16

Odp: Husqvarna 701

levis napisał/a:

pewnie stwierdził, ch*j tam, przecież może trzymać nogi na wahaczu ! :D

Co tam wahacz, ktoś na forum pisał, że laski woził na Moto a nogi trzymały na sliderach...

"W odpowiedzi na zadane pytanie pragnę poinformować iż motocykl jak najbardziej posiada homologację na 2 osoby.



Co za tym idzie jest w standardzie wyposażony w podnóżki dla pasażera oraz uchwyty do trzymania(montaż wymaga wiercenia).



Zamieszanie wynika najpewniej z tego iż bardzo często motocykl ten jest użytkowany tylko przez jedną osobę jako zabawkę i często podnóżki oraz uchwyty dla pasażera nie sa montowane przy składaniu motocykla."

Fachowa odpowiedź jak na motoholików przystało

WR250X -> Husaria 701

17

Odp: Husqvarna 701

No i to rozumiem. Od dziennikarzy jednak wymagałbym rzetelności.

"Najbardziej mnie teraz wkurwia u młodzieży to że już więcej do niej nie należę" Kazik Staszewski"

18

Odp: Husqvarna 701

Moja 701 normalnie jest zarejestrowana na dwie osoby, a podnóżków nie mam

19

Odp: Husqvarna 701

Ale kupiłeś nówkę? Bo jeśli używkę, to poprzedni właściciel opylił je za 500+ na allegro.

"Najbardziej mnie teraz wkurwia u młodzieży to że już więcej do niej nie należę" Kazik Staszewski"

20

Odp: Husqvarna 701

Albo to co wytargowałeś u Dealera ten wyciągnął Ci to z kartonika:D

Husaberg FE 450 E / SM
KTM 380 SMR SOLD
DR-Z400SM   3x3 , FCR39MX , JD , MRD/SSW , MAGURA/BREMBO4P/BRAKING320MM, IMS 2.6  SOLD

21

Odp: Husqvarna 701

Tablica z Francji to pewnie jak były kupiona od ubezpieczyciela to tam nie było ;P

Pozdrawiam,
Piotrek

22

Odp: Husqvarna 701

I tak mi to różnicy nie robi czy były czy nie bo latam sam :)

23

Odp: Husqvarna 701

Z tego co wiem 701 nie ma wyświetlacza obrotów silnika co może być dość irytujące.

24

Odp: Husqvarna 701

Ja mam w 690 SMC-R i spokojnie zamieniłbym na wyświetlacz z 701. Wkręca się dość żwawo i moc jest równomiernie rozłożona więc ten obrotomierz to tylko większa pucha i pewnie droższa w razie gleby naprawa.

"Najbardziej mnie teraz wkurwia u młodzieży to że już więcej do niej nie należę" Kazik Staszewski"

25

Odp: Husqvarna 701

Dexter-pro napisał/a:

Z tego co wiem 701 nie ma wyświetlacza obrotów silnika co może być dość irytujące.

Zbędna masa, w SM lepiej ujmować niż dodawać :D

PBM

26

Odp: Husqvarna 701

Jak szukasz jeszcze 701 -ki to mam taką do sprzedania.
Dopasiona, kupiona w salonie, przebieg 4 tyś km, 2016r -  stan idealny - jak nówka
Sprzęt super, polecam.
Co do kwestii porównania do KTM, prawie to samo, huska ma lepsze zawiasy z przodu - pytanie która Ci się bardziej podoba....

jakby co to dzwoń 502 338 309