? XD

do póki PZM nie ogarnie, że im kasa ucieka to jest szansa, że się rozwinie... a tak to będzie zabawa w homologacje torów, sędziów, licencje, ubezpieczenie  itp

Pozdrawiam,
Piotrek

43

Odp: Motoshow 11 listopada Motoarena Toruń Wyścigi Dirt Track

Świetna sprawa Flat Track. Treningowo dla zawodników SuperMoto jak znalazł. Co do organizacji wszsytko ok oprócz tych 5 godzin przerwy między treningami a zawodami. Czekamy na następne zawody .

44

Odp: Motoshow 11 listopada Motoarena Toruń Wyścigi Dirt Track

Dobra, znam konkretną datę zawodów DIRT TRACK na Motoarenie w Toruniu. Będzie to prawdopodobnie Lany Poniedziałek :) co myślicie :) będą chętni do jazdy ?

45

Odp: Motoshow 11 listopada Motoarena Toruń Wyścigi Dirt Track

:) - pewnie większość ma tego dnia wolne....