16

Odp: Coś popsułem :) DR-Z 400 SM

tegma napisał/a:

Chłopaki- z jednej strony trochę wyrozumiałości - a z drugiej nie zadawaj aż tak głupich pytań, bo później nikt Ci nie będzie odpowiadał.

sedno....  pozdrawiam

Pracuję i żyję w Polsce dzięki bogu i rodzicom  było mnie stać na SX 520  :D  i na pamiętne REJU ...o i rinkon 680 .. to dzięki rodzicom i sąsiadce :D

17

Odp: Coś popsułem :) DR-Z 400 SM

Już wiem, że pytanie było banalne. Przed dokonywaniem jakichkolwiek robót przy moto wężyki były ładnie spięte i pewnie dlatego dla mnie niewidoczne. Zahaczyłem ramieniem podnośnika stawiając na wiadro motocykl i nagle wężyki się pojawiły ni stąd ni zowąd. Jeśli coś się pojawia co wcześniej nie było widoczne (lub nie zwróciłem na to uwagi) a jest zakończone parę centymetrów nad asfaltem właściwie niczym to wydaje mi się, że obawy dla laika są słuszne.

A niektórym polecam odejście od moto i delikatne podskilowanie się w ortografii.

18

Odp: Coś popsułem :) DR-Z 400 SM

manual w łape i lekutra zapewniona - do mojego kata ma ponad 600 stron :)

19

Odp: Coś popsułem :) DR-Z 400 SM

a do czego Ci ortografia potrzebna w jeździe na moto ?? przenież to nie forum "Miodka" ;) pozdro

20

Odp: Coś popsułem :) DR-Z 400 SM

przecież... hehe

21 Ostatnio edytowany przez Redzias (2010-08-11 20:36:06)

Odp: Coś popsułem :) DR-Z 400 SM

Krzemien napisał/a:

manual w łape i lekutra zapewniona - do mojego kata ma ponad 600 stron :)

Staaary. Już chyba bardziej zrozumiały byłby dla mnie Nekronomicon  :| Jedni to czają drudzy nie. Tak jak z ortografią  :lol:

22

Odp: Coś popsułem :) DR-Z 400 SM

(Necronomicon – fikcyjna mroczna księga wymyślona przez Howarda Phillipsa Lovecrafta  na potrzeby swoich opowiadań. Chociaż autor w swoich listach przyznał, że księga jest tylko wytworem jego wyobraźni, wielu ludzi na całym świecie przekonanych jest o tym, że istnieje kilka jej egzemplarzy.) woooow, skąd Ty takie rzeczy bierzesz ??

23

Odp: Coś popsułem :) DR-Z 400 SM

necronomicon to klasyka - znana kazdemu kto choc odrobine liznął klimat SF i fantasy.

24

Odp: Coś popsułem :) DR-Z 400 SM

lubię SF ale możliwe, że przez spore ilości "zielonego" dymu nie pamiętam ;)