1

Temat: Husqvarna 701

Witam, jestem tutaj nowy więc trochę o sobie. Jestem ze Śląska z Rybnika, mam 20 lat, planuje zakup Husqvarny 701, będzie to moje pierwsze supermoto, chciałbym poznać opinie użytkowników takiej właśnie huski, jaka różnica między SMC-R 690 a Husqvarna 701, plusy i minusy, każde zdanie, każda opinia dla mnie się liczy. Jutro wybieram się zobaczyć taką właśnie Husqvarne 2017r.
Jest tutaj ktoś ze śląska do śmigania? Jakieś zniżki na części ktoś coś ?

Pozdrawiam i z góry dzięki za odpowiedzi.

2

Odp: Husqvarna 701

Cześć. Pierwsza różnica to rama. W 701 węższa w główce = większy skręt kierownicy. Jeśli to 2017, to 74 konie zamiast 67. Spowodowane jest to silnikiem z Duke'a 690. Jeśli starsza to to samo co 690. Ja akurat wrażeń z jazdy Tobie nie porównam, bo mam 690 SMC-R a Huską nie miałem okazji.

"Najbardziej mnie teraz wkurwia u młodzieży to że już więcej do niej nie należę" Kazik Staszewski"

3

Odp: Husqvarna 701

W nowej husce chyba nie pojeździsz w dwie osoby (głowy nie daję). Mało kto ma takie sm tutaj na forum.

WR250X -> Husaria 701

4

Odp: Husqvarna 701

Lepiej nie dawaj. To to samo co 690 SMC-R.

"Najbardziej mnie teraz wkurwia u młodzieży to że już więcej do niej nie należę" Kazik Staszewski"

5

Odp: Husqvarna 701

[url]https://www.youtube.com/watch?v=YFmlzPC_tng#t=4m34s[/url]

Chociaż na allegro stoi z 2017 z podnóżkami dla pasażera i w google grafika też niektóre mają a niektóre nie.

WR250X -> Husaria 701

6

Odp: Husqvarna 701

Coś się koledze z filmu nie chciało przejrzeć broszurki, albo zgiąć pleców i zerknąć gdzie trzeba, choćby do dowodu rejestracyjnego. Mój SMC-R też jeździ bez podnóżków pasażera które leżą w pudełku. Ale może nie chciał żony zabrać i musiał coś wymyślić.

"Najbardziej mnie teraz wkurwia u młodzieży to że już więcej do niej nie należę" Kazik Staszewski"

7

Odp: Husqvarna 701

na ścigacz.pl był test 701 i jasno powiedziane że tylko 1 osoba jeździ

8 Ostatnio edytowany przez shonek (2017-10-18 12:14:13)

Odp: Husqvarna 701

Wrzuciłem wyżej. Może te podnóżki to akcesoryjne bardziej, jeśli ktoś chce to wrzuca i jeździ w dwie osoby na własną odpowiedzialność.  Nie wiem :)

Albo rzeczywiście się pomylili

WR250X -> Husaria 701

9

Odp: Husqvarna 701

Geras napisał/a:

na ścigacz.pl był test 701 i jasno powiedziane że tylko 1 osoba jeździ

Ja pierdolę. Zadzwońcie sobie do dealera, a nie ŚCIGACZ POWIEDZIAŁ TO ŚWIĘTE!

"Najbardziej mnie teraz wkurwia u młodzieży to że już więcej do niej nie należę" Kazik Staszewski"

10

Odp: Husqvarna 701

W katalogu power parts są podnóżki do 701.
http://www.husqvarna-motorcycles.com/globalassets/products-pim-data/ke2-11009/footrests/passenger-foot-peg-sliders/61303946044/pho_pp_mon.jpg?width=683&height=515&mode=pad

Husaberg FE 450 E / SM
KTM 380 SMR SOLD
DR-Z400SM   3x3 , FCR39MX , JD , MRD/SSW , MAGURA/BREMBO4P/BRAKING320MM, IMS 2.6  SOLD

11 Ostatnio edytowany przez gierwi (2017-10-18 12:33:06)

Odp: Husqvarna 701

Ale motocykl jest sprzedawany tak samo jak KTM z podnóżkami i uchwytami w pudełku, większość ludzi tego nie montuje, ale panu redaktorowi ze scigacza nie chce się dupy ruszyć, albo wysilić pustego łba i zpytać. Skądś chyba te testówki biorą? Tak pierdolić to może każdy i nie musi być pożal się boże redaktorem.

"Najbardziej mnie teraz wkurwia u młodzieży to że już więcej do niej nie należę" Kazik Staszewski"

12 Ostatnio edytowany przez shonek (2017-10-18 12:33:07)

Odp: Husqvarna 701

No, ale jasno powiedzieli, że tylko jedna osoba...
Sory, musiałem :D
Trzeba sprostować info i powiadomić wafli ze ścigacza

WR250X -> Husaria 701

13

Odp: Husqvarna 701

W ramach ciekawostki, SXV zarejestrowana jest na 2 osoby, a seryjnie podnóżków dla pasażera brak...

MOTOFREAK - BARTOSZ KOWALEWSKI - Serwis motocyklowy inny niż wszystkie
myjka ultradźwiękowa
https://motofreak.waw.pl/
Aprilia SXV 450

14 Ostatnio edytowany przez mallly200sx (2017-10-18 13:37:31)

Odp: Husqvarna 701

levis napisał/a:

W ramach ciekawostki, SXV zarejestrowana jest na 2 osoby, a seryjnie podnóżków dla pasażera brak...

To Włosi. Pewnie  urzędnik przy homologacji dostał tylko kopertę zamiast dokumentów XD

Pozdrawiam,
Piotrek

15

Odp: Husqvarna 701

pewnie stwierdził, ch*j tam, przecież może trzymać nogi na wahaczu ! :D

MOTOFREAK - BARTOSZ KOWALEWSKI - Serwis motocyklowy inny niż wszystkie
myjka ultradźwiękowa
https://motofreak.waw.pl/
Aprilia SXV 450